Písek – Chrudim 1:1 (2:3 po pen.) | Čížová – Zápy 0:1 (kon.) | Jirny – Vltavín 0:0 (2:4 po pen.)
Brozany – Domažlice 1:4 (kon.) | Dobrovice – Benešov 1:3 (kon.)
po penal. (2:3)
FC Písek
1:1 (0:1)
MFK Chrudim
Sobota 09.06.2018, 10:15Česká fotbalová liga • 31. kolo

To je pro tuto chvíli vše, v příští sezoně se budeme z Písku opět těšit. Do té doby na shledanou. (12:38:44)

Trenér Písku – Rostislav Grossmann: V první řadě bych chtěl Chrudimi pogratulovat k zaslouženému postupu.Dnešní zápas měl kvalitu, ale bylo to poznamenané propočtem dělbou bodů. V první půli jsme sice měli míč na kopačkách, ale v prostoru, kde jsme nebyli pro soupeře nebezpeční. Ve druhém poločase se nám zaslouženě dokázalo vyrovnat.

Trenér Chrudimi – Pavel Jirousek: Karty před zápasem byly rozdané, stačil nám jeden bod k zisku prvenství a od toho se vše odvíjelo. Snažili jsme se hrát ze zabezpečené obrany, což nás zdobilo celou soutěž. Myslím si, že ani jeden celek nebyl dopředu moc nebezpečný. Řekl bych, že domácí si bod nakonec zasloužili, protože se dokázali dobře držet na balónu.

Dnešní utkání je u konce. Šťastnější odcházejí chrudimští fotbalisté, kteří vyhráli po pokutových kopech. Jejich radost ještě umocnil fakt, že je na prvním místě už nikdo nemůže ohrozit a to na píseckém trávníku náležitě oslavili. Chrudimští se také oblékli do triček s nápisem "Mistr ČFL 2017/18". Pro Písek dnes sezóna skončila. Jejich fotbalisté se s fanoušky rozloučili alespoň ziskem jednoho bodu. Za malou chvíli uvedeme ještě ohlasy obou trenérů.

Nyní propukla obrovská radost chrudimského týmu, jejichž členové si dopřávají spršku šampusu.

HRACHOVEC

5. série
    2:3
    Hrachovec špatně kopnul penaltu a jeho nedůrazná střela do středu brány nemohla Mrázka překvapit. Bonusový bod putuje do Chrudimi!