Petřkovice – Hulín 3:1 (kon.) | Vyškov – Mohelnice 6:0 (kon.) | Líšeň – Hlučín 1:1 (kon.)
Kroměříž – Rýmařov 2:3 (kon.) | Hodonín – Uničov 4:1 (kon.) | Prostějov – HFK Olomouc 4:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Uh. Brod 2:4 (kon.) | Vel. Meziříčí – Zlínsko 2:4 (kon.)
1. SK Prostějov
4:2 (2:2)
1. HFK Olomouc
Sobota 09.06.2018, 17:00Moravskoslezská fotbalová liga • 29. kolo

Prostějov po zásluze vyhrál. O když první poločas byl alespoň na gól vyrovnaný. Nicméně Prostějov byl lepší a ve druhém poločasu překvapení nepřipustil. (18:49:08)

90

88
    Zapletal měl hodě volného místa, nestřílel však a zkusil zakombinovat. Narážečka s Koupou se mu však nepovedla.

88
    Za faul v útočné polovině dostal Jan Šteigl žlutou kartu.

87
    Jeden z domácích doslova namazal soupeři, když patičkou u tyče nahrál za sebe. Neoral ale míč viděl a střelu k tyči chytá.

85
    V souboji o míč úspěšnější hosté, rychle se jim ale krátí čas.

84
    Následný aul domácích je navíc o míč připravuje

84
    Fládr centrem našel jen připravenou obranu.

81
    Tentokrát už ano, ale míč letěl příliš vysoko.

79
    Hosté šli do útoku, ke střele už se však nedostali.
    75. KROUPA - 4:2

75
    Prostějov právě vstřelil branku!
    O čtvrtý gól domácích se postaral KAREL KROUPA , který se na hřiště dostal a ve druhém poločase.

72
    Na hřiště putuje také Zdeněk Fládr.

71
    Míč po ose Hirsch – Kroupa – Zapletal nakonec směřoval před bránu. Prudký centr ale nikdo nezpracoval, tedy nikdo z domácích.

69
    Změna na straně hostí. Schmidta nahrazuje Bořil.

68
    Protiútok hostí skončil nepříliš důrazným zakončením Šichora.Neoral chytá.
    66. KOUDELKA - 3:2

66
    JAN KOUDELKA opět ukázal, jak je pro domácí tým důležitý. Samostatnou akci totiž zakončil tak, že se s míčem dostal po ose až před golmana a prudkou střelou o břevno poslal Prostějov potřetí do vedení.

65
    Domácí opět trochu váhají s rozehrávkou. Nakonec míč posílají až Neoralovi.

Michal Sobecký

Branky: 3. Hapal, 29. Píchal, 66. Koudelka, 75. Kroupa – 24. Schmidt, 39. Schmidt

Karty:   88. Šteigl (PRO)

1. SK Prostějov: Neoral – Hapal, Zhykol, Šteigl, Píchal, Zapletal, Rus, Hirsch, Schuster, Langer, Sus
    Náhradníci: Jícha, Kroupa, Koudelka, Pančochář, Machynek, Fládr, Smékal

1. HFK Olomouc: Kubica – Buček, Spurný, Krejčí, Šichor, Voleský, Plesník, Seibert, Schmidt, Antl, Juráš
    Náhradníci: Svoboda, Bořil, Banasik, Vichta

Rozhodčí: Cieslat – Mikeska, Bureš