Fiorentina – Cagliari 0:1 (kon.) | Bologna – Chievo 1:2 (kon.) | Crotone – Lazio 2:2 (kon.)
Turín – Spal 2:1 (kon.) | Hellas Verona – Udinese 0:1 (kon.) | Atalanta BC – AC Milán 1:1 (kon.)
AS Řím – Juventus 0:0 (kon.) | Sampdoria – Neapol 0:2 (kon.)
Bologna FC
1:2 (1:0)
Chievo Verona
Neděle 13.05.2018, 15:00Italská Serie A • 37. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:57:57)

Je konec. Bologna nakonec ztratila vedení z první půle a Chievo si po výhře 2:1 odváží tři body.
    V 10. minutě se Verdi ocitl ve velmi dobré šanci, ale ve vápně byl sražen hostujícím hráčem, ovšem rozhodčí penaltu neodpískal. To ale domácí nemuselo příliš dlouho mrzet, jelikož následoval rohový kop, po kterém byla nastřelena ruka Përparimu Hetemajovi. K penaltě se postavil Simone Verdi, který ji střelou do levé šibenice proměnil. Ve 21. minutě se domácí dostali do šance, kterou zakončoval Mattia Destro, ale hostující gólman předvedl super zákrok. Poté hosté zvýšili obrátky a ve 28. minutě byl velmi blízko k vyrovnávací brance Lucas Castro, ale jeho první pokus vyrazil brankář a následná dorážka skončila na břevně.
    Už tři minuty po začátku druhé půle se po centru opřel do míče z voleje Emanuele Giaccherini a jeho pumelice se ještě otřela o břevno a skončila v bráně. Po hodině hry si ve vápně zpracoval míč Roberto Inglese a následně levačkou zakončil k levé tyči a otočil utkání. V 84. minutě se Simone Verdi dostal ke střele, ale Stefano Sorrentino vyrazil tento pokus na levou tyč. Ke konci se Bologna k ničemu nezmohla a prohrála 1:2.

90+5

90+5
    Domácí útočník nic nevymyslel ve vápně hostů, jelikož hostující obrana odkopla míč.

90+4
    Ovšem následně se k míči dostal Valter Birsa, který ho chtěl udržet u rohového praporku, ale nakonec je to autové vhazování pro Bolognu, která je ovšem odevzdaná.

90+3
    Hosté drží míč na levé straně, ale tam následně skvěle zabojoval obránce Bologny a domácí se tak mohou ještě pokusit o nějaký tlak.

90+2
    Domácí ztratili míč při svém útočném snažení a dopředu se tak dostalo Chievo.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Fabio Depaoli, přichází Boštjan Cesar.

89
    Nyní potřebuje hostující hráč Fabio Depaoli ošetření. Nakonec se sám zvedá a odchází střídat.

88
    Nyní se domácí dostali s míčem do vápna, ale první centr odhlavičkoval hostující hráč a následná rána Césara Fallettiho skončila jen v boční síti.

87
    Po druhé brance Chieva nyní hra příliš atraktivní a Bologna se zatím marně snaží vyrovnat. Obrana hostů dnes pracuje skvěle a když nechá projít nějakou střelu, tak zatím skvěle chytá Stefano Sorrentino.

86
    Centr Bologny skončil jen u brankáře Stefana Sorrentina.
    84. Skvělý zákrok Sorrentina.

84
    Bologna se dostala do šance, ovšem Stefano Sorrentino převedl skvělý zákrok, když střelu Simone Verdiho vyrazil na tyč!

83
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Roberto Inglese, přichází Mariusz Stępiński.

81
    Nyní se domácí hráč ocitl v ofsajdovém postavení.

80
    Následně se domácí hráč skvěle dostal z levé strany a velice nebezpečně přihrával do vápna, kde si byl hráč Bologny, ale tomu se míč zamotal mezi nohy a nedostal se ke střele.