Fiorentina – Cagliari 0:1 (kon.) | Bologna – Chievo 1:2 (kon.) | Crotone – Lazio 2:2 (kon.)
Turín – Spal 2:1 (kon.) | Hellas Verona – Udinese 0:1 (kon.) | Atalanta BC – AC Milán 1:1 (kon.)
AS Řím – Juventus 0:0 (kon.) | Sampdoria – Neapol 0:2 (kon.)
Atalanta Bergamo
1:1 (0:0)
AC Milán
Neděle 13.05.2018, 18:00 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia (Bergamo) • Italská Serie A • 37. kolo

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 7:1. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:7. (19:58:23)

Je konec! Dnešní vypjaté utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1-1. Atalanta měla ve druhém poločase výraznou územní převahu a vyrovnávací branka přišla až v nastaveném čase.

90+5
    90+2. Andrea MASIELLO - 1:1

90+2
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Je tu zasloužená vyrovnávací branka! Na malé vápno připlachtil náramný centr, na který si naskočil ANDREA MASIELLO, jehož hlavičku nedokázal Donnarumma udržet před brankovou čárou.

90+1
    AC hraje poslední minuty zkušeně, Calhanoglu potáhl míč na útočnou polovinu, kde vybojoval cenné vteřinky.

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

90
    Žlutou kartu dostává Gianluigi Donnarumma (AC Milán).

88
    Další šance na srovnání! Gosens si naběhl na dloubáček za obranu, po kterém zamířil hodně vedle branky.

87
    Žlutou kartu dostává Fabio Borini (AC Milán).

87
    Žlutou kartu dostává Josip Iličić (Atalanta Bergamasca Calcio).

86
    Poslední minuty přináší frustraci domácích hráčů. Ti jsou nespokojeni s průběhem utkání a každý faul na soupeře nesou hodně těžce.

85
    Po chvilkovém přerušení se může pokračovat ve hře. Zdá se, že AC naprosto zanevřelo na jakékoliv útočení.

84
    Gómez obdržel přihrávku proti noze a pálil tak z lukrativní vzdálenosti od branky. Míč ale poslal pouze doprostřed.

83
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Giacomo Bonaventura, přichází Fabio Borini.

82
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Bergamo ještě vycítilo šanci na bodový zisk, do konce ale nezbývá už moc času.

81
    Hlavního sudího to nakonec vůbec nevykolejilo, zdržování proběhlo dle regulí. Krátce poté budou domácí vhazovat.

80
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Timothy Castagne, přichází Hans Hateboer.