Karviná – Ostrava | 0:0 (kon.) | | | Brno – Jihlava | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Zlín | 1:1 (kon.) |
Slavia – Jablonec | 1:3 (kon.) | | | Plzeň – Teplice | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Dukla Praha | 1:0 (kon.) |
Sparta – Olomouc | 1:0 (kon.) | | | Liberec – Bohemians 1905 | 1:0 (kon.) |
Chelsea – Manchester Utd. | 1:0 (kon.) |
Celta Vigo – Levante | 4:2 (kon.) | | | Leganés – Real Betis | 3:2 (kon.) | | | Sevilla – Alavés | 1:0 (kon.) |
Malaga – Getafe | 0:1 (kon.) | | | Las Palmas – Girona | 1:2 (kon.) | | | Villarreal – Real Madrid | 2:2 (kon.) |
Juventus – Hellas Verona | 2:1 (kon.) |
Caen – PSG | 0:0 (kon.) | | | Dijon – Angers | 2:1 (kon.) | | | Lyon – Nice | 3:2 (kon.) |
Marseille – Amiens | 2:1 (kon.) | | | Méty – Bordeaux | 0:4 (kon.) | | | Nantes – Štrasburk | 1:0 (kon.) |
Rennes – Montpellier | 1:1 (kon.) | | | Saint-Étienne – Lille | 5:0 (kon.) | | | Toulouse – Guingamp | 2:1 (kon.) |
Troyes – Monaco | 0:3 (kon.) |
Ružomberok – Dunajská Streda | 0:4 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Žilina | 3:2 (kon.) | | | Trnava – Trenčín | 0:2 (kon.) |
Prešov – Michalovce | 2:1 (kon.) | | | Podbrezová – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) | | | Nitra – Senica | 5:2 (kon.) |
Vltavín – Vyšehrad | 3:2 (kon.) | | | Chrudim – Brozany | 3:0 (kon.) | | | Králův Dvůr – Dobrovice | 5:1 (kon.) |
Litoměřicko – Štěchovice | 1:1 (5:4 po pen.) | | | Domažlice – Benátky n/J | 5:0 (kon.) | | | Ústí n/O – Benešov | 0:0 (4:2 po pen.) |
Rýmařov – Petřkovice | 1:1 (kon.) | | | HFK Olomouc – Uh. Brod | 1:0 (kon.) | | | Hulín – Mohelnice | 5:4 (kon.) |
Pardubice – Hr. Králové | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Zlín – Karviná | 3:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) |
Slavia – Brno | 1:2 (kon.) | | | Příbram – Frýdek-Místek | 2:0 (kon.) | | | Teplice – Opava | 4:0 (kon.) |
Pardubice – Hr. Králové | 3:1 (kon.) | | | Zlín – Karviná | 4:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Č. Budějovice | 3:0 (kon.) |
Slavia – Brno | 2:3 (kon.) | | | Příbram – Frýdek-Místek | 2:1 (kon.) | | | Teplice – Opava | 7:0 (kon.) |
Celtic – Motherwell | 2:0 (kon.) |
Bayern – Frankfurt | 1:3 (kon.) |
Šamorín – Inter Bratislava | 1:1 (kon.) |
Utrecht – Arnhem | 1:2 (kon.) |
Beerschot – Eupen | 3:1 (kon.) | | | Oostende – Antverpy | 3:1 (kon.) | | | Sint-Truiden – Lokeren | 1:1 (kon.) |
Arka – Śląsk | 0:1 (kon.) | | | Piast Gliwice – Termalica | 4:0 (kon.) | | | Cracovia – Pogoň | 1:4 (kon.) |
Gdańsk – Nowy Sącz | 1:1 (kon.) |
po penal. (4:2)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
0:0
(0:0)
FK Benešov
Dnes se v Ústí nad Orlicí hrál poměrně nudný fotbal bez šancí na obou stranách. Jedinou šanci měl domácí kapitán Vaňous v prvním poločase, ale nastřelil pouze tyč hostující branky. Ve druhém poločase příliš šancí k vidění nebylo a rozhodlo se až v penaltovém rozstřelu, kde byli úspěšnější domácí hráči.
(19:06:43)
|
||
Vydělávejte na burze z domova. eToro – forex broker pro začátečníky.
|
||
Konec zápasu.
|
||
5. série
4:2
|
Langer proměňuje.
|
|
4. série
3:2
|
Zákostelský proměňuje.
|
|
4. série
3:1
|
Krátký neproměňuje.
|
|
3. série
3:1
|
Kozel neproměňuje.
|
|
3. série
3:1
|
Patrik Chleboun střelou k pravé tyči proměňuje.
|
|
2. série
2:1
|
Hurka neproměňuje.
|
|
2. série
2:1
|
Falta proměňuje.
|
|
1. série
1:1
|
Vosáhlo proměňuje.
|
|
1. série
1:0
|
Adam Nágl proměnil.
|
|
Střílení penalt začíná.
|
||
90+1
|
Druhý poločas skončil.
|
|
90+1
|
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Laňka, přichází Vosáhlo.
|
|
90+1
|
Oba týmy již spíše čekají na konec zápasu a nikam se moc neženou.
|
|
89
|
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňous, přichází Krátký.
|
|
Vydělávejte na burze z domova. eToro – forex broker pro začátečníky.
|
||
88
|
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Pazdera, přichází Coufal.
|
|
87
|
Hosté teď kombinují na obranné polovině a nikam zásadně nepospíchají.
|
Branky:
Rozhodčí: Váňa – Ulrich, Cichra
Diváci:
Karty: 15. Souček (UNO), 41. Vaňous (UNO), 84. Smejkal (UNO) – 51. Zákostelský (BNS), 59. Laňka (BNS), 66. Brejcha (BNS), 84. Haitl (BNS)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
1:0 Nágl (UNO)
1:1 Vosáhlo (BNS)
2. série:
2:1 Falta (UNO)
2:1 Hurka (BNS)
3. série:
3:1 P. Chleboun (UNO)
3:1 Kozel (BNS)
4. série:
3:1 Krátký (UNO)
3:2 Zákostelský (BNS)
5. série:
4:2 Langer (UNO)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí:
J. Krátký – Falta, J. Chleboun, P. Chleboun, Langer, Habrman (61. Smejkal), Souček, Nágl, Vaňous (C) (89 Krátký), Skalický, Pazdera (88. Coufal)
Náhradníci: Smejkal, Coufal, Truhlář, Pinkava, M. Krátký, Eliáš
Trenér:
FK Benešov: Tetour – Zákostelský (C), Laňka (90+1 Vosáhlo), Rys, Engelmann, Brecha, Haitl, Čapek, Kozel, Neuberg, Essomba (77. Hurka)
Náhradníci: Rotbauer – Vosáhlo, Ježdík, Turek, Laštovka, Hurka
Trenér:
Náhradníci: Smejkal, Coufal, Truhlář, Pinkava, M. Krátký, Eliáš
Trenér:
FK Benešov: Tetour – Zákostelský (C), Laňka (90+1 Vosáhlo), Rys, Engelmann, Brecha, Haitl, Čapek, Kozel, Neuberg, Essomba (77. Hurka)
Náhradníci: Rotbauer – Vosáhlo, Ježdík, Turek, Laštovka, Hurka
Trenér:
Rozhodčí: Váňa – Ulrich, Cichra
Diváci:
Ladislav Pospíchal
@Pospa_3