Teplice – Brno | 1:4 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Mladá Boleslav | 1:3 (kon.) | | | Jablonec – Karviná | 2:1 (kon.) |
Žižkov – Třinec | 0:4 (kon.) | | | Vlašim – Znojmo | 2:1 (kon.) | | | Varnsdorf – Pardubice | 4:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Táborsko | 1:1 (kon.) |
Burnley – Bournemouth | 1:2 (kon.) | | | Crystal Palace – West Brom | 2:0 (kon.) | | | Huddersfield Town – Arsenal | 0:1 (kon.) |
Liverpool – Brighton | 4:0 (kon.) | | | Manchester Utd. – Watford | 1:0 (kon.) | | | Newcastle – Chelsea | 3:0 (kon.) |
Southampton – Manchester City | 0:1 (kon.) | | | Swansea – Stoke | 1:2 (kon.) | | | Tottenham – Leicester | 5:4 (kon.) |
West Ham – Everton | 3:1 (kon.) |
Espanyol – Malaga | 4:1 (kon.) | | | Levante – Barcelona | 5:4 (kon.) |
Fiorentina – Cagliari | 0:1 (kon.) | | | Bologna – Chievo | 1:2 (kon.) | | | Crotone – Lazio | 2:2 (kon.) |
Turín – Spal | 2:1 (kon.) | | | Hellas Verona – Udinese | 0:1 (kon.) | | | Atalanta BC – AC Milán | 1:1 (kon.) |
AS Řím – Juventus | 0:0 (kon.) | | | Sampdoria – Neapol | 0:2 (kon.) |
Hr. Králové – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) | | | Ostrava – Zlín | 0:1 (kon.) |
Plzeň – Bohemians 1905 | 1:1 (kon.) | | | Jablonec – Dukla Praha | 2:2 (kon.) |
Jirny – Chrudim | 1:1 (2:3 po pen.) | | | Brozany – Litoměřicko | 3:1 (kon.) | | | Štěchovice – Převýšov | 1:1 (3:4 po pen.) |
Benátky n/J – Králův Dvůr | 2:2 (2:0 po pen.) | | | Benešov – Vltavín | 2:2 (11:10 po pen.) |
Val. Meziříčí – Rýmařov | 2:2 (kon.) |
KFC Komárno – Podbrezová B | 1:0 (kon.) | | | Trebišov – Nové Mesto n/V | 2:4 (kon.) | | | Inter Bratislava – Skalica | 1:2 (kon.) |
Poprad – Šamorín | 4:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Žilina B | 0:2 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Sereď | 1:3 (kon.) |
Pohronie – Lok. Košice | 2:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Bardejov | 1:0 (kon.) |
Graafschap – Telstar | 4:2 (kon.) | | | Nijmegen – Emmen | 4:1 (kon.) | | | Sparta Rotterdam – Dordrecht | 2:2 (kon.) |
Kerkrade – Almere | 1:2 (kon.) |
Genk – Charleroi | 4:1 (kon.) | | | Gent – Anderlecht | 1:0 (kon.) | | | Standard – Club Brugge | 1:1 (kon.) |
Rio Ave – Braga | 1:0 (kon.) | | | Feirense – Estoril | 0:0 (kon.) | | | Portimonense – FC Ferreira | 3:1 (kon.) |
Benfica – Moreirense | 1:0 (kon.) | | | Marítimo – Sporting | 2:1 (kon.) | | | Setúbal – Tondela | 1:0 (kon.) |
Rapid – Salzburg | 1:4 (kon.) |
Spartak – Dynamo | 0:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Machačkala | 2:1 (kon.) | | | Arsenal Tula – Lok. Moskva | 2:0 (kon.) |
Zenit – Chabarovsk | 6:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Kazaň | 1:1 (kon.) | | | Ufa – Tosno | 5:0 (kon.) |
Rostov – Ural | 1:0 (kon.) | | | Perm – Groznyj | 0:0 (kon.) |
Wisla Krakov – Lech Poznaň | 1:1 (kon.) | | | Legia – Zabrze | 2:0 (kon.) | | | Zagłębie – Jagiellonia | 1:2 (kon.) |
Wisła Pł. – Korona | 4:1 (kon.) |
konec
Turín FC
2:1
(0:1)
Spal
90+4
|
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Afriyie Acquah.
|
|
89
|
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Alberto Grassi, přichází Federico Bonazzoli.
|
|
85
|
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Simone Edera.
|
|
82
|
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Alberto Paloschi, přichází Sergio Floccari.
|
|
76
|
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Eros Schiavon, přichází Pasquale Schiattarella.
|
|
62
|
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Cristian Ansaldi, přichází Álex Berenguer.
|
Branky:
68. Belotti (Berenguer), 88. De Silvestri (Belotti) – 22. Grassi (Antenucci)
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:14.
Rozhodčí: Mariani – Bindoni, Di Vuolo, Sacchi.
Diváci:
Karty: 60. Rincón (TUI), 83. Moretti (TUI) – 27. Schiavon (SPAL), 66. Everton Bilher (SPAL), 69. Cionek (SPAL), 79. Kurtić (SPAL), 90+5. Salamon (SPAL)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:14.
Turín FC:
Sirigu – Moretti, Burdisso, N'Koulou – Ansaldi (62. Berenguer), Baselli (85. Edera), Rincón, De Silvestri – Belotti, Ljajić, Falqué (90+4. Acquah).
Náhradníci: V. Milinković-Savić, Ichazo – Edera, Valdifiori, Obi, Bonifazi, Niang, Berenguer, A. Barreca, Ferigra, Acquah, Molinaro.
Trenér:
Spal: A. Gomis – Felipe, Salamon, Cionek – F. Costa, Grassi (89. Bonazzoli), Everton Bilher, Kurtić, Schiavon (76. Schiattarella) – Antenucci, Paloschi (82. Floccari).
Náhradníci: Marchegiani, Poluzzi – Konate, Schiattarella, Šimić, Dramé, Floccari, Väisänen, Vitale, Esposito, Bonazzoli.
Trenér:
Náhradníci: V. Milinković-Savić, Ichazo – Edera, Valdifiori, Obi, Bonifazi, Niang, Berenguer, A. Barreca, Ferigra, Acquah, Molinaro.
Trenér:
Spal: A. Gomis – Felipe, Salamon, Cionek – F. Costa, Grassi (89. Bonazzoli), Everton Bilher, Kurtić, Schiavon (76. Schiattarella) – Antenucci, Paloschi (82. Floccari).
Náhradníci: Marchegiani, Poluzzi – Konate, Schiattarella, Šimić, Dramé, Floccari, Väisänen, Vitale, Esposito, Bonazzoli.
Trenér:
Rozhodčí: Mariani – Bindoni, Di Vuolo, Sacchi.
Diváci:
Daniel Juráš