Skalica – Petržalka 1:1 (kon.) | Karviná – Cracovia 2:4 (kon.) | Podbrezová – Poprad 1:2 (kon.)
Trebišov – Lok. Košice 0:2 (kon.) | Nitra – Inter Bratislava 2:2 (kon.) | Ostrava – Ružomberok 1:0 (kon.)
Liberec – Ústí n. L. 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:1 (kon.) | Olomouc – L. Mikuláš 3:1 (kon.)
Jihlava – Pardubice 1:1 (kon.) | Sparta – Trenčín 1:2 (kon.) | Sparta – Trenčín 4:2 (kon.)
Klatovy – Plzeň 0:6 (kon.) | Opava – Vítkovice 2:1 (kon.) | Lanžhot – Brno 1:6 (kon.)
Opava – Žilina 1:0 (kon.)
TJ Sokol Lanžhot
1:6 (0:1)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 23.06.2018, 16:00 • Na Šlajsi, Lanžhot • Přípravný zápas

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (18:08:48)

Je dobojováno! Brno si podle předpokladů dokráčelo pro vítězství v tomto utkání, které se definitivně rozhodlo v druhém poločase. Během tří minut se totiž trefil dvakrát Ashiru, který by se dal jednoznačně označit za nejlepšího hráče utkání. Ten nejenom že celý druhý poločas dohrál v intenzivním tempu, nigerijský fotbalista také dokázala zkompletovat v osmaosmdesáté minutě hattrick!

90+0

88
    Brno právě vstřelilo branku!
    ASHIRU kompletuje hattrick! Jeho střela proti pohybu brankáře byla opravdu nechytatelná.

87
    Je tu penalta pro Brno!

86
    Zbrojovka krátce před koncem navyšuje své vedení! Po přiťuknutí od spoluhráče se prosazuje ANTONÍN RŮSEK, jenž udělal kličku brankáři a dopravil míč do prázdné brány.

86
    Domácí se hnali do další slibné šance, v tomto případě se ale slavit na zdejším svatostánku nebude.

84
    Dnešní utkání sleduje 650 diváků.

83
    Na malém vápně se ocitl osamocený Ashiru, ve stoprocentní šanci ale pohořel.

82
    Domácí vycítili šanci a přidali na aktivitě, díky níž jsou nyní u balónu.

80
    Lanžhot vstřelil branku! To je radosti! Po krásné akci se prosazuje střelou ke vzdálenější tyči Marko HARŠIČ.

78
    Po delší době se blýskl brankář Lanžhota, jenž svým zákrokem zastavil akci soupeře.

77
    Domácí kombinují po celé šíři hřiště a užívají si momentu, kdy se mohou pomazlit s míčem.

75
    K jeho exekuci se odhodlal znovu Lutonský, ani tentokrát ale bránu netrefil.

74
    Hosté mají k dispozici přímý volný kop.

72
    Pavlík byl zákeřně faulován soupeřem, poté ještě proběhla mezi oběma hráči slovní přestřelka, kterou musel ukončit až hlavní rozhodčí.

70
    Růsek prohrál hlavičkový souboj, díky čemuž se míče po pár odrazech zmocnil domácí brankář.

69
    Do největší šance zápasu se hnal domácí hráč, ten prováhal nejlepší moment ke střele a o míč přišel.

Michal Hladký

Branky: 80. Haršič – 16. Vraštil, 47. Ashiru, 49. Ashiru, 60. Vintr, 86. Růsek, 88. Ashiru

TJ Sokol Lanžhot:
    FC Zbrojovka Brno: 1. poločas: Floder – Šural, Vraštil, Kryštůfek, Sukup – Sedlák – Jambor, Mičola, Krejčí, Majstorović – Zikl
    2. poločas: Floder – Chyla, Gáč, Pavlík, Gomes – M. Vintr, Kříž – Přichystal, Ashiru, Lutonský – Růsek