Podbrezová B – L. Mikuláš 0:0 (kon.) | Bardejov – Pohronie 1:0 (kon.) | Lok. Košice – Spiš. N. Ves 5:0 (kon.)
Sereď – MFK Zvolen 4:1 (kon.) | Žilina B – Poprad 5:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – KFC Komárno 0:1 (kon.)
ŠKF Sereď
4:1 (2:1)
MFK Zvolen
sk Neděle 20.05.2018, 17:00 • Športový futbalový štadión Sereď • MONACObet liga • 30. kolo

Sereď víťazí aj v poslednom dueli ročníka a postupové oslavy tak môžu naplno prepuknúť. A potom je tu Zvolen, ktorý minimálne na rok opúšťa druhú ligu. MFK v nej končí na predposlednej pätnástej priečke. (18:54:01)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 11:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 15:7.

90+1

90
    Dnešné stretnutie sleduje 1 189 divákov.

88
    Žltú kartu dostáva Pavlík (MFK Zvolen).

88
    Aktivita sa končí ziskom rohového kopu pre Zvolen.

86
    Hosťujúci hráč získal loptu v stredovom kruhu a ihneď zakladá akciu cez os ihriska.

84
    Striedanie v tíme MFK Zvolen: z ihriska odchádza Gábriš, prichádza Sekereš.

84
    Hostia mohli vyraziť do brejku, šancu na gól ale zastavila nepresnosť.

83
    Domáci futbalisti kontrolujú priebeh duelu, v uplynulých minútach boli jasne lepší.

81
    Desať minút do konca, už ani nie je o čo hrať. Dôležité je, aby sa nik nezranil.

79
    Striedanie v tíme MFK Zvolen: z ihriska odchádza Gregáň, prichádza Oboňa.

79
    Sereď dala gól!
    Je definitívne rozhodnuté o víťazstve majstra, Zvolen sa s druhou ligou rozlúči prehrou. Do streleckej listiny sa zapísal aj MATEJ LODUHA.

77
    Nedovolené bránenie prieniku pozdĺž postrannej čiary znamená faul a loptu pre domáci celok.

76
    Ďalší presný zásah domácich, ŠKF navyšuje svoje vedenie vďaka ĽUBOMÍROVI MICHALÍKOVI.

74
    Hostia sa nevedia dostať do pohody, väčšina ich kombinácii končí buď mimo ihriska, alebo na kopačkách súpera.

73
    Domáci hráči založili rýchly protiútok, ktorý však skončil už v strede ihriska po skvelom zákroku jedného z obrancov hostí.