Karviná – Ostrava | 0:0 (kon.) | | | Brno – Jihlava | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Zlín | 1:1 (kon.) |
Slavia – Jablonec | 1:3 (kon.) | | | Plzeň – Teplice | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Dukla Praha | 1:0 (kon.) |
Sparta – Olomouc | 1:0 (kon.) | | | Liberec – Bohemians 1905 | 1:0 (kon.) |
Chelsea – Manchester Utd. | 1:0 (kon.) |
Celta Vigo – Levante | 4:2 (kon.) | | | Leganés – Real Betis | 3:2 (kon.) | | | Sevilla – Alavés | 1:0 (kon.) |
Malaga – Getafe | 0:1 (kon.) | | | Las Palmas – Girona | 1:2 (kon.) | | | Villarreal – Real Madrid | 2:2 (kon.) |
Juventus – Hellas Verona | 2:1 (kon.) |
Caen – PSG | 0:0 (kon.) | | | Dijon – Angers | 2:1 (kon.) | | | Lyon – Nice | 3:2 (kon.) |
Marseille – Amiens | 2:1 (kon.) | | | Méty – Bordeaux | 0:4 (kon.) | | | Nantes – Štrasburk | 1:0 (kon.) |
Rennes – Montpellier | 1:1 (kon.) | | | Saint-Étienne – Lille | 5:0 (kon.) | | | Toulouse – Guingamp | 2:1 (kon.) |
Troyes – Monaco | 0:3 (kon.) |
Ružomberok – Dunajská Streda | 0:4 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Žilina | 3:2 (kon.) | | | Trnava – Trenčín | 0:2 (kon.) |
Prešov – Michalovce | 2:1 (kon.) | | | Podbrezová – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) | | | Nitra – Senica | 5:2 (kon.) |
Vltavín – Vyšehrad | 3:2 (kon.) | | | Chrudim – Brozany | 3:0 (kon.) | | | Králův Dvůr – Dobrovice | 5:1 (kon.) |
Litoměřicko – Štěchovice | 1:1 (5:4 po pen.) | | | Domažlice – Benátky n/J | 5:0 (kon.) | | | Ústí n/O – Benešov | 0:0 (4:2 po pen.) |
Rýmařov – Petřkovice | 1:1 (kon.) | | | HFK Olomouc – Uh. Brod | 1:0 (kon.) | | | Hulín – Mohelnice | 5:4 (kon.) |
Pardubice – Hr. Králové | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Zlín – Karviná | 3:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) |
Slavia – Brno | 1:2 (kon.) | | | Příbram – Frýdek-Místek | 2:0 (kon.) | | | Teplice – Opava | 4:0 (kon.) |
Pardubice – Hr. Králové | 3:1 (kon.) | | | Zlín – Karviná | 4:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Č. Budějovice | 3:0 (kon.) |
Slavia – Brno | 2:3 (kon.) | | | Příbram – Frýdek-Místek | 2:1 (kon.) | | | Teplice – Opava | 7:0 (kon.) |
Celtic – Motherwell | 2:0 (kon.) |
Bayern – Frankfurt | 1:3 (kon.) |
Šamorín – Inter Bratislava | 1:1 (kon.) |
Utrecht – Arnhem | 1:2 (kon.) |
Beerschot – Eupen | 3:1 (kon.) | | | Oostende – Antverpy | 3:1 (kon.) | | | Sint-Truiden – Lokeren | 1:1 (kon.) |
Arka – Śląsk | 0:1 (kon.) | | | Piast Gliwice – Nieciecza | 4:0 (kon.) | | | Cracovia – Pogoň | 1:4 (kon.) |
Gdańsk – Nowy Sącz | 1:1 (kon.) |
konec
Dijon FCO
2:1
(1:0)
Angers SCO
Karel Jedlička
Branky:
22. Capelle (vla.), 75. Tavares (Sliti) – 53. Tait (Toko Ekambi)
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 5:4. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 17:7. Fauly: 1:1.
Rozhodčí: Leonard – Lang, Hebrard
Diváci: 12.114
Karty: 45+2. Amalfitano (DIJ) – 28. Pavlović (AGR), 48. Sunu (AGR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 5:4. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 17:7. Fauly: 1:1.
Dijon FCO:
Reynet – Djilobodji, Varrault (C) (84. Lautoa), Yambéré – Rosier, Amalfitano, Sliti, Loiodice, Haddadi (89. Bouka Moutou) – Kwon Čang-hoon (76. Sahibeddine), Tavares.
Náhradníci: Allain – Bouka Moutou, Chafik, Lautoa, Sahibeddine, Billemaz, Faussot.
Trenér:
Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré (C) (82. Bamba), Pavlović, Capelle – Thomas – Reine-Adélaïde (15. Sunu), L. Coulibaly (78. T. Touré), Santamaría, Tait – Toko Ekambi.
Náhradníci: Michel – Bamba, Sunu, Dore, Guillaume, Kanga, T. Touré.
Trenér:
Náhradníci: Allain – Bouka Moutou, Chafik, Lautoa, Sahibeddine, Billemaz, Faussot.
Trenér:
Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré (C) (82. Bamba), Pavlović, Capelle – Thomas – Reine-Adélaïde (15. Sunu), L. Coulibaly (78. T. Touré), Santamaría, Tait – Toko Ekambi.
Náhradníci: Michel – Bamba, Sunu, Dore, Guillaume, Kanga, T. Touré.
Trenér:
Rozhodčí: Leonard – Lang, Hebrard
Diváci: 12.114
Dijon si v konečné tabulce francouzské ligy polepšil na 11. místo, fotbalisté Angers končí čtrnáctí.
Děkuji za pozornost, hezký zbytek večera a pěknou neděli! (22:52:59)
Na místo fotbalisty z Maroka si pár minut zahraje jeho spoluhráč z Konga.
Asistence: Naïm Sliti.