Skalica – Petržalka 1:1 (kon.) | Karviná – Cracovia 2:4 (kon.) | Podbrezová – Poprad 1:2 (kon.)
Trebišov – Lok. Košice 0:2 (kon.) | Nitra – Inter Bratislava 2:2 (kon.) | Ostrava – Ružomberok 1:0 (kon.)
Liberec – Ústí n. L. 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:1 (kon.) | Olomouc – L. Mikuláš 3:1 (kon.)
Jihlava – Pardubice 1:1 (kon.) | Sparta – Trenčín 1:2 (kon.) | Sparta – Trenčín 4:2 (kon.)
Klatovy – Plzeň 0:6 (kon.) | Opava – Vítkovice 2:1 (kon.) | Lanžhot – Brno 1:6 (kon.)
Opava – Žilina 1:0 (kon.)
SK Klatovy 1898
0:6 (0:3)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 23.06.2018, 14:30Přípravný zápas

Je dobojováno! Plzeň vítězí 6:0 a zakončuje další přípravné utkání jasnou výhrou. Svátek v Klatovech pomalu končí, ale věřím tomu, že oslavy 120 let kopané budou i nadále pokračovat. Hezký den! (16:18:19)

90

89
    Bohužel to tak moc nevypadá, míč znova vybojoval soupeř a operuje s ním na polovině domácího celku.

88
    Další volný kop pro domácí tým, utkání spěje do svého konce, ale stále tu nějaká ta šance na gól je. Dočkají se Klatovy?

86
    Další útočný faul hostujícího týmu, míč jde na kopačky soupeře a ten stále může pomýšlet na nějakou tu branku.

85
    Další rohový kop pro Plzeň, ale ani nyní neslaví úspěch.Chorého před tím opět bravurně vychytal Hrachovec.

84
    Další nebezpečný útok Plzně, avšak znova bez úspěchu. Vypadá to vypadá, že dnes to už bude bez gólů.

83
    Hrachovec vyškrábl Řezníčkovu střelu nad branku, skvělý zákrok!

82
    Útočný faul Plzně, volný kop a chvíle odpočinku pro soupeře.

81
    Plzeň tlačí, chce dát ještě alespoň jeden gól a zopakovat tak výsledek proti minulému soupeři, zatím bez úspěchu.

79
    Střídání v týmu SK Klatovy 1898: ze hřiště odchází Pavlovič, přichází Marek.
    Střídání v týmu SK Klatovy 1898: ze hřiště odchází Janda, přichází Bošek.

79
    Nene, soupeř to znova zvládl. Odkop od branky Hrušky.

78
    Domácí znova pospíchají do útoku, tentokráte ale pomaleji. Podaří se jim prosadit se?

77
    Rychlý útok Klatov měl větší ambice, nakonec skončil ale i beze střely. Domácí stále bez gólu.

75
    Začíná nám poslední čtvrthodinka hry. Plzeň je i nadále na míči a čeká na další šanci k rozšíření skóre.

74
    Zatím ne, hosté se přesouvají až ke svému brankáři.

73
    Odměnou je Viktorii rohový kop. Bude gólový?

72
    Tlak pokračuje, gol je na spadnutí. Domácím nejspíše docházejí síly.

71
    Rohový kop pro Viktorku, která je očividně hodně při chuti! Mészáros vykopával hlavičku Řeznčka z brankové čáry!

70
    Ou, tak to mohl být další krásný gól! Střela hostů se ale otřela pouze o tyč!

69
    Plzeň i nadále kraluje na hřišti, přidá ještě další góly v následných dvaceti minutách?

68
    Střídání v týmu SK Klatovy 1898: ze hřiště odchází Jůda, přichází Chrincius.

67
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Viktorka po rychlé akci dává již šestou branku. TOMÁŠ CHORÝ umístil střelu přímo k tyči, Hrachovec byl bez jakékoliv šance.

65
    Nepřesná kombinace, míč končí v zámezí, odkop od brány Klatov.

64
    O vítězi je v této fázi utkání již jasno. Zbývá vyřešit dvě otázky. O kolik Plzeň vyhraje a podaří se domácím dát alespoň gól?

62
    Domácí se snaží sympaticky o vstřelení alespoň jedné, čestné branky, zatím se jim to ale nedaří.

61
    Ten se Plzni nepodařil a místo toho mají domácí výhodu volného kopu.

60
    Další střela, Hrachovec vytěsňuje na rohový kop.

59
    Plzeň exceluje a přidává další gól! Z šestnáctky propálil vše, co mu stálo v cestě, JAKUB ŘEZNÍČEK.

58
    Střídání v týmu SK Klatovy 1898: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Aizner.
    Střídání v týmu SK Klatovy 1898: ze hřiště odchází Krásný, přichází Butnaru.

58
    Faul na polovině hřiště, volný kop pro domácí.

57
    Klatovy vyrazily do protiútoku, avšak do zakončení se nedostaly, po delší době se ale znova dostávají do hry.

56
    Po delší době u míče domácí, kteří jsou pod drtivým tlakem.

55
    A další rohy! Ve vzduchu to však Viktorce dnes příliš nejde.

54
    Následoval nepovedený rohový kop Plzně, která musí začínat ze své poloviny.

53
    Hosté nepolevují, je z toho další střela na branku, tentokráte ale Hrachovec připisuje úspěšný zákrok!

52
    Teď už jsme se ale dočkali. Plzeň přidává další branku a odskakuje už na rozdíl čtyř branek. K dorážce se dostala nová akvizice ze Zlína UBONG EKPAI a nemýlila se!

50
    Zatím hrajeme bez větších šancí, na branku si asi ještě chvíli počkáme.

48
    Druhý poločas je již v plném proudu, aktivnější opět Plzeň, dočkáme se brzy nějaké branky?

46
    I domácí střídají. Na hrací plochu se od druhého poločasu podívá brankář, který dříve chytal za plzeňskou mládež Hrachovec. Do pole pak půjde Sojka, Cibulka, Žáček a Szedmák.

46
    Střídání v týmu SK Klatovy 1898: ze hřiště odchází Rojík, přichází Hrachovec.
    Střídání v týmu SK Klatovy 1898: ze hřiště odchází Dolanský, přichází Cibulka.
    Střídání v týmu SK Klatovy 1898: ze hřiště odchází Diviš, přichází Žáček.
    Střídání v týmu SK Klatovy 1898: ze hřiště odchází Třiska, přichází Sojka.
    Střídání v týmu SK Klatovy 1898: ze hřiště odchází Vojtko, přichází Szedmák.

46

Po prvním poločase půjdou Kolář, Krmenčík, Kopic, Hrošovský a Řezník na autogramiádu. Plzeň do Klatov na oslavu 120 let výročí klubu přivezla i mistrovský pohár. Opravdu chválihodné gesto!
    Pohled do dnešního dějiství.

První poločas je za námi, do toho druhého půjde úplně nová sestava Plzně. Ta bude v následujícím složení: Hruška – Petržela, Hubník, Procházka, Limberský – Štursa, Hořava, Čermák, Ekpai – Chorý, Řezníček ("C").

45

45
    Navrátil opět hasil slibně se rozbíhající šanci soupeře a vidí za to žlutou kartu.

45
    Nene, ani tentokrát z toho branka nebude a první poločas pomalu, ale jistě končí.

44
    Tak ještě ale roh pro domácí tým, dočká se?

43
    Z volného přímého kopu domácí nic nevytěžili a zdá se, že v prvním poločase se již branky nedočkáme.

42
    Ten se nepovedl, do protiútoku se hned hnal soupeř a obrana Plzně zastavuje pouze za cenu žluté karty. Tu si vykoledoval Pernica.

41
    Po delší době rohový kop pro hostující celek.

40
    Další střela plzeňské Viktorky, domácí brankář si na nudu rozhodně stěžovat nemůže! Zatím se ale prezentuje velmi dobře. Nejdříve vychytal únik Krmenčíka a poradil si i s dorážkou.

39
    Hosté opět přebírají otěže zápasu, Rojík je ale pozorný a míč chytá.

38
    Nepodaří, Rojík byl proti a s střelu Kopice vyrazil, následná dorážka Krmenčíka sice skončila v brance, ale bylo to z ofsajdové pozice.

37
    Znova v útoku soupeř, podaří se Plzni zasadit další ránu?

36
    Pavlovič se pokusil prosadit, ale jeho rána letěla nad branku, domácí se toho ale nebojí!

35
    Nepřesná kombinace Klatov rezonuje v odkop od branky Plzně.

34
    Proti zkušené obraně soupeře je to ale vskutku oříšek. Kozáčik a spol. odolávají.

33
    Velmi sympatická hra od domácích v posledních minutách, ti jsou nyní rovnocenným soupeřem a ženou se za snížením.

32
    Ne však na dlouho, hosté míří za čtvrtou brankou.

31
    Hra se poměrně vyrovnala, Klatovy u míče.

30
    Klatovský fotbal dnes slaví 120 let od svého založení, dnešní zápas proti Plzni je tak opravdovým svátkem a oslavou.

29
    Klatovy sympaticky neuzavírají svou branku a snaží se hrát aktivně, obrana soupeře si ale zatím ví rady.

27
    Plzeňská mašina nabírá na otáčkách! Krmenčík prodloužil hlavou na MILANA HAVLA a ten s přehledem poslal míč do prázdné branky.

26
    Nepřesná kombinace Viktorky, odkop od brány Rojíka.

25
    Klatovy se snaží zlobit z protiútoků, ale mají to hodně složité.

24
    I nadále se hraje ve vysokém tempu, dočkáme se brzy dalších gólů?

23
    No a tak přichází ihned trest. Hned z následující akce totiž Plzeň přidává další branku. Navrátilův pas našel MICHAELA KRMENČÍKA, který jako správný snajpr nezaváhal!

22
    Kapitán Mészáros si sice naskočil na hlavičku, avšak ta zamířila mimo, skóre se tedy měnit nebude, prozatím.

21
    Volný přímý kop pro divizní tým. Podaří se mu z něj překvapit soupeřovu obranu?

20
    Viktorka pouští soupeře do hry a i domácí fanoušci tak mohou doufat v nějakou tu branku. Dočkáme se jí?

19
    A ani tentokráte, domácí ale sympaticky bojují a znepříjemňují favoritovi utkání.

18
    Po delší době na míči Klatovy, jež se dostaly až k brance, na zakončení to však nebylo.

17
    Hosté nadále tlačí soupeře, další střela však minula tři tyče.

16
    Z něj nezapršel, ale přišel roh, po kterém hosté zakončovali, ovšem Rojík byl úspěšnější.

15
    Hosté nepolevují, odměnou jim za to je volný přímý kop ze zajímavé pozice.

14
    A máme tu první gól utkání! Hostující tým potvrzuje roli favorita a po čtvrthodině se ujímá vedení. Po pasu Jana Kopice s přehledem zakončoval do sítě JAN KOVAŘÍK.

13
    Pozor na to! Viktorka si musí dávat i pozor vzadu. Soupeř totiž nebezpečně napadá a číhá na protiútoky. Krejčího střelu na poslední chvíli zblokovala obrana.

12
    Nepřesná kombinace, míč končí v zámezí a je z toho odkop od branky Rojíka.

11
    Obraz hry je i nadále podobný, Plzeň dobývá tvrz domácího celku, který ale ukazuje, že fotbal rozhodně hrát umí! Nyní navíc Bakoš našel Krmenčíka, který pálil těsně nad.

10
    A pouze to dokazují při další akce soupeře, zblokovaná střela se k Rojíkovi nedostala.

9
    Z něj ovšem hosté nic nevytěžili, tlak ale pokračuje. Klatovy se houževnatě brání.

8
    Zblokovaný pokus Plzně končí mimo, na světě je první rohový kop utkání.

7
    No a i oni ukazují, že fotbal hrát rozhodně umí. Zakončení sice Kozáčika nepřekonalo, ale Plzeň si musí dávat pozor.

6
    Plzeň poprvé ohrozila branku soupeře. Brankář si v situaci tváří v tvář proti Krmenčíkovi ovšem poradil a do protiútoku pospíchají jeho spoluhráči.

5
    Na začátku zápasu je v rozehrávce poměrně dost nepřesností, další taková rezonuje v druhý odkop od branky Rojíka.

4
    Ne však na dlouho, Plzeň znova na balonu a míří směrem vpřed.

3
    Viktorka je podle očekávání aktivnějším týmem, k ohrožení branky se ale zatím nedostala a nyní míč dokonce vybojoval i soupeř.

2
    S míčem si zahraje domácí brankář Rojík, čeká jej totiž odkop od brány.

1
    Úvodní výkop obstarali hráči Plzně, kteří si ošahávají míč a pomalu, ale jistě se vydávají směrem vpřed.

1

SK Klatovy 1898: Rojík – Dolanský, Janda, Mészáros, Diviš – Krásný, Jůda, Tříska, Pavlovič, Vojtko – Krejčí
    Náhradníci: Chrincius, Žáček, Cibulka, Bunaru, Sojka, Szedmák, Bošek, Auzner, MArek

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Havel, Řezník, Pernica, Kovařík – Kopic, Hrošovský, Kolář, Navrátil ("C") – Bakoš, Krmenčík

Rozhodčí: Houdek – Štichová, Špindlerová..

Oba týmy to od sebe nemají moc daleko a je tak logické, že mezi sebou poměří síly. Plzeň v prvním utkání porazila Doubravku 7:0 a možná podobný výsledek se čeká i dnes. Jejich soupeř hraje v Divizi A, kde letos skončil na devátém místě, o místo a bod před zmiňovanou Doubravkou. Oba týmy určitě budou experimentovat a můžeme se těšit na hodně branek. Hlavně pro domácí to bude fotbalový svátek.

Dobrý den u dalšího přípravného utkání. Mistr HET ligy vyzve v dalším měření sil SK Klatovy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Michal Janoštík

Branky: 14. Kovařík, 23. Krmenčík, 27. Havel, 52. Ekpai, 59. Řezníček, 67. Chorý

Karty:   42. Pernica (PLZ), 45. Navrátil (PLZ)

SK Klatovy 1898: Rojík (46. Hrachovec) – Dolanský (46. Cibulka), Janda (79. Bošek), Meszáros (C), Diviš (46. Žáček) – Krásný (58. Butnaru), Jůda (68. Chrincius), Tříska (46. Sojka), Pavlovič (79. Marek), Vojtko (46. Szedmák) – Krejčí (58. Aizner).
    Náhradníci: Hrachovec – Chrincius, Žáček, Cibulka, Butnaru, Sojka, Szedmák, Bošek, Aizner, Marek

Náhradníci: Sestava pro 2. poločas: Hruška – Petržela, Hubník, Procházka ("C"), Limberský – Štursa, Hořava, Čermák, Ekpai – Chorý, Řezníček

Rozhodčí: Houdek – Štichová, Špindlerová.