Benešov – Jirny 6:1 (kon.) | Domažlice – Štěchovice 7:1 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
7:1 (4:1)
TJ Štěchovice
Středa 13.06.2018, 18:00 • SA Střelnice • Česká fotbalová liga • 32. kolo

Domažlice deklasovaly Štěchovice poměrem 7:1. Hattrick zaznamenal Došlý, přičemž třetí gól zaznamenal z penalty, kterou umístil do protipohybu Vašáka. Ten vystřídal v poločase Štěpanovského.

Viděli jsme utkání, jež potvrdilo velkou sílu Domažlic směrem dopředu. Ve druhém poločase Jiskra svého soupeře přehrávala a využila faktu, že hosté měli jen dva hráče do pole na střídání. Nakonec výhra o sedm branek na závěr sezóny. A to i bez Lukáše Matějky. (20:06:30)

90+1

90
    Jeden z hostů ležel na zemi, vzápětí domácí vrátili míč Štěchovicím.

89
    Hrubý s Mužíkem byli součástí kombinace, následovala domácí chyba na levé straně.

89
    Domácí hráč se na pravé straně nedostal k ohrožení branky a hosté budou vhazovat.

88
    Domácí střela zprava byla zablokovaná na roh.

88
    Vais a Teršl spolupracovali na pravé straně a získali aut z domácí poloviny.

87
    Jiskra držela míč u vápna protivníka. Až Mužík zprava odcentroval na bližší tyč na nohu soupeře.

86
    Po centru zprava rozehraje Jiskra roh po levici Vašáka.

86
    Mužík přihrával na pravou stranu, ale po zásahu bránícího hráče uvidíme jen aut pro Hrubého.

85
    Jeden z hostů byl zcela volný a neobsazený v levé polovině vápna, jenže hlavou nasměroval míč k bližší tyči, kde měl ruce Švihořík.

85
    Standardní situace z osy hrací plochy pro hosty, a sice po faulu na Štědronského.

84
    Pokračuje se bez ošetřování.

84
    Oba hráči jsou na nohou, Těžký se ještě drží za levé koleno.

84
    Hrubý a Těžký zůstali ležet na hrací ploše. Hra je přerušena.

83
    Domažlice si již dělají, co chtějí.

82
    Uvidíme standardní situaci zleva proti hostům a vše se bude odehrávat před vápnem Štěchovic.

82
    Těžký odcentroval zleva na druhou tyč a po hlavičce protihráče si připsal Švihořík zákrok rukama.

Vít Muzikář

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 2. Došlý, 11. Došlý, 16. Bezdička, 36. Hejda, 58. Došlý (pen.), 62. Hejda, 71. Mužík – 23. Štědronský

Karty:   39. Hejda (DOM), 78. Blažek (DOM) – 61. Pavlík (STE)

TJ Jiskra Domažlice: Švihořík – Hrubý, Bauer (32. Teršl), Hájovský (65. Blažek), Chocholoušek (65. Buršík), Mužík (C), Došlý, Pfeifer (65. Braun), Vais, Hejda, Bezdička (76. Boček)
    Náhradníci: Brych – Braun, Blažek, Teršl, Buršík, Boček

TJ Štěchovice: Štěpanovský (46. Vašák) – Košata, Busta, Pavlík, Volešák, Štědronský, Batka, Novák, Jakobovský (C), Sulík, Těžký
    Náhradníci: Vašák – Šum, Pešl

Rozhodčí: Tesař – Novotný, Babka