Antverpy – Eupen 2:1 (kon.) | Oostende – Lokeren 1:3 (kon.) | Sint-Truiden – Beerschot 3:2 (kon.)
Royal Antverpy
2:1 (1:0)
KAS Eupen
Středa 09.05.2018, 20:30 • Het Bosuilstadion, Antverpy • Belgická liga • O Evropskou ligu

To je z mé strany vše a někdy příště zase na počtenou! (22:29:44)

Antverpy slaví! Po prvním poločase vedly Antverpy 1:0, ale od druhého poločase Eupen byl aktivnějším týmem a po zásluze v 80. minutě vyrovnal, konkrétně Yuta Tojokawa dorazil do prázdné branky míč po pěkné kombinaci. Hosté se po gólu zatáhli a zákonitě přišel trest v podobě inkasovaného gólu. V 90+2. minutě domácím hlavou vystřelil tři body Owusu Acheampong.

90+5

90+4
    Křeče teď dostává domácí Nazaryna.
    90+2. William Owusu Acheampong - 2:1

90+2
    Antverpy právě vstřelily branku!
    Domácí se dvě minuty před koncem přece jenom prosazují! Centr z levé strany si našel OWUSU ACHEAMPONG a hlavičkou na vzdálenější tyč rozradostnil domácí fanoušky.

90
    Žlutou kartu za zdržování dostává Valiente.

90
    Dobrá střela z hranice vápna, kterou vyslal Owusu Acheampong. Střela ale jen o kousek minula hostující svatyni.

88
    Dobrá šance hostů, Diallo dostal balón na pravou stranu od Tojokawy, ale střelou z vápna nepřekonal Teunckense.

88
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Joaquín Ardaiz, přichází Laurent Mendy.

86
    Hosté se po vstřeleném gólu hodně zatáhli do bloku a spíše vyčkávají na brejky, které zatím nepřicházejí.

84
    Domácí jsou stále na balónu, ale spíše drží míč na polovině hřiště a nemohou se dostat do větší šance.

83
    Domácí po obdrženém gólu snaží o rychlou odpověď, ta se jim ale zatím nedaří. Hosté dobře brání.

82
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Romain Habran, přichází Reda Jaadi.
    80. Juta TOJOKAWA - 1:1

80
    Eupen právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Hosté si za svojí aktivitu zasloužili vyrovnat. Po levé straně to dobře vykombinovali a nakonec i odcentrovali, přízemní centr přesně našel YUTU TOJOKAWU a ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil.

79
    Ale hosté posledních deset, patnáct minut jsou aktivnějším týmem, ale nedaří se jim koncová fáze, hodně akcí končí před vápnem domácích.

78
    Na stadionu panuje skvělá atmosféra, domácí fanoušci se fotbalem evidentně skvěle baví.

77
    Přízemní centr hostů domácí obrana odkopla na roh, ten se však domácím hrubě nepovedl.