Zaragoza – Numancia 1:2 (kon.)
Real Zaragoza
1:2 (0:0)
CD Numancia de Soria
Sobota 09.06.2018, 18:00 • Estadio de la Romareda, Zaragoza • Segunda División • Play-off

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:53:51)

Je konec! Hráči v červeném slaví na ploše stadionu, mezitím domácí padli na trávník a jejich smutek je více, než patrný... Zaragoza hrála ve druhé půli velmi dobře, měla několik gólových šancí, ale gólově se prosadila pouze jednou. To bylo ale již v 79. minutě, kdy González pouze vyrovnával na 1:1. Numancia se totiž dostala do vedení z překvapivé akce, když se prosadil v 64. minutě kapitán Iñigo Pérez. Když to již vypadalo na prodloužení, potrestal zaváhání domácí obrany hlavičkující Diamanka, který tak pečetil osud Zaragozy! Domácí končí svou letošní sezónu v semifinále play-off druhé nejvyšší soutěže, do finále postupuje soupeř. V dresu Numancie podal fantastický výkon hlavně gólman A. Fernández, který významnou měrou přispěl k výhře a k postupu.

90+4

90+3
    Příznivci domácích nyní nevěřícně hledí na hřiště, to vše v poslední nastavené minutě, letos to na postup nevypadá!

90+2
    Žlutou kartu dostává Simone Grippo (Real Zaragoza).
    90+1. Pape DIAMANKA - 1:2

90+1
    Numancia právě vstřelila branku!
    Neskutečné! Domácí ubránili volný kop soupeře, míč odvrátili na roh. Ten hosté rozehráli z pravé strany, defenziva Zaragozy zmatkovala, míč se jí nepodařilo dostat do bezpečí. Pak přišel centr z pravé strany, na který si ve vápně báječně naskočil PAPE DIAMANKA, který trkl hlavou a poslal míč do branky.

90
    Již v devadesáté minutě volný kop pro Numancii, z levé strany, na polovině Zaragozy, není to na přímé ohrožení branky.

89
    Diváci pískají, hosté totiž kombinují na polovině Zaragozy.

88
    Vzhledem k vyrovnanosti obou mužstev se dá očekávat, že do konce základní hrací doby se již zřejmě nic podstatného nestane.

86
    Hosté měli dva rohové kopy k dispozici, ale prosadit se nedokázali, nyní tak hrají domácí.

84
    Střídání v týmu CD Numancia de Soria: ze hřiště odchází Marc Mateu, přichází Pere Milla.

83
    Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Aleix Febas, přichází Oliver Buff.

82
    Žlutou kartu dostává Alberto Zapater (Real Zaragoza).

82
    No vida a máme tu stejný výsledek, jako v prvním poločase... dočkáme se ještě nějakého gólu do konce?

80
    Žlutou kartu dostává Aitor Fernández (CD Numancia de Soria).
    79. Mikel GONZÁLEZ - 1:1

79
    Zaragoza právě vstřelila branku!
    Po druhém rohovém kopu se již ale domácí mohou radovat, míč dokázal do branky dostat MIKEL GONZÁLEZ, který míč napálil z pravé strany a byť to netrefil zrovna ideálně, míč nakonec skončil v brance. Vše ještě ve skluzu jistil Iglesias.

79
    Domácí se nyní dožadovali odpískání pokutového kopu, po údajné ruce jednoho z bránících, sudí je ale jiného názoru.

Martin Dvořák

Branky: 79. González – 64. Iñigo Pérez, 90+1. Diamanka

Karty:   72. M. González (ZAR), 82. Zapater (ZAR), 90+2. Grippo (ZAR) – 38. Escassi (NMC), 41. Elgezabal (NMC), 80. Fernández (NMC)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:11. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:14.
    Real Zaragoza: C. Álvarez – Benito, M. González, Grippo, Lasure – Febas (83. Buff), Eguaras, Zapater (C) – Papunašvili – Toquero (63. Pombo), Iglesias
    Náhradníci: Perone, Pombo, Ros, Ratón, Buff, Delmás, Mas

CD Numancia de Soria: A. Fernández – Etxeberría, Elgazabal, Gutiérrez, Saúl – Escassi, Iñigo Pérez (C) – Medina (8. Nacho), Diamanka, Mateu (84. Milla) – Marín (61. G. Fernández)
    Náhradníci: Ripa, Calvo, J. Álvarez, Nacho, Milla, G. Fernández, Campos

Rozhodčí: Cordero – Cerezo, Bárcena