Birmingham – Fulham 3:1 (kon.) | Cardiff – Reading 0:0 (kon.)
Reading FC
Neděle 06.05.2018, 13:30 • Cardiff City Stadium • Anglická Championship
    Oslavy v Cardiffu budou ještě pořádně dlouhé!

Domácí trenér Neil Warnock poosmé v kariéře dokázal postoupit do vyšší soutěže!

Slaví samozřejmě také hosté. Ti získali potřebný bod k záchraně, byť nakonec by se obešli i bez něj, neboť jejich hlavní soupeři Burton a Barnsley prohráli.

Oba zmíněné celky nakonec sestupují do League One po senzačním obratu Boltonu, který musel vyhrát nad Nottinghamem a ještě v 87. minutě prohrával 1:2, ale Trotters se podařilo vstřelit dvě branky během dvou minut a slaví záchranu v soutěži.

Pdoobně jako Birmingham, který s přehledem zdolal Fulham 3:1 a pohlídal si místo ve druhé nejvyšší anglické soutěži pro příští sezónu. (15:38:24)
    Oslavy přímo na trávníku Cardiff City Stadium.

Okamžitě po závěrečném hvidzu sudího Madleyho zaplavili hřiště a bouřlivě slaví postup mezi anglickou elitu!

Fotbalisté Cardiffu postupují do Premier League!

90+7

90+6
    Trávník už se podařilo vyklidit od příliš nedočkavých fanoušků a velmi brzy rozhodčí Madley odpíská závěr tohoto utkání.

90+5
    Na hrací plochu ještě během zápasu vnikly desítky fanoušků.

90+4
    V Cardiffu drží míč u své kopačky bankář Mannone a už se v podstatě jen čeká na závěrečný hvizd, po kterém propuknou oslavy na obou stranách barikády.

90+3
    Ve hře už se může znovu pokračovat, to už v hledišti znějí vítězné chorály domácích příznivců, kteří se těší na Premier League.

90+2
    V Cardiffu se už dobré dvě minuty nehraje, McShane utrpěl tržnou ránu a aktuálně je v péči lékařů.

90
    Bouře radosti v Cardiffu, Birmingham vede nad Fulhamem 3:1, Cardiff je tedy pět nastavených minut od postupu do Premier League!

89
    Neuvěřitelné věci se dějí v Boltonu, kde domácí brankami v 87. a 88. minutě zcela otočili vývoj proti Nottinghamu, vedou 3:2 a posouvají se nad čáru sestupu!

89
    Po centru z rohu je nedovolený zákrok pískán Bambovi, bude se kopat od branky Vita Mannoneho.

88
    Po odraženém centru se do balónu opřel Mendez-Laing, jeho nepovedená střela je sražena vedle hostující branky. Domácí budou pokračovat od rohového praporku.

87
    Ward byl faulován Van den Berghem a domácím se nabízí možnost zajímavé standardní situace u rohu pokutového území.

86
    Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Zohore, přichází Madine.

85
    Fulhamu se podařilo snížit v Birminghamu na 1:2, stále by ale potřeboval dvě branky, aby přeskočil Cardiff.