Petřkovice – Hlučín 3:1 (kon.) | Mohelnice – Uh. Brod 0:2 (kon.) | Vyškov – Hulín 2:4 (kon.)
Líšeň – Zlínsko 2:1 (kon.) | Kroměříž – Prostějov 2:6 (kon.) | Hodonín – Rýmařov 3:0 (kon.)
MFK Vyškov
2:4 (1:1)
SK Spartak Hulín
Sobota 26.05.2018, 17:00Moravskoslezská fotbalová liga • 27. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (18:55:44)

Trenér hostů, Lehkoživ, uznal, že první poločas nebyl z jejich strany ideální a kdyby Vyškov využil své šance, tak by nebylo co řešit. Následně přidal, že druhý poločas byl již od jejich strany již lepší a hodně jim k tomu pomohl Vyškov, který dělal ve druhém poločase hodně chyb.

Vyškov vůbec nezvládl vstup do druhého poločasu, Hulín dokázal otočit hru a pak přebral již iniciativu. Trenér domácího celku si po zápase postěžoval na produktivitu svého týmu a uznal to, že Hulín ve druhém poločase zabral.

90

90
    Z rohového kopu se domácí již k ničemu nedostali a rozhodčí ukončuje druhý poločas.

90
    Fialka centruje z levé strany a nic z toho. Jenže hráči Hulína si příliš nerozuměli v obraně a je tu ještě roh pro domácí.

90
    Hulín nyní našetřil nějaké vteřiny na polovině soupeře, ale rohový kop se nekoná.

88
    Nyní faul na Toureho na polovině hřiště. Hulín to nyní bezpochyby zavře a bude se snažit ubránit svůj dvou brankový náskok.

87
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DANIEL PŘEROVSKÝ, který ihned dostal míč do otevřené obrany Hulína a dokázal se prosadit proti jednomu obránci a následně uklidit střelu míč do branky.

86
    Dvořáček centroval na zadní levou tyč a Machalický si našel cestu k míči a bezpečně jej chytá.

86
    Standardní situace pro Hulín...

85
    Návštěv diváků není příliš velká, průměr návštěvnosti zápasů MSFL je zhruba 250 diváků!

85
    Na utkání přihlíží dohromady 83 diváků!

83
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Tureček, přichází Minář.
    82. ROŽEK - 1:4

82
    Hulín právě vstřelil branku!
    Po zisku míče se Hulín dostal opět do kombinace a měl hodně prostoru v obraně Vyškova. VIKTOR ROŽEK pak dostal míč a byl úplně sám před brankou a svou branku vyšperkoval ještě tím, že míč poslal pod nohy brankáře Machalického.

82
    Vyškov je sice u míče, ale na útočnou polovinu se prakticky v posledních pěti minutách vůbec nedostává.

80
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Matocha, přichází Fialka.
    78. ŠROM - 1:3

78
    No a Hulín přidává třetí branku, kdy využili volného prostoru na levé straně, kde hráči přenesli hru. Potvrzující a pravděpodobně vítěznou branku dává MICHAL ŠROM.

78
    Pospíšil a Matocha a následný odkop Hulína...

78
    Toure na středu hřiště se snažil prosadit proti dvěma hráčům a neuspěl.

77
    Pospíšil si udělal kličku na levé straně a obešel hráče Hulína. Následný centr hlavičkoval jeho spoluhráč, jenže mimo tři tyče!

76
    Hulín se nikam nežene a v klidu se snaží bránit.

75
    Velká šance domácích, Toure hlavičkoval ve vápně, ale míč se následně dostal na Lahodného a ten minul branku!

74
    Rohový kop Vyškova nevedl k ohrožení branky Dostála.

72
    Přerovský centroval míč do vápna po faulu z poloviny hřiště, ale nakonec se Hulín bezpečně ubránil.

71
    Hosté s touto standardní situací nenaložili nejlépe a Vyškov odkopává míč.

70
    Hulín se dostal do útoku po levé straně, kdy po centru do vápna se míč dostal na Hradila, který se snažil dostat do šance a nakonec byl sám faulován.

69
    Vyškov nyní drží míč, ale Hulín se dobře brání na polovině hřiště a čeká na další možnou chybu soupeře.

68
    Vyškov nyní může litovat těch neproměněných šancí v prvním poločase.
    67. HRADIL - 1:2

67
    Chyba Vyškova na půlce hřiště a přečíslení Hulína. Na jejím konci je ERIK HRADIL, který zamířil přízemní střelou přesně k levé tyči.

65
    V posledních minutách sledujeme hru víceméně hru uprostřed hřiště, kdy Hulín začíná být lepším mužstvem.

64
    Toure se snažil s míček dostat do šance, ale zády k brance se nakonec nedokázal prosadit a míč mu byl odebrán.

62
    Vyškov zahrával standardní situaci z pravé strany, který nepřinesl nic, následně centr před branku,ale ten byl hodně vysoký.

60
    Hodina hry je za námi a stále na ukazateli svítí skóre 1:1. Stále sledujeme vyrovnanou hru.

58
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Novotný, přichází Studený.

58
    Kombinace Vyškova, ale přihrávka Lahodného se hrubě nepovedla.

57
    Nyní rozehrávka Vyškova z půlky hřiště, kdy jeden hráč Hulína se provinil faulem.

56
    Rohový kop Hulín zahrával k zadní tyči, kde celou situaci pohlídal Matocha a Machalický bude rozehrávat.

55
    Hulín ve druhém poločase vyrovnal hru a nyní sledujeme vyrovnané utkání. /plný rozdíl od prvního poločasu, kdy hrál jen Vyškov.

54
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Ondřejka, přichází Rožek.

52
    Toure si nerozuměl s Machalickým a jeho zpětná hlavička nadělala mešní trable v pokutovém území Vyškova.

51
    Střela Hulína, ale míč zamířil hodně vysoko nad branku. Vyškov nezačal druhý poločas nejlépe.

50
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Kuncl, přichází Praks.

48
    Šrom v další šanci Hulína, nyní přestřelil v dobré pozici. Vyškov je nejspíše ještě v šatně.

47
    Ihned v úvodu se v brankové příležitosti objevili hosté, ale nakonec míč nezamířil do branky.

46

O poločase v rozhovoru kapitán domácího celku zdůraznil, že byla velká chyba, že neproměnili své šance v další branky. Hosté vyrovnali prakticky z jedné své šance. Nicméně domácí po celý první poločas přehrávali svého soupeře a uvidíme, zda tomu bude i za necelých patnáct minut.

45
    43. VYSKOČIL - 1:1

43
    A jako blesk z čistého nebe, je tu vyrovnávací branka Hulína, který doposud neměl velké šance směrem na branku. Ondřejka z levé strany poslal míč na střed pokutového území, odkud se míč dostal následně k pravé tyči, kde v běhu zakončoval MARTIN VYSKOČIL.

41
    Hulín se dostal do šestnáctky soupeře, nakonec menší šance, ale obrana Vyškova si nakonec poradila. Pomohl jim k tomu i odpískaný ofsajd Hulína.

40
    Vyškov o něco zvolnil své tempo, ale v poklidu kontroluje svou hru.

37
    ...Dostál vyráží míč a Hulín se dostává do brejku, z kterého nakonec není nic a Kuncl odkopává míč do bezpečí.

36
    Domácí mají po kombinaci další rohový kop...

35
    Po střele, kterou Dostál vyrazil, zahrávali domácí rohový kop, kde opět Dostál vyskočil do vzduchu a bere si míč do svých rukavic.

34
    Pěkná další šance Vyškova, který v prvním poločase měl několik šancí, avšak zatím jsme mohli vidět jen jednu branku.

33
    Matocha docílil branky, ale kvůli ofsajdu nakonec není uznána, avšak jednalo se o velmi těsný ofsajd, kde rozhodovaly centimetry!

29
    Po rohovém kopu další velká šance domácích, jeden z hráčů tečoval míč těsně před brankou, ale nakonec mimo!

28
    Schneider vystřelil a míč se pomalu snášel do branky a Dostál měl co dělat, aby jej vyrazil nad branku!

27
    Nakonec vynucené střídání, Oulehla ještě zkusil chvíli hrát, po nedávném zákroku, ale zranění jej limituje natolik, že jej musí nahradit Hradil.

23
    Rozhodčí využívá tohoto ošetřování také k tomu, aby se hráči mohli občerstvit.

22
    Nyní srážka dvou hráčů a probíhá ošetřování.

21
    Toure, který dal úvodní branku zápasu se dostával do šance, nakonec upadl ve vápně, ale penalta tohle pro domácí nebude a může být rád, že nevidí žlutou kartu za na filmovaný pád.

19
    Schneider s Přerovským nyní zaměstnávali obranu soupeře a nakonec se Vyškov dostal do zakončení. Hostující obrana je zatím v tomto zápase hodně špatná.

17
    ...Hulín se velmi rychle dokázal osvobodit a vyváží míč na polovinu hřiště.

16
    A najednou se domácí dostali do dalšího nebezpečného útoku a Dostál opět musel zasahovat. Vyškov bude mít možnost rohového kopu...

15
    Po čtvrt hodině hry se hra o něco zklidnila a Vyškov nyní kombinuje v poklidu na své polovině.

13
    Přerovský v šanci, měl kolem sebe hodně prostoru a Dostál se zaskvěl dobrým zákrokem, kdy vyrazil jeho střelu!

11
    Centr z rohového kopu nepřinesl nic, ale Vyškov dokázal vzápětí vybojovat míč zpět pod svou kontrolou a nakonec z toho byla pěkná hlavička mířící nad branku!

10
    Vyškov stále aktivnější a nyní si vybojoval rohový kop, který půjde zahrávat Schneider.

9
    Kuncl se dostal do střely a zamířil míč mimo levou tyčku! Pěkná střela domácího borce.

7
    Pěkný centr z pravé strany vyslal Matocha, ale Josl odkopává míč. Nicméně hodně nebezpečný centr před brankou Hulína.

6
    Jeden hráč Hulína nyní fauluje a může být rád, že za tento zákrok nebyl odměněn žlutou kartou.

4
    Vyškov má velmi dobrý začátek utkání, kdy provádí jeden útok za druhým na svého soupeře, avšak do dalšího nebezpečného zakončení se nedostal.
    2. TOURE - 1:0

2
    Vyškov zahrával standardní situaci z levé strany a míč propadl před branku, kde šikovně dorazil míč do branky SEKOU CHEICK TOURE.

1

MFK Vyškov: Machalický – Kuncl, Toure, Tijani, Novotný – Jeřábek (C), Lahodný, Matocha, Schneider, Přerovský – Pospíšil.
    Náhradníci: Sova – Němeček, Praks, Fialka, Studený

SK Spartak Hulín: Dostál – Oulehla, Ondřejka, Tureček, Dvořáček (C), Šrom, Martin Vyskočil, Josl, Malenovský, Michal Vyskočil, Michálek.
    Náhradníci: Unger – Hradil, Uličný, Minář, Rožek, Pospíšil

Rozhodčí: J. Hlubinka – R. Kulička, A. Slováček.

Oba celky spolu sousedí v tabulce, Hulín drží šestou pozici s 37 body a jeho soupeř z Vyškova sedmou pozici se stejným počtem bodů jako Hulín. Oba týmy prohrály své minulé zápasy – Hulín prohrál v Líšni 2:3 a Vyškov 0:2 ve Valašském Meziříčí.

Nejaktivnějším střelcem Vyškova je Matocha, který doposud nastřílel 7 branek, vedle něj se na druhé místo řadí Studený s pěti zásahy.
    V dresu Hulína se střelecky výrazně daří Šromovi, který má v této sezóně na svém kontě již třináct vstřelených branek, s osmi brankami mu pak úspěšně sekunduje Ondřejka.

Z pěti poslední vzájemných zápasů, vyhrál poslední čtyři vždy celek z Hulína. V rámci MSFL oba celky sehrály celkem sedm zápasů a pouze jednou dokázal Vyškov Hulín porazit a jednou s ním uhrát remízu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.