Plzeň – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Jablonec – Dukla Praha 2:2 (kon.)
1:1 (0:0)
Bohemians Praha 1905
Neděle 13.05.2018, 11:00 • Luční, Plzeň • Juniorská liga – O umístění • 7. kolo

90+1
    Velká šance hostů na rozhodnutí zápasu! Střídající Vieira obešel brankáře Maříka a měl před sebou prázdnou branku. Domácí Svoboda ovšem zachránil Plzni bod, když míč odkopl.

90
    Žlutou kartu dostává Petr (FC Viktoria Plzeň).

89
    Plzeň právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ ARZBERGER se dostal k míči u levé tyče a se štěstím ho propasíroval do branky Bohemians. Viktoriáni v závěru vyrovnávají na 1:1!

87
    Žlutou kartu dostává Vrána (Bohemians Praha 1905), který faulem zastavil Ryšku.

85
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pihrt, přichází Holík.
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Bassey, přichází Vieira.

85
    Žlutou kartu dostává Jan Pek (FC Viktoria Plzeň).

80
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Selemani, přichází Buneš.

79
    Žlutou kartu dostává Selemani (Bohemians Praha 1905) za faul na Svobodu.

76
    Žlutou kartu dostává Pavlík (FC Viktoria Plzeň), který zastavil za cenu faulu protiútok klokanů.

73
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Řezáč, přichází Petr.

67
    Po chybě v rozehrávce domácích střílel po zemi Kocourek, brankář Mařík míč vyrazil do tyče!

64
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vetešník, přichází Vrána.

52
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Klokani z Vršovic jsou za svou aktivitu odměněni vedoucím gólem. Za vápnem napřáhl ke střele MOHAMMED OLAREWAJU HADI a jeho střela zapadla ke vzdálenější tyči. Brankář Mařík byl bez šance a Bohemians vedou 1:0.

50
    Hosté zažívají skvělý vstup do druhé půle, v průběhu úvodních minut se už potřetí dostali k zakončení. Po centru Vetešníka hlavičkoval zblízka Bassey, ale Mařík skvěle zasáhl.

47
    Hosté po faulu domácího Kadara zahrávali standardku a po centru Jeslínka hlavičkoval na vzdálenější tyči těsně vedle Hůlka.

47
    Žlutou kartu dostává Kadar (FC Viktoria Plzeň) za faul na Selemaniho.

39
    A další šance domácích! Kadar si poradil s dvěma protihráči a poté odcentroval na Řezáče, který však hlavou minul branku Kouby.

35
    Moc nechybělo, aby domácí vedli! Výborný centr Ryšky z levé strany jen těsně minul ve vápně Arzberger. Před ním byla poloprázdná brána Bohemians.

30
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Čihák, přichází Svoboda. Důvodem střídání je zranění domácího stopera ze souboje několik minut zpět.

24
    První větší šance zápasu. Hostující Selemani střílel z malého vápna k tyči, ale Mařík předvedl dobrý zákrok a balon vyrazil na roh.