HC Hořovice – HC Boskovice inline 5:1 (kon.) | Přerov – Černošice 9:2 (kon.) | HC Boskovice inline – Černošice 7:6 (po pr.)
HC Cvočkaři Hořovice
5:1 (2:0, 3:1)
HC Boskovice inline
Sobota 23.06.2018, 09:00 • MEO Aréna, Přerov • Finálový turnaj JERSEY 53 MČR mladších žáků inline hokeje • Čtvrtfinále

Hořovice svým jistým výkonem jasně přehrály moravského soupeře a zaslouženě postupují do semifinále! Boskovičtí si mohou chut napravit v duelu o páté místo. (09:50:50)

30:00

29:05
    Utkání se blíží k závěru. O tom, kdo bude slavit postup do semifinále už je v těchto chvílích zřejmě jasno.

26:55
    Hořovice hrají v plném počtu.

26:44
    Boskovice dobře kombinovaly, ale strážce kasy Simon byl dostatečně pozorný.

25:55
    Boskovice už jsou v plném počtu a na trestnou nyní zamíří pro změnu soupeř. Moravané zároveň využili svůj time-out. (Dufek – 2 min., podražení).

25:00
    Hořovice chybovaly ve vlastní přesilovce a nechaly pláchnout Novotného! Ten ale v nájezdu bekhendovým pokusem na Jablunku nevyzrál.

24:09
    Vyloučení v týmu HC Boskovice inline (Kovář – 2 min., podražení).

22:37
    Tým HC Hořovice právě vstřelil branku!
    A Hořovice odskakují už na čtyřbrankový rozdíl! VÁCLAV KOMÍNEK podržel hlavu nahoře a zamířil přesně do míst, kde byl Jablunka krátký.

22:10
    Boskovice už působí živějším dojmem. Chybu Žmoly ve vlastním pásmu však nedokázaly využít.

19:39
    S góly se v druhé půli roztrhl pytel! Žmola projel celé hřiště a před bránou našel osamocenou TEREZU PLOSOVOU, která už měla za úkol kotouč za Jablunku pouze doklepnout. Asistence: Žmola.

18:54
    Boskovice právě vstřelily branku!

Co se hořovickým hráčům nepovedlo, boskovičtí dokázali hned z první příležitosti v jejich přesilové hře. Autorem branky je JONÁŠ NOVOTNÝ.
    Asistence: Grulich.

18:20
    Vyloučení v týmu HC Cvočkaři Hořovice (Průšk – 2 min., napadení).

17:18
    Hořovice sice nevyužily svou první přesilovou hru, o pár chvil později se však mohou radovat ze třetí branky po spolupráci na ose Jakub Žmola – VÁCLAV KOMÍNEK. Gólman Jablunka střelu druhého jmenovaného neudržel.

16:57
    Boskovice jsou v plném počtu.

15:57
    Vyloučení v týmu HC Boskovice inline (Hampl – 2 min., podražení).

15:02
    Po první půli došlo ke střídání v boskovickém brankovišti. Jablunka nahradil Musila.

15:01

V první půli byli jasně aktivnější hořovičtí Cvočkaři. Svého soupeře z Boskovic jasně přestříleli, jelikož ten se k žádné větší šanci vůbec nepropracoval.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 7. Komínek (A.), 15. Žmola, 18. Komínek (Žmola), 20. Plosová (Žmola), 23. Komínek – 19. Novotný (Grulich)

HC Cvočkaři Hořovice: Simon, Šenková – Kovář D., Kovář A., Trachta, Dufek – Adamec, Bělík, Hamr, Plosová, Komínek (A), Beran, Průšk, Žmola (C)
    HC Boskovice inline: Musil, Jablunka – Maňousek – Hampl, Kovář, Kuběna, Bárta, Novotný, Grulich, Čada

Rozhodčí: Petr Blaha, David Prokš