Vyšehrad – Dobrovice 0:1 (kon.)
konec
FK Slavoj Vyšehrad
0:1 (0:0)
FK Dobrovice
Čtvrtek 14.06.2018, 17:00 • Mikuláše z Husi • Česká fotbalová liga • 32. kolo
Předzápasové kurzy: 1.36 5.0 4.67
   
  Dobrovice slaví v derniéře ročníku 2017/18 zaslouženou výhru, domácí dnes hráli doslova hanebně a nevytvořili si za celý zápas naprosto nic. Na bránu vyslali ojedinělý pokus vysoko nad, nekopali ani žádný roh.
  Hosté vystrčili z obranné ulity růžky až po přestávce a po několika slibných neproměněných šancích rozhodl zápas v 74. minutě z přímého kopu Osvald. Dobrovice končí letos v České fotbalové lize třináctá o jednu příčku před Slavojem Vyšehrad. (18:57:52)
   
  90+3
  Konec zápasu.
   
  90+3
  Dobrovický trenér Petr Hejno připravil ještě vyloženě taktické střídání: místo střelce vítězné trefy Osvalda nastoupí Miškovský.
   
  90+1
  Pár vteřin po vypršení 90 minut opouští umělý trávník dobrovický kapitán Tvaroha; pásku předává Vajglovi, který ho v sestavě hostů střídá.
   
  90
  Trestný kop Dobrovice kazí těsný ofsajd Soběslava. Hned po rozehrání se v postavení mimo hru ocitli pro změnu domácí hráči.
   
  89
  Střídání v mužstvu Dobrovice: pro dnešek má dohráno Bernát, na jeho místo přichází Peljak.
   
  88
  Domácí jsou naprosto marní a stále se nedostali k ohrožení brány soupeře. Gólman Dědek, který chytá s nedoléčeným zraněním třísel, jen občas sebere bezradný nákop, jinak je bez práce.
   
  85
  Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Hradecký, přichází Macej.
   
  85
  Na zadní tyči hlavičkuje do boční sítě Radek Žaloudek.
   
  85
  Bernát si zopakuje roh z opačného kouta.
   
  84
  Přímý kop Dobrovice končí po sérii hlaviček rohem. Jako poslední se míče dotkl vyšehradský Šlegl.
   
  84
  Mužstvo FK Dobrovice znovu střídá: nejlepší střelec této i obou předchozích sezón Marek Volf má splněno, do útoku nastupuje Schubert.
   
  80
  Routek skluzem o praporek nedovolil Vyšehradu, konkrétně Drobílkovi, roh. Slavoj je v počtu přímých střel i rohů stále na nule.
   
  78
  Poprvé střídá také Dobrovice: Sedláčka nahrazuje v sestavě Fotr.
   
  77
  Procházka míč vyboxoval a tísněný Volf o hodně přestřeluje.
   
  76
  Picava nepolevuje ve svém úsilí, Bernátův centr sráží bránící Šlegl na roh.
  74. OSVALD - 0:1
   
  74
  Dobrovice právě vstřelila branku!
  TOMÁŠ OSVALD zakroutil trestný kop z 18 metrů do šibenice, bránící hráč u tyče skákal marně a Dobrovice je blízko záchraně!
   
  73
  Volf vystihl Šleglovu nepřesnou rozehrávku a jeho postup směrem ke své svatyni zastavují Pražané pár kroků před šestnáctkou nedovoleně.

  Karel Jedlička

  Branky: 74. Osvald


  Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 1:8. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:7.
  FK Slavoj Vyšehrad: Procházka – Matějka, Václavek, Madej – Kostorek (68. Pusch), Šlegl, Drobílek, Hradecký (85. Macej), Rossmann (58. Doležal) – Černý (54. Heřman), Čtvrtníček
  Náhradníci: Havránek, Filip

  FK Dobrovice: Dědek – Novák, Routek, Soběslav, Tvaroha (90.+1 Vajgl) – Sedláček (78. Fotr), Žaloudek, Krystan, Osvald (90.+3 Miškovský), Bernát (89. Peljak) – Volf (84. Schubert)
  Náhradníci: Kalíšek

  Rozhodčí: Němec – Hrkal, Musil

  Diváci: 135