Písek – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Dobrovice – Benátky n/J 0:2 (kon.) | Štěchovice – Vltavín 1:1 (2:4 po pen.)
Litoměřicko – Ústí n/O 0:0 (4:3 po pen.) | Nymburk – Zápy 2:3 (kon.) | Brozany – Benešov 1:1 (5:4 po pen.)
Jirny – Vyšehrad 2:1 (kon.) | Převýšov – Chrudim 4:4 (7:8 po pen.) | Čížová – Domažlice 0:5 (kon.)
SK Polaban Nymburk
2:3 (2:0)
SK Zápy
Středa 09.05.2018, 17:00Česká fotbalová liga • 33. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám hezký zbytek dne a budu se těšit u dalších onlajn přenosů! (18:59:37)

A je dobojováno! Ve druhém poločase se hostům podařilo dohnat dvoubrankové manko a celé utkání nakonec otočili ve svůj prospěch. Díky tomu si do tabulky připisují důležité tři body!

90+1

90
    Hlavní rozhodčí nastaví ještě jednu minutu nad rámec hrací doby.

90
    Po střele zpoza vápna neměl Přibyl žádné problémy.

89
    Domácí se dostali k přízemnímu centru do vápna, kde se však jako první zorientoval hostující obránce a míč odkopl.

86
    Domácí střídají, Nepovím přenechá své místo v sestavě hráči Hlatshwayo.

86
    Domácí si vypracovali dvě velké šance, ale ani po jedné z nich nedokázali vyrovnat.

84
    Hosté potřetí střídají, místo Nováka si zahraje Zoubek.

83
    Dlouhý nákop domácích nakonec Novotný nedoběhl a míč končí u hostujícího brankáře.

81
    Pro dnešek dohrál Karel Piták, kterého nahradí na hrací ploše Michal Pávek.

79
    A nyní jsou to domácí, kdo se musí tlačit kupředu. Na srovnání mají něco přes deset minut.

76
    Zápy právě vstřelily branku!
    Hosté otáčí utkání ve svůj prospěch, ve vápně se dokázal prosadit zkušený MIROSLAV NOVÁK!

72
    Domácí fotbalisté poprvé střídají, místo Artemuka si zahraje Novotný.

72
    Za protesty vidí žlutou kartu domácí Hájek!

71
    Napodruhé to už hostům vyšlo a penaltu proměňují! Úspěšným exekutorem je KAREL PITÁK! Je vyrovnáno 2:2!

71
    Další faul v pokutovém území Nymburku! Zápy budou kopat svůj druhý dnešní pokutový kop!

70
    Novákův centr si ve vzduchu našel brankář Přibyl a uklidnil situaci.

69
    Hosty penaltový neúspěch neodradil a stále se tlačí kupředu a snaží se o vyrovnání, domácí zatím vzdorují!