po penal. (5:3)
AC Ajaccio
2:2 (1:1)
Le Havre AC
Neděle 20.05.2018, 19:00 • Stade François Coty (Ajaccio) • Francouzská Ligue 2 • Play-off

120+6
    Ajaccio právě vstřelilo branku!
    To je neuvěřitelné! Domácí nakonec vyrovnávají v šesté minutě prodloužení! Po obrovském tlaku se dostal míč k MOHAMEDU MADY CAMAROVI a ten střelou zpoza vápna rozjásal domácí fanoušky! S největší pravděpodobností uvidíme pokutové kopy.

115
    Závěr zápasu se nám začíná měnit ve frašku. Během minuty jsme po vzájemné strkanici viděli hned tři červené karty! Za hosty zatím rozdílová střelec Mateta a Bain. Na domácí straně pak Sainati.

111
    Le Havre právě vstřelilo branku!
    K pokutovému kopu se postavil JEAN-PHILIPPE MATETA a v naprosté pohodě ho proměnil. Hosté jsou poprvé ve vedení!

109
    Hosté navíc budou zahrávat pokutový kop!

108
    No a máme tu zajímavou situaci! Domácí jdou do deseti! Po faulu vidí Coutadeur červenou kartu!

107
    Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Kane, přichází Camara.

99
    Střídání v týmu Le Havre: ze hřiště odchází Bonnet, přichází Guitane.

90+4
    Žlutou kartu dostává Kane (AC Ajaccio).

90+3
    Střídání v týmu Le Havre: ze hřiště odchází Bese, přichází Ozdemir.

74
    Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Nouri, přichází Selemanie.

63
    Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Cavalli, přichází Laci.

53
    Žlutou kartu dostává Maazou (AC Ajaccio).

36
    A máme srovnáno. Začínáme tím v podstatě od nuly. První branku Le Havru dává útočník JEAN-PHILIPPE MATETA. Obrovské chyby se ale dosputila domácí obrana. Bonnet vystihl malou domů a šel sám na branku. Nakonec se rozhodl vrátit míč do šestnáctky, kde do prázdné branky poslal míč prvně jmenovaný hráč.

34
    Žlutou kartu dostává Lejeune (AC Ajaccio).

24
    Střídání v týmu Le Havre: ze hřiště odchází Coulibaly, přichází Gory.

17
    Domácí jsou o něco lepší a dostávají se do vedení. GHISLAIN GIMBERT se dostal za obranu a skákající míč trefil z první a přehodil hostujícího gólmana. Krásný gól.

7
    Žlutou kartu dostává Fontaine (Le Havre).

Utkání se nakonec odehraje v neděli 20. května od 19:00!

Dnes se hrát nebude! Nyní se bude čekat, až LFP určí nový termín utkání.

Tak už známe důvod odložení začátku utkání! Autobus s hostujícími hráči byl zablokován fanoušky Ajaccia. Je hledána možnost, jak hosty dostat na stadion bez nutnosti kontaktu s místními, na stadion to mají zhruba 300 metrů. Výkop je tak zatím odložen na neurčito!