Slovensko – Švédsko | 3:4 (po pr.) | | | Lotyšsko – Německo | 3:1 (kon.) | | | Rakousko – Bělorusko | 4:0 (kon.) |
Dánsko – J. Korea | 3:1 (kon.) | | | Rusko – Švýcarsko | 4:3 (kon.) | | | Kanada – Finsko | 1:5 (kon.) |
Tampa – Washington | 2:4 (kon.) |
IHC Nový Jičín – Devils Zlín | 6:5 (2:0 po s.n.) | | | IHC Přerov – Uh. Brod | 6:9 (kon.) | | | HC Boskovice inline – IHC Prague Rats | 5:14 (kon.) |
Brno – Roller Storm | 6:8 (kon.) | | | IHC Kladno – Černošice | 9:4 (kon.) | | | IHC Olomouc – ILHK Hr. Králové | 4:6 (kon.) |
IHC Nový Jičín – Uh. Brod | 5:4 (kon.) | | | IHC Přerov – Devils Zlín | 4:6 (kon.) | | | HC Boskovice inline – Roller Storm | 4:7 (kon.) |
Brno – IHC Prague Rats | 2:9 (kon.) |
konec
IHC Nový Jičín
5:4
(2:1, 2:0, 1:2, 0:1)
IHC KANCI Uherský Brod
41:37
|
Vyloučení v týmu IHC Uherský Brod (Patrik Vaněk – 1,5 min., podražení).
|
|
22:11
|
Vyloučení v týmu IHC Uherský Brod (Milan Kubiš – 1,5 min., vysoká hůl).
|
|
19:34
|
Vyloučení v týmu IHC Nový Jičín (Lukáš Kaukič – 1,5 min., hrubost).
|
|
18:27
|
Vyloučení v týmu IHC Nový Jičín (Jakub Hruška – 1,5 min., podražení).
|
|
16:12
|
Vyloučení v týmu IHC Nový Jičín (Milan Kubiš – 1,5 min., hákování).
|
|
11:17
|
Vyloučení v týmu IHC Uherský Brod (Jan Heča – 1,5 min., hákování).
|
|
01:01
|
Vyloučení v týmu IHC Uherský Brod (Daniel Gazda – 1,5 min., hákování).
|
|
00:25
|
Vyloučení v týmu IHC Nový Jičín (Robin Gebauer – 1,5 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
2. Christov (Bartko), 6. Flok, 14. Kaukič (Palička), 19. Zahradníček (Chvostek, Kovařčík), 28. Bartko (Christov, Flok) – 5. Mikulec (Holoda), 29. Mikulec, 33. Gazda (Holoda), 47. Vaněk (Gazda)
Rozhodčí: Jakub Koziol a Tomáš Čaja
Diváci:
Neproměněná penalta:
IHC Nový Jičín:
Fendrich (Majoroš) – Hruška, Zahradníček, Kubičík, Bartko, Kaukič, Plitko, Palička, Kovařčík, Flok, Chvostek, Gebauer, Daron, Christov
Náhradníci:
Trenér:
IHC KANCI Uherský Brod: Haloda – Janota, Kubiš, Surý, Gazda, Haloda, Heča, Vaněk, Budil, Mikulec, Pavlůsek
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
IHC KANCI Uherský Brod: Haloda – Janota, Kubiš, Surý, Gazda, Haloda, Heča, Vaněk, Budil, Mikulec, Pavlůsek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jakub Koziol a Tomáš Čaja
Diváci:
MCh