IHC Nový Jičín – Devils Zlín 6:5 (2:0 po s.n.) | IHC Přerov – Uh. Brod 6:9 (kon.) | HC Boskovice inline – IHC Prague Rats 5:14 (kon.)
Brno – Roller Storm 6:8 (kon.) | IHC Kladno – Černošice 9:4 (kon.) | IHC Olomouc – ILHK Hr. Králové 4:6 (kon.)
IHC Nový Jičín – Uh. Brod 5:4 (kon.) | IHC Přerov – Devils Zlín 4:6 (kon.) | HC Boskovice inline – Roller Storm 4:7 (kon.)
Brno – IHC Prague Rats 2:9 (kon.)
IHC Eagles Olomouc
4:6 (1:0, 1:1, 1:2, 1:3)
ILHK Hradec Králové
Sobota 12.05.2018, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • STILMAT extraliga inline hokeje • 4. kolo

V závěrečné čtvrtině dokázal Hradec překlopit vítězství na svou stranu. Při power play Olomouce dokázali hosté přidat ještě jednu branku a vezou si domů vítězství. (13:32:06)

46:51
    Hradec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KUŤÁK. Asistence: A. Půlpán.

44:11
    Autorem branky je BUREŠ. Asistence: Půlpán.

42:44
    Autorem branky je VOŽENÍLEK.

41:54
    Vyloučení v týmu IHC Eagles Olomouc (Sršeň – 1,5 min., držení).

41:06
    Hosté jsou bez brankáře, mají výhodu.

40:42
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ROUPEC. Asistence: Handl.

39:22
    Vyloučení v týmu IHC Eagles Olomouc (Čuřík – 1,5 min., hrubost).

39:22
    Vyloučení v týmu ILHK Hradec Králové (T. Půlpán – 1,5 min., nedovolené bránění).

38:49
    Netušil trefil břevno!

38:38
    Hradečtí se ocitli ve třech před Vágnerem, Kuťák vzal zakončení na sebe, domácí gólman si s jeho střelou pradil

37:37
    Střela Bureše mířila nad branku.

37:01
    Čuřík prověřil Mahdala z velkého úhlu, brankář hostů byl pozorný.

36:29
    Domácí zbytek oslabení ubránili a již hrají v plném počtu.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

Ve třetí čtvrtině dokázali hradečtí hráči dvakrát dotáhnout olomoucký náskok, takže před závěrečnou částí je stav nerozhodný 3:3.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

35:54
    Hradečtí svírají Olomouc, ale nedaří se jim překonat Vágnera v brance.

34:53
    Vyloučení v týmu IHC Eagles Olomouc (Černocký – 1,5 min., příliš mnoho hráčů).

34:28
    Hradečtí ujeli do přečíslení dva na jednoho, ale Netušil to nevyřešil dobře, neboť se i s kotoučem dostal za branku.

33:48
    Mahdal musel zasahovat proti Roupcově střele.

32:45
    Voženílkovi přeskočil kotouč hokejku v přečíslení dva na jednoho, takže Vágner nemusel zasahovat.

31:59
    Sršeň prošel až před branku, ale zakončení nebylo přesné.

30:40
    TOMÁŠ PŮLPÁN dokázal dorazit za Vágnera poskakující kotouč a vyrovnává. Asistence: Netušil, Bureš.

29:42
    Domácí si znovu berou zpět svůj náskok. PAVEL HANDL prokličkoval mezi protihráči a bekhendem poslal kotouč do sítě.

29:31
    Vynikající Vágnerův zákrok, když obstál proti blízko stojícímu Kuťákovi.

29:06
    Bureš zkoušel projít po levé straně, neúspěšně.

28:06
    Střela Adolfa mířila nad branku.

27:33
    Hradec je nyní aktivnějším týmem. Vágner musí být pozorný.

25:30
    Hosté znovu vyrovnávají. Půlpán na sebe natáhl hráče a přihrál FILIPU KUŤÁKOVI, který posílá kotouč za Vágnera. Asistence: Aleš Půlpán.

24:37
    Vápeník vyráží na útočnou zteč.

24:01
    Začala třetí čtvrtina.

Ve druhé čtvrtině padly dvě branky, ale domácí stále drží jednobrankový náskok. Hradec přidal na aktivitě, ale stále ztrácí.

24:00
    Druhá čtvrtina skončila.

23:38
    Váger vyrazil kotouč až do ochranné sítě po střele Matěje Poura.

22:45
    Vágner nyní podržel kotouč proti Tomáši Půlpánovi.

21:46

Olomouc si bere zpět své vedení. JAKUB ČUŘÍK z pravé strany propálil vše, co mu stálo v cestě. Bez asistence.

20:16

Hosté vyrovnávají, FILIP KUŤÁK prošel s kotoučem po pravé straně a rychlou střelou poslal kotouč do levého horního růžku domácí branky. Bez asistence.

20:07
    Střela Handla nebyla přesná.

19:38
    Aleš Půlpán vyslal na Vágnera další ránu, domácí brankář zasahuje lapačkou.

18:57
    Střela Poula byla zblokovaná.

17:54
    Vágner zasahoval lapačkou proti střele Voženílka.

17:27
    Sršeň tečoval kotouč před brankou, Mahdal dokázal tečovaný kotouč vyrazit betony.

16:56
    Sršňův bekhend mířil pouze do boční síťky.

16:15
    Vágner nyní dokázal chytit tři dorážky a udržet čisté konto.

15:44
    Tomáš Půlpán chtěl svou přihrávkou najít spoluhráče před brankou, ale kotouč olomoucká obrana ztečovala mimo.

14:50
    Střela roupce mířila vysoko nad Mahdalovu branku.

14:01
    Vágner se zaskvěl skvělým zákrokem, když se na brankové čáře roztáhl a chytil Voženílkovu tutovku.

13:38
    Střela Aleše Půlpána zaduněla o zadní mantinel.

13:15
    Bureš zkusil vypálit z pravé strany, kotouč zamířil nad branku.

12:25
    I v úvodu druhé čtvrtiny jsou domácí aktivnější, Mahdal již musel zasahovat.

12:01
    Začala druhá čtvrtina.

V první části byli domácí aktivnější a aktivita jim přinesla úvodní branku, po první čtvrtině tedy vedou 1:0.

12:00
    První čtvrtina skončila.

11:21

Domácí jdou do vedení, Handl střílel z pravé strany, Mahdal vyrazil a JAROSLAV ADOLF za něj poslal kotouč. Asistence: Pavel Handl.

10:55
    Ofsajd hostů.

10:12
    Sám před Vágnerem se zjevil Kuťák, domácí gólman z tohoto souboje vyšel úspěšněji a kotouč za svá záda nepustil.

09:23
    Čuřík hezky prokličkoval mezi protihráči a přihrával Sršni, tomu ale kotouč přeskočil hůl.

08:56
    Přihrávku zpoza brány dostal Paška, jeho střela ale nebyla přesná.

07:54
    Aleš Půlpán prchl olomoucké obraně po pravé straně, ale jeho střela mířila nad branku.

07:22
    Střelou z první prověřil Mahdala Roupec, gólman hostů vyráží kotouč před sebe.

06:57
    Na druhé straně pálil Kuťák.

06:29
    Handl si připsal další střelu z levé strany.

05:57
    Nyní byl zase v permanenci Vágner, ale ve spolupráci s obránci situaci zvládl.

04:30
    Mahdal se blýskl povedeným zákrokem, když kotouč vyrazil betonem.

04:10
    Další střelu si připsal Sršeň.

03:52
    Zakázané uvolnění Olomouce.

03:18
    Vágner musel čelit rychlému protiútoku, ale kotouč za svá záda nepustil.

02:58
    Handl trefil břevno hradecké branky!

02:15
    Bureš zakládá nový útok.

00:49
    I Vágner se musel činit, Hradečtí se dostali do přečíslení, ale domácí brankář si poradil.

00:27
    První střelu zlikvidoval gólman hostů Mahdal.

00:14
    Kotouče se zmocnili Olomoučtí a vyráží dopředu.

00:01

IHC Eagles Olomouc: Vágner – Sršeň, Čuřík (A), Handl (C), Vápeník, Adolf, Paška, Černocký, Vích (A), Roupec.

ILHK Hradec Králové: Mahdal – Bureš, M. Poul, O. Poul, A. Půlpán (C), T. Půlpán (A), D. Voženílek, Netušil, Kuťák (A).

Rozhodčí: Kika, Sedlák.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 12. Adolf (Handl), 22. Čuřík, 30. Handl, 41. Roupec (Handl) – 21. Kuťák, 26. Kuťák (Půlpán), 31. Půlpán (Netušil, Bureš), 43. Pour (Voženílek), 45. Bureš (Půlpán), 47. Kuťák (Půlpán)

Rozhodčí: Kika, Sedlák