Skalica – Petržalka 1:1 (kon.) | Karviná – Cracovia 2:4 (kon.) | Podbrezová – Poprad 1:2 (kon.)
Trebišov – Lok. Košice 0:2 (kon.) | Nitra – Inter Bratislava 2:2 (kon.) | Ostrava – Ružomberok 1:0 (kon.)
Liberec – Ústí n. L. 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:1 (kon.) | Olomouc – L. Mikuláš 3:1 (kon.)
Jihlava – Pardubice 1:1 (kon.) | Sparta – Trenčín 1:2 (kon.) | Sparta – Trenčín 4:2 (kon.)
Klatovy – Plzeň 0:6 (kon.) | Opava – Vítkovice 2:1 (kon.) | Lanžhot – Brno 1:6 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    O dvě minuty později už se slovenský navrátilec do sestavy dočkal! Po akci na pravé straně zřejmě Řezáč posunul míč ADRIÁNU ČERMÁKOVI, který křížnou ranou nedal Kočímu šanci.

24
    Vedení Příbrami trvalo jen několik desítek vteřin. Pak předvedli domácí rychlou akci, kdy Čermák přenesl hru doprava, tam si domácí poradili, Řezáč odvedl dobrou práci a vše zakončil MAREK KALOUSEK, který svou druhou šanci už využil a okořenil svoji premiéru v A-týmu první brankou.

23
    Příbram právě vstřelila branku!
    Hosté otevírají skóre dnešního přípravného utkání. Na první rohový kop utkání si na přední tyči vyskočil KAREL SOLDÁT a uklidil jej mimo dosah Luksche.

Pavel Kortus ml.

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 24. Kalousek, 45. Čermák – 23. Soldát

Karty:   48. Laňka (CEB), 83. Čavoš (CEB)

Neproměněná penalta: 43. Čermák (CEB), mimo

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Luksch – Řezáč, Havel, Novák, Rychnovský – Čermák, Javorek – Laňka (K), Gebert, Kalousek – Kadula. 2. poločas: Červenec – Laňka, L. Kočí, Kladrubský, Pouček – Čavoš, Rychnovský – Švantner, Gebert, Pešek – Táborský.
    Náhradníci: Červenec – L. Kočí, Pouček, Táborský, Čavoš, Kladrubský, Pešek, Švantner.

FK Příbram: O. Kočí – Nitrianský, Kodr, Soldát, Polidar – Polák (56. Hloušek), Kilián, Januška, Breda – Matoušek (76. Petrlík) – Jandera (62. Klán).
    Náhradníci: Beran – Petrlík, Hloušek, Klán.

Rozhodčí: Rejžek – Pečenka, Kotalík