Karviná – Mladá Boleslav 0:7 (kon.) | Příbram – Zlín 0:1 (kon.)
FK Příbram
0:1 (0:1)
FC Zlín
Středa 23.05.2018, 14:00 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga – O titul • 3. kolo

Je konec! Zlín nakonec dokázal ubránit hubené vedení z prvního poločasu a z dnešního zápasu bere plný počet bodů. Ve druhém poločase jsme sledovali hodně bojovnou podívanou, avšak bez větších šancích. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, Zlín ale nakonec zvládl dovézt utkání do vítězného konce. (15:49:21)

90

89
    Votava chytře vyvezl míč a navíc na vlastní osobu vybojoval faul na útočné polovině. Zlín s rozehrávkou nikam nespěchá.

88
    Poslední minuty jsou z hlediska přesnosti hodně bídné. Ani jedno z mužstev se nedokáže dostat k něčemu souvislejšímu.

87
    Čížek byl v souboji jeden na jednoho mnohem důraznější, následně vybojoval standardku. Tu urychleně rozehrál Jelínek

86
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Vít Mlýnek, přichází Jiří Matyáš.

85
    Zlín rozehrál rohový kop nakrátko, před naběhnuvším Zahradníkem ale zasáhl protihráč. Následně velmi dobře zapracoval Jelínek.

84
    Nezník si příliš neporozuměl s míčem a na druhou stranu se řítili hosté. Nic vážnějšího se nakonec před brankou Kočího nestalo.

81
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Jan Vlčánek, přichází Robin Hruška.

79
    Zlín se v posledních minutách pouze brání, avšak soupeře nepouští k ničemu vážnějšímu. Na světelné tabuli stále svítí stav 0-1.

78
    Jelínek se musel s provedením autového vhazování posunout na místo určení, jeho kolegové následně našli pouze soupeře.

77
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Karsten Ayong, přichází Josef Nezník.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jiří Januška, přichází Miroslav Čížek.

76
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Martin Polák, přichází Petr Sirotek.

75
    Najednou se do velké šance mohl dostat Votava, na poslední chvíli si ale nedokázal zpracovat neposedný balón.

74
    Anýž si splnil své obranné povinnosti a za svá záda nepustil agilního Nečase. Příbramští se ujmou autového vhazování.

73
    Votava se rozhodl podpořit útok a kousek za velkým vápnem se dostal k pumelenici. Ta ale skončila na zádech protihráče.

72
    Ve druhém poločase jsou nezvykle často zapojováni do akce oba brankáři. Nyní musel hodně složitou situaci řešit Kočí.

71
    Máme před sebou závěrečnou dvacetiminutovku. Hosté i nadále drží hubené vedení, do konce ale zbývá ještě dostatek času.

70
    Hostující brankář poslal míč ke středovému kruhu, kde číhal pozorný Nečas. Zároveň se Zlín dostává k zajímavému kontru.

69
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Martin Zahradník, přichází Radim Tkadlec.

68
    Domácí s velkou lehkostí přešli z vlastní poloviny na tu útočnou, opět je ale zradila finální přihrávka. Šiška bude vykopávat.

67
    Tak teď si Příbram ve snaze založit útok absolutně neporozuměla. Přihrávka na Ayonga byla navíc příliš prudká.

66
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou. V tuto chvíli jsou pro změnu aktivnější hosté, kteří svého soupeře moc nepouští k míči.

66
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Martin Klán, přichází Filip Vavruška.

65
    Málem jsem to zakřikl. Na poslední chvíli ale zasáhl pohotový Anýž, který čistým skluzem poslal míč na rohový kop.

64
    Ten ale nenabídl nic závratného, navíc se hosté ještě dostali k autovému vhazování. Kočí ve druhém poločase ještě nezasahoval.

63
    Zlín se prezentoval rychlým přechodem k vápnu soupeře, kde dostal přihrávku do běhu Martin Mlýnek. Nakonec z toho bude roh.

62
    Máme za sebou hodinu hry. Příbram stále touží po vyrovnávací brance, obrana soupeře ale zatím odolává útočným výpadům.

61
    Na rohu pokutového území se dostal k zakončení Nečas, který ale nemířil vůbec přesně. Míč se stočil daleko od branky.

60
    Tkadlec si hravě zpracoval míč na stehno a poté ho razantně poslal na druhou stranu. Tam se ale nenacházel nikdo ve žlutém.

60
    Žlutou kartu dostává Martin Mlýnek (FC Fastav Zlín).

59
    Příbram se ještě ujala rohového kopu, který byl rozehrán nakrátko. Nakonec bylo po rozruchu, odpískaný byl totiž další ofsajd.

58
    Šiška podržel svůj celek! Za šestnáctkou měl až příliš hodně prostoru Nezník, který ale pouze vyprášil rukavice brankáře.

57
    Veledůležitý obranný zákrok vytasil Tkadlec, který zastavil průnikovou přihrávku do velké šance. Příbram je v úvodu jednoznačně aktivnější.

56
    Jelínek se ujal autového vhazování, po kterém se do šestnáctky zkoušel probít Gettler. Nakonec z toho bylo ofsajdové postavení.

55
    Jelínek byl ihned po zisku míče napadán a raději tak jednal s brankářem Kočím. Zlín se po delší době dostal k balónu.

54
    Málem to bylo o dvě branky! Do pokutového území přiletěl nadýchaný centr, po kterém hodně vedle hlavičkoval Martin Mlýnek.

53
    Právě Ayong sváděl rychlostní souboj s jedním z protihráčů, který ho nepustil k centru. O ten se postaral až Jelínek.

52
    Votava si raději počkal na podporu svých kolegů, načež se k míči dostal také Ayong. Domácí hráč se nakonec neodvážil vypálit.

51
    Kapitán Venený zahrával standardní situaci z pravé strany. Opět se jednalo o prachbídný centr, první protihráč ho dokázal odkopnout.

50
    Na druhé straně se s míčem otočil Vlčánek, který si za šestnáctkou navedl míč na pravačku a poté trefil pouze protihráče.

49
    I Kočí se poprvé seznámil s míčem, avšak nebylo to kvůli zákroku, nýbrž kvůli odkopu. Příbram nyní okupuje útočnou polovinu.

48
    Hned v úvodu se dostal k výkopu od své svatyně brankář Šiška, který bez většího váhání rozehrál k pravé autové čáře.

47
    Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí. Ti budou pro změnu hrát zleva doprava.

46

Máme za sebou úvodní dějství, které nám nabídlo hodně bojovnou podívanou. Více ze hry měl přeci jenom hosté, jenž se také postarali o jedinou branku. Příbram si vytvořila pouze jedinou příležitost, ve stoprocentní šanci selhal unikající Ayong.

45

43
    Ke konci poločasu si ještě domácí vyzkoušeli rozehrávku rohu. Na odražený míč ale nedosáhl Ayong.

42
    Kočí si nakonec razantní odkop od branky rozmyslel a místo toho konstruktivně rozehrál. Příbram je ale stále na své polovině.

41
    Košák si nebral servítky a i hned hledal na druhé straně hřiště Votavu. Ten ale neuspěl v hlavičkovém souboji, hosté jsou ale stále u míče.

40
    Zatím chyb hře logičtější myšlenka. Nyní se o to pokoušel Polák, který si ale nevšiml, že je v ofsajdu. Následně ho na to upozornil protihráč.

39
    První poločase se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.

38
    Jandera to možná trochu zbytečně vzal sám na sebe, jenomže nepřešel přes protihráče. Velmi dobrým obranným zákrokem se prezentoval Košák.

37
    Po delší době musel brankář Kočí k zemi. Tentokráte ho z velké dálky vyzkoušel Vít Mlýnek, který mířil kousek vedle.

36
    Vávra na nic nečekal a okamžitě našel dalekonosným nákopem naběhnuvšího Poláka. Ten ale nepřešel přes prvního bránícího hráče.

35
    Po rohovém kopu hostů se v šestnáctce utvořil menší zmatek, který nakonec defenzíva soupeře stačila zažehnat.

34
    Hra se nám trochu uklidnila a k vidění je lehce nezáživný úsek dnešního zápasu. Stále mají více ze hry hráči Zlína.

32
    Žlutou kartu dostává Vojtěch Jelínek (1.FK Příbram).

29
    Ten je ale hodně rychle u konce. Ayong si totiž nepohlídal svůj náběh za obranu a pomezní rozhodčí si všiml ofsajdového postavení.

28
    Logicky se tak kopal rohový kop, který ale nepřinesl žádné zakončení. Naopak se domácí chystají k rychlému protiútoku.

27
    Hezká akce hostů nakonec končí důležitým zákrokem Kočího! Z druhé vlny se rozhodl podpořit útok Gettler, jeho rána skončila na rukavici brankáře.

26
    Jandera ukázkově zabojoval a na levém křídle našel volného Poláka, který to ale možná až příliš brzy zkoušel se zpětnou přihrávkou.

25
    S útokem nepochodil ani domácí tým, který si v posledních minutách příliš nerozumí. Šiška si již staví míč k výkopu.

24
    Vlčánek si chtěl navézt míč na levou nohu, kulatý nesmysl se ale dostal až za brankovou čáru. Kočí tak bude rozehrávat.

23
    Vávra si troufl na manévr kolem napadajícího Votavy, následně se mu ale nepodařilo konstruktivně založit útočnou akci.

22
    Zlínští si připravili další rohový kop, tentokráte z pravé strany. Na přední tyči se natlačil do hlavičky Tkadlec, který mířil vysoko nad.

21
    Anýž se neohroženě řítil za volným míčem, který div ještě neukopl před Šiškou. V tuto chvíli by se nejednalo o ofsajd.

20
    Na úvodní branku dnešního zápasu jsme čekali něco málo kolem dvaceti minut. Paradoxně po velké šanci domácích přišla branka hostů.
    19. VIČÁNEK - 0:1

19
    Zlín právě vstřelil branku!
    Máme tady úvodní branku dnešního zápasu! Po autovém vhazování Zahradníka se k míči dostal JAN VIČÁNEK, jehož ránu zpoza šestnáctky si srazil do vlastní sítě jeden z hráčů soupeře.

19
    Rohový kop se konal také na druhé straně. Míč se kroutil směrem k brance, načež ho na další rohový kop srazil Klán.

18
    I hostující trenéři se natolik hlasitě dožadovali ofsajdu, až je musel uklidit sám hlavní arbitr. Mezitím bude Příbram zahrávat rohový kop.
    17. Ayong selhal v šanci.

17
    První velká šance zápasu! Hosté se marně dožadovali ofsajdu, nicméně Ayong mohl postupova sám z pravé strany na bránu. Svojí střelu poslal pouze do Šišky.

16
    Domácí sportovně odevzdali míč soupeři, který s ním okamžitě kombinuje na útočné polovině. Stále ale nemůže najít cestičku k bráně.

15
    Nyní se chvíli nehrálo, neboť si v souboji o míč způsobil nějaké menší zranění jeden z hostů. Na nic vážného to ale nevypadá.

14
    Hodně zajímavou vzdušnou nabídku posílal ke vzdálenější tyči Mlýnek, jehož centr nakonec skončil v zámezí.

13
    Oba celky se stále střídání v držení kulatého nesmyslu. V posledních minutách má lehce navrch Příbram, hosté se spíše jen brání.

12
    V pokutovém území číhal na střelu Schwendt, nakonec na ní měl příliš málo prostoru. Na pravé straně se daleko nedostal Ric.

11
    Akce ještě pokračovala a k ráně zpoza šestnáctky se dostal Jandera, jehož propagační rána skončila vysoko nad brankou.

10
    Příbram se celkem snadným způsobem dostali až do šestnáctky, kde si ale nakonec nevypracovali žádnou střeleckou pozici.

9
    Už, to vypadalo, že se Schwendtovi přeci jenom podaří přejít před dvojici bránících hráčů, na poslední chvíli ale zakročil Nečas.

8
    Vávra dlouho váhal s vyvezením míče. Nakonec ještě spolupracoval s vedle stojícím Ayongem, který se rovněž neodvážil.

7
    Právě hostující brankář se zapojil do rozehrávky svého celku následně se k míči dostal Mlýnek, který se ale nacházel v ofsajdu.

6
    Na opačné straně se do pokutového území probíjel Ayong, který si ale pomohl faulem. Šiška tak bude rozehrávat od své branky.

5
    Dočkali jsme se úvodního rohového kopu, který obstaral Zlín. Na přední tyči se prezentoval příliš slabým zakončením Gettler.

4
    Poprvé si okusili práci s kulatým nesmyslem také domácí hráči, bylo to jen na krátký časový úsek. Momentálně sledujeme zdlouhavou kombinaci.

3
    Hosté to okamžitě zkoušeli přes pravou stranu, kde s míčem operoval Zahradník. Po jeho přihrávce se ale Vlčánek daleko nedostal.

2
    Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zleva doprava.

1

1.FK Příbram: Kočí – Jelínek, Anýž, Vávra, Ric (C), Klán, Jandera, Schwendt, Ayong, Polák, Januška
    Náhradníci: Beran – Sirotek, Čížek, Nezník, Vavruška

FC Fastav Zlín: Šiška – Košák, A. Tkadlec ., Votava, Nečas, Mlýnek, Zahradník, Vičánek, Gettler, Venený (C), Mlýnek
    Náhradníci: Hečko, R. Tkadlec, Kadrle, Matyáš, Hruška

Rozhodčí: Severýn – Wilczek, Vitner.

Fotbalisté Příbrami si ve skupině o titul nevedou vůbec dobře, podobně je na tom také soupeř ze Zlína, který má ale před poslední Příbramí náskok pěti bodů. Zároveň se obě mužstva nachází ve velmi špatné formě. Příbram nevyhrála ani jednou z posledních šesti ligových zápasů, na druhou stranu dokázal Zlín uhrát vítězství pouze proti Baníku. Dnešní utkání nám tedy nabídne střetnutí mezi celky ze samotného chvostu tabulky, mírným favoritem je hostující mužstvo.

Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Juniorská liga má na programu další zápasy ve skupině o titul, my budeme společně sledovat souboj mezi 1.FK Příbram a FC Fastav Zlín.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.