Burnley – Bournemouth 1:2 (kon.) | Crystal Palace – West Brom 2:0 (kon.) | Huddersfield Town – Arsenal 0:1 (kon.)
Liverpool – Brighton 4:0 (kon.) | Manchester Utd. – Watford 1:0 (kon.) | Newcastle – Chelsea 3:0 (kon.)
Southampton – Manchester City 0:1 (kon.) | Swansea – Stoke 1:2 (kon.) | Tottenham – Leicester 5:4 (kon.)
West Ham – Everton 3:1 (kon.)
Newcastle United
3:0 (1:0)
Chelsea FC
Neděle 13.05.2018, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 38. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a v příštím ročníku Premier League na počtěnou. (17:55:21)

Utkání je u konce a Newcastle naprosto jasně vítězí 3:0. Dwight Gayle vstřelil v prvním poločase rozhodující branku, jehož ve druhém poločase dvěma brankami doplnil Ayoze Pérez. Černobílí tak zvládli poslední domácí utkání v sezóně a zaslouženě berou tři body.

90+3

90+1
    Domácí se ještě něco vepředu pokoušeli vymyslet, ale pozorní bránící hráči pro tento moment zakročili. Hra pokračuje útokem Chelsea, která letos skončí na páté pozici a zahraje si jen Evropskou ligu.

90
    Domácí publikum v poslední minutě základní hrací době na nohou. Newcastle dnes předvedl proti jednomu z favoritů soutěže parádní výkon a může být pyšný. Nastavují se dvě minuty.

89
    Thibault Courtois nyní musel z branky poté, co byl nakopnut míč před jeho vápno. Nebezpečně tam totiž dorážel jeden z domácích, čtvrtá branka by už zaváněla pořádným debaklem.

88
    Už se dohrávají poslední minutky tohoto utkání, které vyhrají fotbalisté Newcastlu. Chelsea se ještě něco pokouší na pravé straně, ale její dnešní výkon to nejspíše už nevylepší.

87
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Mohamed Diamé, přichází Massadio Haidara.

85
    Opět se do zajímavé akce dostával ve druhém poločase aktivní Victor Moses. Nyní bylo jeho počínání ovšem zbytečné, hostující ofenzivní hráč se nacházel v ofsajdu.

82
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Eden Hazard, přichází Pedro.

81
    Willian se dostával po pravé straně do útoku. Míč mu ovšem následně ujel a skončil na nohou bránícího hráče. Pokračuje se hrou domácího Newcastlu.

80
    Na levé straně se pokoušel do zakončení projít Jacob Murphy, ale míč skončil v autu. Následně se domácí borec držel za nohu a nejspíše jej něco po souboji bolelo a nevypadá, že by mohl pokračovat.

79
    Domácí celek se už nikam moc nežene, zbytečně neriskuje a hraje opravdu v klidu. Přihrává si na vlastní polovině a pomalu se dostává na útočnou polovinu.

78
    Álvaro Morata se hned dostával do první akce, ale přihrávku na pravé straně přijímal až v ofsajdové pozici. Pokračuje se tak odkopem od branky Dúbravky.

77
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Ross Barkley, přichází Willian.

76
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Olivier Giroud, přichází Álvaro Morata.

74
    Eden Hazard si na levé straně naběhl do vápna a pokoušel se něco vymyslet. Proti bránícím hráčům mu to ovšem nevyšlo, skvělá práce od domácích.