Petřkovice – Hulín 3:1 (kon.) | Vyškov – Mohelnice 6:0 (kon.) | Líšeň – Hlučín 1:1 (kon.)
Kroměříž – Rýmařov 2:3 (kon.) | Hodonín – Uničov 4:1 (kon.) | Prostějov – HFK Olomouc 4:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Uh. Brod 2:4 (kon.) | Vel. Meziříčí – Zlínsko 2:4 (kon.)
MFK Vyškov
6:0 (4:0)
FK Mohelnice
Sobota 09.06.2018, 17:00Moravskoslezská fotbalová liga • 29. kolo

Je konec! V dnešním utkání naprosto dominovali hráči Vyškova, kteří nakonec nasázeli hned šest branek. Ve druhém poločase se zápas spíše už jen dohrával, přesto domácí přidali ještě dvě branky.

Ode mě to je pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera a někdy zase u onlajnu! (18:49:13)

90+1

90
    Žlutou kartu dostává Mohamed Tijani (MFK Vyškov).

88
    Nádherná střela Schneidera! Ten si míč zpracoval kolenem, aby poté vypálil z voleje. Proti jeho střele se ovšem zaskvěl Vavruša v bráně.

88
    Do konce utkání chybí něco málo než tři minutky. Dá se očekávat, že rozhodčí nebude moc nastavovat, jestli vůbec.
    86. FIALKA - 6:0

86
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Nakonec se diváci dočkali i šesté branky! Pospíšil našel na zadní tyči TOMÁŠE FIALKU, který podtrhl svůj velmi dobrý výkon střelou k tyči.

86
    Vyškovští se sami obrali o míč po velmi nepřesné rozehrávce. Hráči si dali přednost, a tak ho sebral hostující hráč. proti tomu dobře zakročil Hlavsa.

84
    Daniel Přerovský byl v dobré pozici, o kterou se sám obral několika kličkami. Nakonec míč v pohodě sebral Vavruša.

83
    Tomáš Fialka hraje velmi povedené utkání od té doby, co přišel na hřiště. Ke své asistenci chtěl přidat i branku, jenže jeho rána letěla moc vysoko.

82
    V posledních minutách se začíná malinko osmělovat i Mohelnice. Přesto si žádnou gólovou příležitost nemůže vypracovat. Vyškov kontroluje utkání.

81
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Marek Matocha, přichází Filip Studený.

79
    Hra opravdu hodně ztratila na tempu. Ve druhém poločasu se utkání už spíše jen dohrává.

78
    Na stadion si našlo cestu 56 diváků!

77
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází David Němeček, přichází Tomáš Praks.

76
    Obrovská šance Daniela Pospíšila! Ten se objevil sám před gólmanem, kterého si chtěl obhodit kličkou, jenže Vavruša skvěle zasáhl!

75
    Velmi dobré čtení hry ukázal domácí gólman. Hostující hráč totiž běžel za míčem jako jediný, ale Machalický si vyběhl a odhlavičkoval ho pryč.

74
    Daniel Přerovský znovu v akci. Jeho centr letěl na volného Němečka, ale Vavruša si celou akci pohlídal a míč sebral ze vzduchu.

73
    Pěknou kombinaci vymysleli hráči v bílých dresech, kdy šel míč pokaždé z první. Poslední přihrávka ovšem nebyla přesná a skončila na noze hostujícího obránce.

Denisa Józsová

Branky: 4. Přerovský, 8. Pospíšil, 43. Pospíšil, 45+1. Přerovský, 68. Pospíšil, 86. Fialka

Karty:   90. Tijani (VKV) – 41. Klimeš (MOH), 65. Žhang (MOH)

MFK Vyškov: Machalický – Tijani, Jeřábek (C), Novotný, Němeček (77. Praks) – Přerovský, Schneider, Matoha (81. Studený), Lahodný, Pospíšil – Toure (66. Fialka).
    Náhradníci: Sova, Praks, Studený, Fialka

FK Mohelnice: Vavruša, Hlavsa, Čank (29. Nantl), Yimuran (49. Čchen), Smrček, Sedlo, Navrátil, Klimeš (46. Žhang), Kuba (C), Svoboda, Vokoun.
    Náhradníci: Žhang, Nantl, Čchen, Hora, Večeř.

Rozhodčí: Křepský – Dorušák, Kostelník