Egypt – Uruguay 0:1 (kon.) | Maroko – Írán 0:1 (kon.) | Portugalsko – Španělsko 3:3 (kon.)
Maroko
0:1 (0:0)
Írán
Pátek 15.06.2018, 17:00 • Krestovsky stadion (Petrohrad) • Mistrovství světa • Skupina B

To je z mé strany již vše, příště na počtenou. (19:24:56)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 22:12.
    Farah to opět předpověděl správně...

Napínavá podívaná mezi Marokem a Íránem, kterou nabídl úvodní duel skupiny B, je za námi. Maročané byli po většinu zápasu aktivnějším týmem, ve druhém poločase už ale směrem dopředu nebyli tak důslední jako před poločasovým hvizdem. Svěřenci Carlose Queiroze to dokázali potrestat, minutu před koncem nastavení si totiž Azíz Buhaddúz vstřelil vlastní gól, a omylem tak rozhodl o prvním vítězství Íránu na MS po 20 letech.

90+6
    90+5. Azíz BUHADDÚZ - 0:1

90+5
    Írán právě vstřelil branku!
    To jsou věci, v páté minutě nastavení se Írán dostává do vedení a vypadá to, že si na světovém šampionátu připíše vůbec první výhru od roku 1998! "Postaral" se o to marocký záložník AZÍZ BUHADDÚZ, který si centr z levé strany nešťastně srazil do vlastní svatyně.

90+4
    Sámán Ghoddos prchl po levém křídle a dostal se před Sufjána Amrabata, který jej poté fauloval. Íránci budou mít k dispozici standardku z velmi nadějné pozice!
    Fanoušek rozvinul v hledišti transparent na podporu íránských žen, které nemohou na stadiony...

90+2
    Jiskří to i na hřišti, žlutou kartu vidí Karím Ansárífárd.

90+1
    Samotný závěr zápasu je hodně nervózní z obou stran. Marocký trenér Renard se nyní nechal vyprovokovat a vystartoval směrem k iránské střídačce, jeho kolegové z realizačního týmu ale horkokrevného kouče včas zastavili.