Karviná – Mladá Boleslav 0:7 (kon.) | Příbram – Zlín 0:1 (kon.)
FK Příbram
0:1 (0:1)
FC Zlín
Středa 23.05.2018, 14:00 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga – O titul • 3. kolo

Je konec! Zlín nakonec dokázal ubránit hubené vedení z prvního poločasu a z dnešního zápasu bere plný počet bodů. Ve druhém poločase jsme sledovali hodně bojovnou podívanou, avšak bez větších šancích. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, Zlín ale nakonec zvládl dovézt utkání do vítězného konce. (15:49:21)

90

89
    Votava chytře vyvezl míč a navíc na vlastní osobu vybojoval faul na útočné polovině. Zlín s rozehrávkou nikam nespěchá.

88
    Poslední minuty jsou z hlediska přesnosti hodně bídné. Ani jedno z mužstev se nedokáže dostat k něčemu souvislejšímu.

87
    Čížek byl v souboji jeden na jednoho mnohem důraznější, následně vybojoval standardku. Tu urychleně rozehrál Jelínek

86
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Vít Mlýnek, přichází Jiří Matyáš.

85
    Zlín rozehrál rohový kop nakrátko, před naběhnuvším Zahradníkem ale zasáhl protihráč. Následně velmi dobře zapracoval Jelínek.

84
    Nezník si příliš neporozuměl s míčem a na druhou stranu se řítili hosté. Nic vážnějšího se nakonec před brankou Kočího nestalo.

81
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Jan Vlčánek, přichází Robin Hruška.

79
    Zlín se v posledních minutách pouze brání, avšak soupeře nepouští k ničemu vážnějšímu. Na světelné tabuli stále svítí stav 0-1.

78
    Jelínek se musel s provedením autového vhazování posunout na místo určení, jeho kolegové následně našli pouze soupeře.

77
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Karsten Ayong, přichází Josef Nezník.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jiří Januška, přichází Miroslav Čížek.

76
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Martin Polák, přichází Petr Sirotek.

75
    Najednou se do velké šance mohl dostat Votava, na poslední chvíli si ale nedokázal zpracovat neposedný balón.

74
    Anýž si splnil své obranné povinnosti a za svá záda nepustil agilního Nečase. Příbramští se ujmou autového vhazování.

73
    Votava se rozhodl podpořit útok a kousek za velkým vápnem se dostal k pumelenici. Ta ale skončila na zádech protihráče.

72
    Ve druhém poločase jsou nezvykle často zapojováni do akce oba brankáři. Nyní musel hodně složitou situaci řešit Kočí.

71
    Máme před sebou závěrečnou dvacetiminutovku. Hosté i nadále drží hubené vedení, do konce ale zbývá ještě dostatek času.