Slavia – Teplice 2:0 (kon.) | Ostrava – Sparta 1:5 (kon.)
FC Baník Ostrava
1:5 (0:1)
AC Sparta Praha
Středa 23.05.2018, 15:15 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • Celostátní liga mladšího dorostu • 30. kolo

80+1
    Konec zápasu. (16:55:19)

78
    Sparta právě vstřelila branku!
    A je tady pátý gól Sparty! Dvě minuty před koncem základní hrací doby se podruhé v zápase prosazuje VÁCLAV BLÁHA.

76
    Pražané nejspíš definitivně rozhodují o svém vítězství. Trefil se VÁCLAV BLÁHA a Sparta vede už o tři góly.

70
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Fulnek, přichází Žídek.

69
    Žlutou kartu dostává Novák (AC Sparta Praha).

66
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Vokřínek, přichází Novák.

59
    Jenže Pražané přispěchali s bleskovou odpovědí. Dvougólový náskok Spartě vrací MATĚJ RYNEŠ.

56
    Baník právě vstřelil branku!
    Ostrava snižuje! O první gól domácího celku se postaral MAREK KOSTKA.

54
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Baftijar, přichází Šilhart.
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Schánělec, přichází Ryneš.

53
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Martiník, přichází Knedla.

52
    Autorem branky je ADAM GABRIEL.

48
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Nezhoda, přichází Juroška.

45
    Žlutou kartu dostává Bláha (AC Sparta Praha).

41
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Šenkerík, přichází Barkov.

41

40+1

40+1
    Baník mohl v závěru poločasu srovnat! Samuel Kulig ale ze značky pokutového kopu přestřelil bránu.

19
    Hosté měli k dispozici pokutový kop, který BESIR BAFTIJAR proměnil a poslal tak Spartu do vedení.

Petr Sumbal

Branky: 56. Kostka – 19. Baftijar (pen.), 52. Gabriel, 59. Ryneš, 76. Bláha, 78. Bláha

Karty:   45. Bláha (SPA), 69. Novák (SPA)

FC Baník Ostrava: Czedron – Jaroň, Kulig (C), Zálešák, Šec, Martiník, Šenkyřík, Kostka, Blahuta, Nezhoda, Fulnek.
    Náhradníci: Jílovec, Juroška, Barkov, Knedla, Žídek, Hasala.

AC Sparta Praha: Benada – Gabriel, Gelashvili (C), Krajinský, Baftijar, Szewieczek, Vokřínek, Bláha, Schánělec, Jonáš, Hájek.
    Náhradníci: Šilhart, Ryneš, Kozák, Novák, Šerák.

Rozhodčí: Trigas – Vojkovský, Bebenek