Olympia Radotín – Opava 1:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Vítkovice 2:2 (kon.) | Příbram – Sokolov 1:0 (kon.)
konec
FK Olympia Radotín
1:1 (0:0)
SFC Opava
Sobota 12.05.2018, 10:15 • Stadion Evžena Rošického, Praha-Strahov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 27. kolo
Předzápasové kurzy: 5.05 4.16 1.57
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.
   
  Vítám vás u utkání, ve kterém se bude Opava snažit porazit svého pražského soka a postoupit do nejvyšší soutěže. Duel má jasného favorita, což si myslí i sázkové kanceláře, které nedávají domácím příliš velkou šanci k úspěchu. Zápas by nám však i přes to měl nabídnout skvělou fotbalovou podívanou, zda to bude pravda se společně dozvíme v 10:15, kdy je naplánován začátek souboje.
   
  SFC Opava
  Hostující celek v jarní části druhé nejvyšší soutěže ještě neprohrál, i v tomto utkání je tedy považován za jasného favorita, jenž si právě dnes může zajistit účast v první lize. Opavu vyjede na stadion Evžena Rošického podpořit díky zajištěnému vlakovému spojení velké množství fanoušků, kteří budou dnes určitě dost slyšet, jelikož návštěvy domácích nepatří zrovna mezi ty nejkvalitnější. Avšak chování příznivců hostí může do jisté míry ovlivnit kontroverzní zákaz choreografií ze strany opavského vedení, který přišel poté, co minulý domácí duel proti Českým Budějovicím doprovázely problémy s pořadatelskou službou kvůli použité pyrotechnice.
   
  Nejlepší střelci hostujícího mužstva

  1. Nemanja Kuzmanovič – 15 branek (Celkově 2.)
  2. Joel Ngandu Kayamba – 10 branek (Celkově 6.)
  3. David Puškáč a Tomáš Smola- 9 branek (Celkově 7.)
  4. Václav Jurečka 6 branek (Celkově 21.)
   
  Posledních pět zápasů Opavy

  05.05.18 Opava – České Budějovice 1 : 1
  29.04.18 Varnsdorf – Opava 1 : 2
  25.04.18 Opava – Žižkov 3 : 0
  22.04.18 Vlašim – Opava 2 : 2
  15.04.18 Opava – Třinec 1 : 1
  Prezentace opavským ultras v zápase s Českými Budějovicemi

   
  FK Olympia Praha
  To Olympia je v úplně opačné pozici. Po tragické jarní části se ještě musí strachovat o záchranu, protože náskok Pražanů na předposlední příčku činí pouhé čtyři body. Domácí zvítězili od konce října minulého roku pouze jednou, a to překvapivě na hřišti Českých Budějovic 1:0.
  Na poslední výsledky pražského celku jistě mělo vliv i trochu nečekané rozhodnutí řeckého majitele klubu Angelose Goulise, jenž po debaklu 1:4 s Frýdkem-Místkem vyhodil z klubu hned trojici hráčů, jmenovitě Karla Hejného, Jakuba Michlíka a Ondřeje Rumla. Tento krok by se dal pochopit u Michlíka s Rumlem, ti totiž jsou v Olympii pouze na hostování, avšak vyhazov kmenového hráče Hejného byl poněkud zvláštním krokem.
   
  Nejlepší střelci domácího mužstva

  1. Georgios Katidis – 18 branek (Celkově 12.)
  2. Ondřej Žežulka a Karel Hejný–3 branky (Celkově 55.)
  3. Erik Leiner a Ondřej Ruml – 2 branky (Celkově 85.)
   
  Posledních pět zápasů Olympie

  06.05.18 Vítkovice – Olympia Praha 0 : 0
  28.04.18 Olympia Praha – Sokolov 0 : 1
  24.04.18 Hradec Králové – Olympia Praha 4 : 1
  21.04.18 Olympia Praha – Frýdek-Místek 1 : 4
  14.04.18 Olympia Praha – Příbram 2 : 2
  Uvidíme, zda dnes bude návštěvnost o něco vyšší, než v předchozích duelech

   
  Vzájemné utkání

  Vzhledem k tomu, že Olympia hraje druhou ligu poprvé, tak nebylo možné, aby se v minulosti tyto dva celky někdy potkaly. Jediný souboj tedy proti sobě odehrály na podzim minulého roku, když zvítězila Opava poměrně jednoznačně 5:1.
   
  Tabulka soutěže

  1. Opava – 55b
  2. Příbram – 51b
  3. Hr. Králové – 46b
  4. Pardubice – 45b
  5. Třinec – 42b
  6. Č. Buděj. – 39b
  7. Sokolov – 35b
  8. Znojmo – 34b
  9. Žižkov - 32b
  10. Vlašim – 32b
  11. Olympia Praha – 30b
  12. Táborsko – 28b
  13. Varnsdorf – 27b
  14. Ústí – 27b
  15. Frýdek-Místek – 26b
  16. Vítkovice – 25b
   
  Úvodní sestavy:

  FK Olympia Praha: Stejskal – Frizoni, Broukal, Fišl, Giditz, Katidis (C) – Moulazimis, Rothe, Ruml, Vasileiou – Verner.
  Náhradníci: Soukup – Hejný, Jukl, Keita, Michlík, Novák, Žežulka.

  SFC Opava: Šrom – Helebrand, Hrabina, Janetzký, Kayamba – Kuzmanović (C), Schaffartzik, Simerský, Smola – Svozil, Zapalač.
  Náhradníci: Lasák – Jurečka, Jursa, Kotlík, Puškáč, Radić, Stříž..
   
  1
  Utkání právě začalo.
   
  1
  Útok po levé straně domácího celku byl zastaven opavským obráncem, který dokonce získal pro svůj tým autové vhazování.
   
  2
  Smola vyslal do šestnáctky zajímavý centr, jenž se po několika odrazech dostal ke Kayambovi, který z hranice vápna vyslal jedovatý projektil nad bránu pražského týmu.
   
  3
  Frizoni zažehnal nebezpečí před bránou svého mužstva jen tím, že míč odkopl na rohový kop, ten ale nic zajímavějšího nepřinesl.
   
  5
  Poněkud překvapivě jsou od začátku zápasu více u míče domácí, avšak jejich postup je vždy skvěle zastaven dobře postavenými hráči Opavy.
   
  6
  Šrom se srazil s obráncem Opavy poté, co byl tento hráč faulován. Toho si všiml hlavní rozhodčí, který následně hru pozastavil.
   
  7
  Tato ofenzivní akce opavským hráčům nevyšla, jelikož jejich centr mířil vysoko nad bránu domácího mužstva.
   
  9
  Hostující hráči budou rozehrávat standardní situaci z poměrně zajímavé pozice.
   
  9
  Z přímého kopu vzešel centr, ten jeden z hostujících hráčů hlavičkoval, jenže jen mimo prostor mezi třemi tyčemi.
   
  11
  Dobrou šanci opavských fotbalistů vyřešil Stejskal tím, že včas vyběhl a skočil pod nohy hostujícímu hráči.
   
  12
  Tak to byla nádherná střela Kayambi! Nechybělo mnoho a zapadla by k levé tyči, jenomže Stejskal nakonec vytáhl parádní zákrok.
   
  13
  Po následném rohovém kopu došlo k útočnému faulu na domácího brankáře, jenž tak může rozehrávat v klidu od své brány.
   
  14
  Šrom se nepředvedl zrovna v nejlepším světle, když pořádně zavařil svým spoluhráčům nepovedenou přihrávkou.
   
  15
  Už to vypadá, že se pomalu hra dostává do stavu, který se predikoval před začátkem zápasu. Opava tlačí svého soka a k míči ho pouští jen občas, úvodní branka z toho ale zatím není.
   
  16
  Janecký byl faulován domácím hráčem, který to přehnal s agresí při napadání na útočné polovině.
   
  17
  Kayamba byl při svém postupu podél pravé strany faulován, je tu tedy další standardní situace pro hráče v černo-červené kombinaci dresů.
   
  18
  Matěj Helebrand se po velkém počtu odrazů ocitl ve stoprocentní šanci, jenže ten na hranici malého vápna nedokázal dostat míč mezi tři tyče.
  18. Šance Matěje Helebranta
   
  19
  Další přímý volný kop, nyní to bylo velmi riskantní pro domácí, kteří se dopustili faulu těsně před šestnáctkou.
   
  20
  Střelu Zapalače vytěsnila do bezpečí zeď Olympie, následně přiletěl do vápna vysoký centr, který vyboxoval Stejskal jen do hráče soupeře, načež se ale nepovedlo v obrovské šanci opavským dopravit míč do prázdné brány.
  20. Velká šance Opavy
   
  21
  Dva po sobě jdoucí rohové kopy měli k dispozici hosté. K oběma těmto situací se postavil jako rozehrávající hráč Janetzký, ten ale s míčem nevymyslel nic, co by mohlo ohrozit domácí bránu.
   
  22
  Stejskal se po souboji s hostujícím útočníkem těžce zvedá z trávníků, čemuž se nelze divit, jelikož se jednalo o opravdu tvrdý střet.
   
  23
  Kayamba ukázal své technické dovednosti když si povodil hned dvojici domácích hráčů, poté se pokusil nacentrovat míč do šestnáctky, což nebyl zrovna nejlepší nápad.
   
  24
  Hrabina byl o něco úspěšnější než jeho předchůdce, jeho centr na přední tyč ale dopravil jeho spoluhráč jen za brankovou čáru, a tak budeme svědky odkopu od brány.
   
  25
  I tentokrát se Hrabina dostal k míči na hranici šestnáctky a centroval, balón ale napálil hned do prvního stojícího hráče soupeře, díky čemuž aspoň vybojoval roh.
   
  26
  Frizoni neměl komu nahrát míč, o který vzápětí přišel. To ho ale nemuselo příliš mrzet, protože vzápětí kulatý nesmysl Olympia získala a hnala se do útočné akce.
   
  27
  Protažený balón na zadní tyč ještě vracel do nebezpečného prostoru Tomáš Smola, jeho nepříliš povedený centr však pouze skončil v náruči Stejskala.
   
  28
  Rohový kop pro Opavu nedopadl příliš dobře, a tak se do brejku vydala Olympie, jenomže tento rychlý kontr byl zastaven faulem.
   
  29
  Nyní jsme byli svědky dalšího nedovoleného zákroku, který přinesl pro domácí zajímavou příležitost, jelikož místo prohřešku bylo těsně za vápnem.
   
  30
  No a teď rozhodně zatrnulo všem opavským fanouškům na zdejším stadionu poté, co střela domácího hráče jen těsně minula levou tyč.
   
  31
  Momentálně je to spíše domácí celek, který udává temp hry. Tato aktivita vyústila v zajímavou příležitost, když Katidis zakončoval z hranice vápna, tento projektil byl ale zablokován. Poté se ještě k odraženému míči snažil dostat Ruml,, avšak Šrom byl proti.
   
  32
  Opavští se teď pořádně natrápili s rozehrou, naštěstí pro ně ale došlo k faulu, kterého se dopustil jeden z pražských fotbalistů.
   
  33
  Kayamba se dnes prezentuje skvělou hrou, nyní ale přišla jeho temnější chvíle, když podle rozhodčího fauloval soupeře. Nutno podotknout, že to bylo docela vzájemné.
   
  34
  Zapalač se ocitl v zajímavé pozici, jeho pokus byl nakonec jen zblokován na rohový kop.
   
  35
  No to byla ale neskutečná šance hostujícího týmu! Hrabina běžel sám na brankáře soupeře, ten ale včas vyběhl a skvěle zastavil dobrým zákrokem tuto příležitost. Poté ještě zakončoval jeden z opavským fotbalistů z hranice vápna, tato střela ovšem neměla příliš velkou šanci na úspěch.
  35. Hrabina ve velké šanci
   
  36
  Přesně jak jsem před zápasem říkal, tak opavští fanoušci vytváří skvělou atmosférou, která by byla určitě dobrým osvěžením nejvyšší soutěže.
   
  38
  Moulazimis zahrával standardní situaci, ta ale skončila dříve než začala, protože došlo k útočnému faulu na hostujícího obránce.
   
  39
  Po přihrávce Kayambi ani nadvakrát Tomáš Smola nepřekonal brankáře Olympie! Jan Stejskal dnes neskutečně drží svůj tým.
  39. Tomáš Smola nepřekonal brankáře
   
  40
  Tento útok se Olympii příliš nepovedl, budeme tedy svědky odkopu od brány, který si vezme na starost Vojtěch Šrom.
   
  41
  Hostující fanoušci jsou na zdejším stadionu v jasné přesile, rád bych viděl záběr na všechny tribuny, protože podle zvuku si myslím, že ten počet opavských příznivců rozhodně není malý.
   
  42
  Žlutou kartu dostává Thomas Vasileiou (FK Olympia Praha).
   
  43
  Míč se dokutálel až k Vojtěchu Šromovi, který neotálel a hned vyslal míč na svého spoluhráče, jenž nastartoval další útok Opavy.
   
  44
  Krátce před koncem poločasu je tu přímý volný kop pro Opavu, který bude poslední šancí Opavy ke skórování v prvních pětačtyřiceti minutách.
   
  45
  Střela, která z něho vzešla, nakonec domácí bránu neohrozila. Chvíli na to jsme se dozvěděli, že hlavní rozhodčí v prvním poločase nastaví dvě minuty.
   
  45+1
  Znovu to byla velká šance pro Opavu, jenže domácí obrana si počínala velmi dobře a míč odrazila aspoň na rohový kop.
   
  45+2
  Z toho nic nebylo, načež byl míč Kayambou poslán za brankovou čáru.
   
  45+2
  Kuzmanovič centroval, jenomže ve vápně se nenacházel nikdo, kdo by měl v úmyslu dopravit míč do brány Olympie.
   
  45+2
  První poločas skončil.
   
  Druhý poločas začne přibližně v 11:21 .
   
  První půle je u konce! I přes velké množství šancí se Opavě nepovedlo vstřelit úvodní branku, čemuž velmi napomohl hlavně skvělý výkon brankáře Stejskala, jenž je dnes jednoznačně nejlepším hráčem svého mužstva. Olympia spíše hrozí z rychlých brejků, jenomže ty koncentrovaná obrana soupeře ve všech případech zatím odvrátila.
  Fanoušci Opavy na Strahově
   
  46
  Začal druhý poločas.
   
  46
  Střídání v týmu FK Olympia Praha: ze hřiště odchází Dimitris Moulazimis, přichází Karel Hejný.
   
  46
  Centr do vápna domácího celku se jen dokutálel do náruče Stejskala, jenž následně vykopával daleko za půlící čáru.
   
  47
  Opavští fotbalisté jsou teď docela aktivně napadání soupeřem, který se asi nespokojí s obrazem hry, kterého jsme byli svědky v prvním poločase tohoto zápasu.
   
  48
  Kousek před vápnem se odhodlal ke střele jeden z hostujících fotbalistů, jenomže trefil soupeře, i přes to ale Opava u míče zůstala.
   
  50
  Olympia právě vstřelila branku!
  No to byla nádhera! Z úctyhodné vzdálenosti napřáhl k dalekonosné střele SAGI GIDITZ, která zapadla přesně tam, kam to řecký hráč zamýšlel. Možná bych i řekl, že to byla nejkrásnější branka v celé sezóně.
  50. Sagi GIDITZ - 1:0
   
  52
  To je tedy velmi studená sprcha pro hráče Opavy, kteří byli od začátku utkání jasně lepším týmem, avšak střela Giditze jim pořádně zavařila v cestě za postupem.
   
  53
  Janetzký donutil k tygřímu skoku Stejskala, pro něho ale tento zákrok patřil spíše k těm rutinním, a tak míč v klidu pokryl.
   
  54
  Halebrand posílal míč na hranici šestnáctky, kde se nacházel Hrabina, jenže jeho hlavičce chyběla jak razance, tak i přesnost.
   
  56
  Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Jakub Janetzký, přichází David Puškáč.
   
  57
  Docela očekávané řešení této zapeklité situace přinesl nástup Puškáče, jenž patří v této sezóně mezi nejlepší střelce hostujícího mužstva,
   
  58
  Kayamba našel svého spoluhráče, který chtěl hned z první poslat vysoký míč do vápna, to se mu ale nepodařilo.
   
  59
  Zapalač zkusil prostřelit Rumla, i v tomto případě si ale domácí obránce počínal velmi dobře. Chvíli na to musel být ve střehu brankář Olympie, který nakonec balón pokryl.
   
  60
  Žlutou kartu dostává Miroslav Verner (FK Olympia Praha).
   
  60
  Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Matěj Hrabina, přichází Tomáš Jursa.
   
  61
  No a mohlo to být o dvě branky! Verner to stejně jako řecký hráč zkusil z velké vzdálenosti, střela se točila do levého rohu brány Opavy, naštěstí pro hosty ale Šrom vytasil parádní zákrok.
  61. Verner napřáhl z dálky
   
  62
  Smola trefuje z pravé strany vápna jen tyč! Akce ještě pokračuje, u míče je Kayamba.
   
  63
  Hodně zbytečný zákrok od Katidise, za který si vysloužil napomenutí v podobě žluté karty.
   
  64
  Opava právě vstřelila branku!
  Nacvičený signál zakončoval Kuzminovič, jeho střelu odrazil domácí obránce na Kayambu, jehož střelu fantasticky vytáhl na břevno Stejskal, avšak na dorážku DOMINIKA SIMERSKÉHO již nárok neměl.
  64. Dominik SIMERSKÝ - 1:1
   
  65
  Červenou kartu si vysloužil Verner, který tak opouští hřiště a pořádně komplikuje svým spoluhráčům tento zápas.
   
  66
  Dnešní utkání sleduje 1224 diváků.
   
  67
  Opava si vytváří každou minutu čím dál větší tlak, ten teď vyústil v zajímavou šanci, jenže míč nakonec skončil pouze za brankovou čárou.
   
  69
  Tohoto trendu se hosté drží i v dalších minutách. Myslím si, že dnes si dokráčí Opava za postupem do nejvyšší soutěže, ale je pravdou, že stále k tomu má slezský celek daleko.
   
  70
  Opava měla k dispozici rohový kop, po kterém se ocitl na trávníku Katidis, který bude muset být ošetřen zdravotníky.
   
  72
  Naštěstí se pětadvacetiletý hráč řeckého původu zvedá z trávníku a bude schopen pokračovat ve hře.
   
  72
  Ruml se hnal do zajímavé příležitosti, z té nakonec ale nedokázal vytěsnit nic jiného, než rohový kop.
   
  73
  Po něm sprintovali hosté do zajímavého brejku, ten byl ale kvůli nepřesné přihrávce ukončen.
   
  73
  Ondřej Ruml fauloval na půli hřiště, u míče tedy zůstanou opavští fotbalisté.
   
  74
  Kayamba byl ubráněn, načež se ocitl v dobré příležitosti Thomas Vasileiou, ten ale celu akci zpomalil a zabil tím její potenciál.
   
  75
  Napomenutí v podobě žluté karty si vysloužil i Daniel Fišl, následuje přímý volný kop pro hráče v černo-červených dresech.
   
  76
  Přetažený centr na Simerského nedoletěl, přes to zůstane celek z východu republiky u míče.
   
  76
  Schaffartzik vyslal do vápna střílený centr, ten nakonec ohrozil bránu Olympie.
   
  77
  Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Petr Zapalač, přichází Václav Jurečka.
   
  78
  Tomáš Smola podskočil centrovaný míč do vápna Olympie, což je pro Opavu velká škoda, jelikož čas se slezskému celku už pomalu začíná krátit.
   
  79
  Helebrandovu nahrávku zastihl Ruml, jenž ale nechtěl riskovat a míč raději poslal do zámezí.
   
  79
  Střídání v týmu FK Olympia Praha: ze hřiště odchází Thomas Vasileiou, přichází Ibrahim Keita.
   
  80
  Z rohového kopu vzešla hlavička hostujícího hráče, ta ale neměla příliš šancí na úspěch.
   
  81
  Katidis poslal do vápna centr, jedna z mála útočný akcí domácích ale větší závar nepřinesla, a tak hrají opavští hráči.
   
  82
  Kuzmanovič nedokázal zpracovat míč, kvůli čemuž u kulatý nesmyl přišel. To mu ale nemuselo vadit, jelikož jeho spoluhráči vzápětí Pražanům zase balón vzali.
   
  82
  Tak to byla šance! Obrovskou skrumáž před domácí bránou nakonec ukončila střela Helebranda, která mířila vysoko nad.
   
  83
  Jan Stejskal s rozehrou odkopu nikam nespěchá, tomu se nelze divit, protože i jeden bod by byl pro Olympii dnes velký úspěch.
   
  84
  Ondřej Ruml se nachází v nefotbalové pozici na hrací ploše. I teď běží na hřiště zdravotníci, troufám si ale tvrdit, že nepůjde o nic vážnějšího.
   
  85
  Po rohovém kopu z levé strany střílel nejspíš Kayamba, dnes velmi aktivní hráč ale zakončení pokazil.
   
  86
  Střídání v týmu FK Olympia Praha: ze hřiště odchází Ondřej Ruml, přichází Ondřej Žežulka.
   
  87
  A znovu se nachází na trávníku jeden z domácích, jmenovitě to je Katidis, který uštědřil v jednom ze soubojů pořádnou ránu do hlavy.
   
  88
  Neuvěřitelný Stejskal! Ten si počínal velmi zkušeně proti dvou po sobě jdoucím střelám z blízkosti brány Olympie!
  88. Neuvěřitelné zákroky brankáře Stejskala
   
  89
  Simerský s velkým úsilím nakonec odcentroval od pokutového území, tento míč ale za brankovou čáru dostal obránce soupeře.
   
  90
  Odbíhá poslední minuta základní hrací doby a znovu se zdržuje, tentokrát to je Sagi Giditz, který má nějaké zdravotní problémy.
   
  90+1
  V dnešním zápase se bude nastavovat osm minut! To je na českou ligu docela pořádná porce.
   
  90+2
  Žlutou kartu dostává Jan Stejskal (FK Olympia Praha).
   
  90+2
  Stejskal podržel i v tomto případě svůj tým! Tomáš Jursa se ocitl ve stoprocentní šanci, jenomže skvělého brankáře Olympie překonat nedokázal.
  90+2. Domácí brankář Stejskal - muž utkání
   
  90+3
  Po útočném faulu nebude nikam s rozehrou Stejskal spěchat. Přeci jenom, čas teď pro domácí odbíhá velmi pomalu.
   
  90+4
  Kayamba ztratil míč a vzápětí fauloval, což je velká komplikace pro Opavu, která zase nějaké ty vteřiny ztratí.
   
  90+5
  David Puškáč nezvládl odcentrovat do šestnáctky příliš přesně, i tak ale zůstane Opava u míče.
   
  90+6
  Toto je prostě neuvěřitelné. Stejskal dnes působí jako muž z jiného vesmíru, to co zvládne pochytat je neskutečné. Nyní zasáhl proti střele z bezprostřední blízkosti, načež Kuzmanovič vůbec netrefil bránu soupeře.
  90+6. Jan Stejskal a další zákrok z říše snů
   
  90+8
  Do konce zápasu zbývá již několik desítek vteřin a vypadá to, že dnes ještě Opava slavit postup do nejvyšší soutěže nebude.
   
  90+9
  Konec zápasu.
   
  Neskutečné drama nakonec končí ve prospěch domácího mužstva, které hlavně díky neskutečnému výkonu Stejskala urvalo v dnešním zápase cenný bod. Olympia byla jasně horším týmem, jenomže Opava pálila jednu šanci za druhou, tak se společně s velkým množstvím fanoušků bude dnes zklamaně vracet na východ republiky.
   
  Tohle je ode mnep ro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne. (12:19:19)

  Michal Hladký

  Branky: 50. Giditz – 64. Simerský

  Karty:   42. Vasileiou (OHK), 60. Verner (OHK), 63. Katidis (OHK), 75. Fišl (OHK), 90+2. Stejskal (OHK) – 90+4. Kayamba (OPA)   65. Verner (OHK)


  FK Olympia Radotín: Stejskal – Frizoni, Broukal, Fišl, Giditz, Katidis (C) – Moulazimis (46. Hejný), Rothe, Ruml (86. Žežulka), Vasileiou (79. Keita) – Verner.
  Náhradníci: Soukup – Hejný, Jukl, Keita, Michlík, Novák, Žežulka.

  SFC Opava: Šrom – Helebrand, Hrabina (60. Jursa), Janetzký (56. Puškáč), Kayamba – Kuzmanović (C), Schaffartzik, Simerský, Smola – Svozil, Zapalač (77. Jurečka).
  Náhradníci: Lasák – Jurečka, Jursa, Kotlík, Puškáč, Radić, Stříž.

  Rozhodčí: Julínek – Pelikán, Podaný

  Diváci: 1 224