Dukla Praha – Brno 3:0 (kon.) | Jihlava – Slavia 0:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Jablonec 5:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
0:2 (0:1)
SK Slavia Praha
Neděle 20.05.2018, 11:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • Juniorská liga – O umístění • 8. kolo

To už se mu ale nepodařilo. Sledovali jsme průměrné, až podprůměrné utkání, které nakonec vyhráli slávisté 2:0. Ve druhé půli se hra srovnala oproti poločasu prvnímu, více na míčí ale stále byli hosté a přidali ještě jeden gól, v 63. minutě se prosadil z rohového kopu Stefan Vilotič. Jihlava se tak se sezonou rozloučila prohrou, já se s vámi také loučím a přeji vám prosluněný zbytek dne a úspěšný start do nového týdne. (12:50:16)

90+1

90
    Holík hraje velmi aktivně posledními minutami, chce alespoň snížit.

89
    Sintean dnes pokračovat již nebude, místo něj jde do hry Ljubanovič.

88
    Zajímavou střelou se prezentoval Holík, pokud se nepletu, tak první střela Jihlavy na branku. Lisa si míč pokryl a rozehrál dopředu, rychlý útok táhl Sintean, ale nezakončil a navíc ho chytají křeče.

86
    Bjeloš dostává žlutou taktéž za protesty. Dnes snad padla jediná karta za faul, ostatní za „kecy“.

85
    Mohlo být úplně hotovo! K hlavičce se po centru z rozehry dostal Vilotič a hlavičkoval o zem z malého vápna, Kolář vyráží před sebe!

83
    Jihlava se ale dostala rychle na míč a dokonce vybojovala i faul, rozehrál Karmazín, ale svým centrem překopl celé vápno a Slavia se dostává na útočnou polovinu.

82
    Za zvuku bojových melodií z mládežnické kabiny Jihlavy se dostal k nadějné střele Smejkal, obrana Slavie odvrací na roh. Ten nepřinesl přímé ohrožení branky hostí, navíc dostali Pražané míč po útočném faulu.

80
    Jihlava má dostřídáno. Turyna opouští hřiště a přenechává svoje místo na posledních deset minut Častovi.

79
    Slavia nejeví moc zájem hrát v útoku, bere zavděk kombinací před půlkou. Jeden centr ale přišel, Sintean byl faulován, ač i dle názoru trenéra hostí tomu dost přidal.

78
    Mašič si poradil s dvěma obránci před sebou, Vilotičovi skoro ukopl nohu a chtěl střílet, vytloukl ale bloky. Hra je přerušena, ošetřuje se právě Vilotič a nevypadá, že by pokračoval v zápase.

76
    Hosté začínají myslet především na defenzivu. Po faulu Krejdla rozehrál kop Holík, který zkusil, zda stojí Lisa tam, kde má. Sice úplně nestál, střela ale mířila vedla levé tyče.

74
    Smejkal začínal ztrácet na půlce stabilitu a stáhl na zem Sobola, žlutou kartu ale dostává jiný domácí hráč Vrzal, který si neodpustil nějaké hezké věty na rozhodčího.

72
    Jdeme do posledních dvaceti minut utkání a jihlavské sezony, Vysočina rozhodně zlepšila herní projev oproti první půlce a sem tam i zahrozí, stále to ale není žádné velké terno.

71
    Dva fauly Jihlavy na půlce a Turyna může být rád, že nedostal za poznámky k sudímu druhou žlutou a logicky červenou.

69
    Mitrano táhl rychlý útok po pravé straně hřiště a centroval nebezpečně do vápna na Bjeloše, míč ale odkopl včas Vašíček na tribunu. Následný roh Bucha zahrával nešikovně, podklouzl a skončil na zemi, balon za čárou.

68
    Krejdl si teď může oddechnout, dal nesmyslnou malou domů přes půl hřiště, jenže míč doběhl Svoboda a bylo velkým štěstím pro hosty, že se nedostal Svoboda ke střele.