Maďarsko – Austrálie 1:2 (kon.) | Finsko – Bělorusko 2:0 (kon.) | Estonsko – Maroko 1:3 (kon.)
Srbsko – Bolívie 5:1 (kon.) | Švédsko – Peru 0:0 (kon.) | Dánsko – Mexiko 2:0 (kon.)
Izrael – Argentina 0:0 (zruš.) | Tunisko – Španělsko 0:1 (kon.) | Francie – USA 1:1 (kon.)
Maďarsko
1:2 (0:0)
Austrálie
Sobota 09.06.2018, 17:30 • Groupama Arena (Budapešť) • Mezinárodní přípravné zápasy

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:29:38)

Sledovali jsme přátelské utkání mezi Maďarskem a Austrálií, který končí výhrou hostů 1:2, kteří se dobře nabudili na Mistrovství světa, které začne již ve čtvrtek. Jako první se v 74.minutě prosadil Arzani, nicméně v 88.minutě si dal vlastní branku Sainsbury. Aby toho nebylo málo, tak v 92.minutě si dal vlastní branku tentokrát Tamas Kadar.

90+3

90+2
    Austrálie právě vstřelila branku!
    Autorem vlastní branky je TAMAS KADAR. Oba celky si tak navzájem vstřelily vlastní branky a vypadá to, že zápas nakonec neskončí remízou.

90+1
    Oba celky se střídají u míče, neboť dělají jednu chybu za druhou.

90
    Rozhodčí Jug se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Domácí se snaží rozhodnout utkání.
    88. SAINSBURY - 1:1

88
    Maďarsko právě vstřelilo branku!
    Autorem vlastní branky je TRENT SAINSBURY, který nechtěně usměrňuje míč za svou vlastní brankovou čarou. Domácí z ničeho střílí vyrovnávající branku.

86
    Domácí národní tým drží míč.

85
    Na hřišti teď jsou všichni tři bratři Vargovi. Tohle je unikát.

84
    Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Sallai, přichází K. Varga.

83
    Nepřesná kombinace Maďarů končí v zázemí. Následuje další střídání.

82
    Zápas se už dohrává. Nic zajímavého nemůžu nalézt.

81
    Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Jurič, přichází Cahill.

80
    Posledních deset minut utkání.

79
    I když je tento zápas pouze přátelský. oba celky jdou do toho naplno a můžeme sledovat tvrdé souboje, které jsou i v ligových utkání.