Králův Dvůr – Čížová 6:2 (kon.)
FK Králův Dvůr
6:2 (5:0)
Sokol Čížová
Pátek 15.06.2018, 17:00 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 32. kolo

Je konec! Poslední kolo ČFL nakonec přináší očekávanou výhru domácího celku. Králův Dvůr nasázel svému soupeři hned šest branek, načež Sokol reagoval pouze dvěma brankami. Dnešní utkání se ale neslo v hodně ofenzivním duchu, nezaujatý fanoušek se určitě nenudil. (18:52:44)

90

88
    Závěrečné minuty se odehrávají v poklidném tempu, i tak jsme ale viděli hned osm branek.
    86. ZAHRÁDKA - 6:2

86
    Čížová právě vstřelila branku!
    Je tu druhá branka hostů! Domácí nyní chybovali v rozehrávce, nakonec celou akci vyřešil tím nejlepším možným způsobem ROMAN ZAHRÁDKA.

86
    Čížová je i nadále hodně pasivní. Tentokráte centrovaný balón proskákal přes celou šířku pokutového území.

86
    Kraus si navedl míč na pravačku a poté ještě zkoušel najít své kolegy. K míči se jako první dostal Held, jenž odvrátil hrozící nebezpečí.

85
    Poslední minuty se odehrávají výhradně na polovině hostujícího celku. Králův Dvůr se ale nikam nežene, spíše poklidně kombinuje.

84
    Kratochvíl gestem ruky vyhnal své spoluhráče dál k pokutovému území soupeře. Nakonec ale ve vzdušném souboji uspěl Černý.

83
    Momentálně je hra přerušena, neboť na zemi zůstal ležet jeden z hostujících hráčů. Mezitím ostatní hráči doplňují tělní tekutiny.

82
    Balšánek měl v oblasti středového kruhu opravdu hodně času na práci s míčem. Nakonec si vybral volného Bicana, který se s míčem moc nesetkává.

81
    Máme před sebou něco málo přes deset minut hry. Králův Dvůr se zcela určitě stane vítězem tohoto zápasu, avšak hosté se snaží vstřelit další branku.

80
    Domácí ale neponechávají nic náhodě, naopak se snaží nadále útočit. Nyní to ale nevyšlo středem hrací plochy, kde číhal Kočí.

79
    Žlutou kartu dostává Jiří Černý (FK Králův Dvůr).
    78. ZAHRÁDKA - 6:1

78
    Hosté se přeci jenom dočkali! Z velké dálky to zkusil ROMAN ZAHRÁDKA a jeho umístěná rána skončila přesně v brance.

74
    V obraně si velmi důrazně počínal Bálek, který za sebe nepustil Krause. Na druhé straně se dostal k práci s míčem Kratochvíl.

73
    Králův Dvůr to zkusil už tradičním centrem do pokutového území, na který si naskakoval Balšánek. Ani jeho hlavička nezamířila mezi tři tyče.

72
    Odpovědnost na sebe vzal Kunt, který sice přestřelil zeď, následně balón zaplul do náruče brankář. Špicl okamžitě rozehrál.

David Suchý

Branky: 10. Novák, 13. Procházka, 29. Procházka, 33. Ježdík, 39. Novák, 64. Šebek – 78. Zahrádka, 86. Zahrádka

Karty:   79. Černý (KDV)

FK Králův Dvůr: Špicl – Zelenka, Růžička, Matas, Břížďala (46. Hell), Kraus, Balšánek (C), Bouček, Ježdík (46. Šebek), Novák (46. Černý), Procházka (46. Bican)
    Náhradníci: Krček – Hell, Šlapák, Bican, Černý, Bohánek, Šebek

Sokol Čížová: Kratochvíl – Pedro (46. Kunt), Novák, Rozhoň, Held, Zahrádka, Dvořák, Mudra, Bálek, Janda, Jirouš (C) (46. Zikmund)
    Náhradníci: Přibyl – Nečas, Kočí, Fenyk, Zikmund, Kunt

Rozhodčí: Musil – Váňa, Šafránková