Česko – Itálie 7:0 (kon.)
konec
Česko
7:0 (4:0, 3:0)
Itálie
Čtvrtek 17.05.2018, 19:30 • MEO Aréna, Přerov. • MS v inline hokeji – kategorie Masters • Čtvrtfinále
Partner:
   
  Ode mne je to pro dnešek z Přerova vše, pěkný zbytek dne! (20:50:56)
   
  Český tým neměl s dotažením zápasu do vítězného žádný problém. Itálii celkově porazil 7:0 a může se těšit na páteční semifinále.
   
  Konec zápasu.
   
  39:04
  Český tým ještě trefil tyč italské klece.
   
  38:36
  Poslední dvě minuty zápasu.
   
  37:37
  Itálie si bere time-out.
   
  37:37
  Česko právě vstřelilo branku!
  Lubomír Vích přenechal puk nalevo RONALDU SCHUBERTOVI, který se nerozpakoval, povyjel si od levého hrazení a trefil se krásně pod břevno italské branky nad lapačku gólmana.
  Asistence: Lubomír Vích.
   
  37:18
  Češi kombinují v útočném pásmu.
   
  36:44
  Sagui tečovat Rossiho nahození nebezpečně, ale nepřesně. Následně český gólman Toman neměl hůl, protože mu vypadla. Proti Rossimu se tak k levé tyči musel vrhnout celým svým tělem, aby puk zneškodnil.
   
  36:06
  Vorel vypálil z pravého kruhu nad branku.
   
  35:34
  Vorlovu střelu od modré čáry se pokusil tečovat Tvrzník, puk ale od betonů Russa zamířil mimo. Následná česká dorážka z levé strany se neujala.
   
  34:44
  Korhoň vypálil z pravé strany, puk ale k brance vůbec neprošel, a to kvůli teči.
   
  33:44
  Stricker si najel na levé křídlo a vypálil křížnou ránu, která ale nebyla přesná.
   
  33:31
  Buly před Guichardazem.
   
  31:06
  Česko právě vstřelilo branku!
  Tak tohle je vlastní gól Itálie. Russovi kotouč prošel mezi tělem a levou tyčí do sítě. Branku rozhodčí připisují MARTINU VOZDECKÉMU.
  Bez asistence.
   
  31:06
  Kdyby stál Feledík na úrovni italské branky, mohl dorážet za v podstatě za bezmocného brankáře. Protože ale stál v rohu kluziště, mohl si puk tak maximálně zpracovat.
   
  30:40
  Pas z pravé strany trefil mezi kruhy náhle pro Russa Vorel. Puk šel do horní části branky, italský gólman ho s vypětím všech sil i za cenu skoku zachytil ještě před brankovou čárou.
   
  30:17
  Tvrzník s pukem nikam nespěchá a objede s ním polovinu hřiště.
   
  29:10
  Schubert rozhodně nešetří střelbou a zkouší to doslova z každé pozice. Jeho další střelu likviduje italský muž s maskou.

  Petr Komárek

  Branky a nahrávky: 7. Tvrzník, 10. Vorel (Vích), 11. Hanák, 15. Vorel (Korhoň), 25. Würtherle (Hanák), 32. Vozdecký, 38. Schubert (Vích)


  Česko: Pavlíček (23. Toman) – Vích, Würtherle, Kubiš, Tvrzník, Feledík – Vozdecký, Balász (A), Hanák, Korhoň, Plášek (A), Schubert (C), Vorel.
  Itálie: Guichardaz (21. Russo) – Monti Cavaler, Ninzatti, Berto, Visintainer, Bruttomesso, Dotto – Todesco, Pinelli, Rossi, Sagui, Stricker (C).

  Rozhodčí: Lattemann, Scheibner (oba GER)