Skalica – Petržalka 1:1 (kon.) | Karviná – Cracovia 2:4 (kon.) | Podbrezová – Poprad 1:2 (kon.)
Trebišov – Lok. Košice 0:2 (kon.) | Nitra – Inter Bratislava 2:2 (kon.) | Ostrava – Ružomberok 1:0 (kon.)
Liberec – Ústí n. L. 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:1 (kon.) | Olomouc – L. Mikuláš 3:1 (kon.)
Jihlava – Pardubice 1:1 (kon.) | Sparta – Trenčín 1:2 (kon.) | Sparta – Trenčín 4:2 (kon.)
Klatovy – Plzeň 0:6 (kon.) | Opava – Vítkovice 2:1 (kon.) | Lanžhot – Brno 1:6 (kon.)
Opava – Žilina 1:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:1 (2:1)
FK Příbram
Sobota 23.06.2018, 11:00 • SCM Složiště • Přípravný zápas

85
    A právě Čavoš vedl přečíslení domácích tři na dva, trošku pomalejší přihrávkou oslovil Rychnovského, jehož ránu ale srazili obránci na roh.

83
    Sudí Rejžek je rázný a i v přípravě se nebojí dát kartu. Za protesty Čavoše uděluje domácímu středopolaři žlutou kartu.

76
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Petrlík.

62
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jandera, přichází Klán.

56
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Polák, přichází Hloušek.

48
    Za ostrý faul u postranní čáry dostal žlutou kartu budějovický Laňka.

45
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    O dvě minuty později už se slovenský navrátilec do sestavy dočkal! Po akci na pravé straně zřejmě Řezáč posunul míč ADRIÁNU ČERMÁKOVI, který křížnou ranou nedal Kočímu šanci.

43
    Míč si postavil Adrián Čermák, který moc toužil po tom oslavení návratu do sestavy gólem. Tvrdou ranou však trefil jen břevno a Kadula z dorážky také minul.

42
    Penalta pro Dynamo! Laňka faulován, a přestože se hosté zlobí, tak se bude kopat z jedenácti metrů!

38
    Hraje se ve velmi slušném tempu. Dynamo se dostalo do přečíslení tři na dva, Kadula vysunul Geberta, který už se tlačil do šance, ale skvělým obranným zákrokem jej v poslední chvíli zastavil Polidar.

24
    Vedení Příbrami trvalo jen několik desítek vteřin. Pak předvedli domácí rychlou akci, kdy Čermák přenesl hru doprava, tam si domácí poradili, Řezáč odvedl dobrou práci a vše zakončil MAREK KALOUSEK, který svou druhou šanci už využil a okořenil svoji premiéru v A-týmu první brankou.

23
    Příbram právě vstřelila branku!
    Hosté otevírají skóre dnešního přípravného utkání. Na první rohový kop utkání si na přední tyči vyskočil KAREL SOLDÁT a uklidil jej mimo dosah Luksche.

14
    Po dobré práci Kaduly obrovská šance novice Kalouska, který sám před brankářem nedokázal prostřelit Kočího.

Pavel Kortus ml.

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 24. Kalousek, 45. Čermák – 23. Soldát

Karty:   48. Laňka (CEB), 83. Čavoš (CEB)

Neproměněná penalta: 43. Čermák (CEB), mimo

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Luksch – Řezáč, Havel, Novák, Rychnovský – Čermák, Javorek – Laňka (K), Gebert, Kalousek – Kadula. 2. poločas: Červenec – Laňka, L. Kočí, Kladrubský, Pouček – Čavoš, Rychnovský – Švantner, Gebert, Pešek – Táborský.
    Náhradníci: Červenec – L. Kočí, Pouček, Táborský, Čavoš, Kladrubský, Pešek, Švantner.

FK Příbram: O. Kočí – Nitrianský, Kodr, Soldát, Polidar – Polák (56. Hloušek), Kilián, Januška, Breda – Matoušek (76. Petrlík) – Jandera (62. Klán).
    Náhradníci: Beran – Petrlík, Hloušek, Klán.

Rozhodčí: Rejžek – Pečenka, Kotalík