Uruguay – Uzbekistán 3:0 (kon.) | Írán – Litva 1:0 (kon.) | Chorvatsko – Senegal 2:1 (kon.)
Švýcarsko – Japonsko 2:0 (kon.) | Německo – Saúdská Arábie 2:1 (kon.) | Polsko – Chile 2:2 (kon.)
Německo
2:1 (2:0)
Saúdská Arábie
Pátek 08.06.2018, 19:30 • BayArena (Leverkusen) • Mezinárodní přípravné zápasy

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (21:28:23)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 5:5. Fauly: 12:8.

Je dobojováno. Němci nakonec zvládli tento přípravný zápas a porážejí Saúdskou Arábii 2:1. Ta byla zejména ve druhé půli aktivnějším týmem a v závěru pak mohla vyrovnat, ovšem těsně před brankářem ter Stegenem se neprosadila. Utkání mělo náboj, bylo vidět, že je to už ostrá příprava před nadcházejícím mistrovstvím světa, které začíná už příští pátek. Máme se rozhodně na co těšit.

90+3

90+3
    Další akci Saúdské Arábie zastavila obrana Německa a ta otáčí hru zase na druhou stranu. Půjde tak asi o poslední akci v tomto utkání.

90+2
    V závěru zápasu měli šanci hráči Saúdské Arábie, ovšem zblízka nedokázal trefit branku jeden z útočníků.

90+1
    Střídání v týmu Saúdská Arábie: ze hřiště odchází Salman Al Faraj, přichází Abdullah Alkhaibari.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Běží poslední minuta utkání, uvidíme, zda hlavní sudí nastaví nějakou tu minutu navíc.

89
    Žlutou kartu dostává Hussain Al Moqahwi, který se tvrdě opřel do Gündoğana.

87
    Střídání v týmu Saúdská Arábie: ze hřiště odchází Salem Al-Dawsari, přichází Hatan Bahbir.
    85. Taisir Al Jassim - 2:1

85
    Saúdská Arábie právě vstřelila branku!
    TAISIR AL JASSIM dorazil mezi tři tyče neúspěšnou penaltu svého spoluhráče a snižuje tak na rozdíl jediné branky – 2:1. Asistence: Mohammed Al-Sahlawi.

84
    Mohammed Al Sahlawi penaltu neproměnil, míč napálil přímo do německého brankáře, který ho odrazil před sebe.

84
    Po faulu na Jassima v pokutovém území nařizuje hlavní sudí penaltu pro Saúdskou Arábii.

83
    Střídání v týmu Saúdská Arábie: ze hřiště odchází Osama Hawsawi, přichází Ali Al Boleahi.

82
    Po další akci Němců se zaskvěla obrana Saúdů a ti se tak dostali k míči a uhánějí s ním před ter Stegena.

81
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Joshua Kimmich, přichází Matthias Ginter.

79
    A Shehri dostal přihrávku na hranici velkého vápna, ale jeho dělovka pak končí vysoko nad německou brankou. Kontaktní branka pro Saúdskou Arábii zatím nepřichází.