IHC Prague Rats – Devils Zlín | 9:3 (kon.) |
Písek – Uh. Hradiště | 15:5 (kon.) | | | IHC Č. Těšín – Storm Praha "B" | 4:7 (kon.) | | | Uh. Hradiště – IHC Č. Těšín | 9:6 (kon.) |
Písek – Storm Praha "B" | 4:6 (kon.) |
IHC Kladno – IHC Přerov | 2:6 (kon.) | | | Devils Zlín – HC Hořovice | 4:0 (kont.) | | | IHC Kladno – HC Hořovice | 4:5 (po pr.) |
IHC Přerov – Devils Zlín | 3:5 (kon.) |
ILHK Hr. Králové – IHC Přerov | 3:7 (kon.) | | | Devils Zlín – HC Hořovice | 3:2 (po pr.) | | | ILHK Hr. Králové – HC Hořovice | 6:2 (kon.) |
IHC Přerov – Devils Zlín | 1:4 (kon.) |
HC Hořovice – IHC Kladno | 1:2 (kon.) | | | Devils Zlín – Mad Parrots | 2:4 (kon.) | | | HC Hořovice – Devils Zlín | 8:0 (kon.) |
IHC Kladno – Mad Parrots | 9:2 (kon.) |
konec
ILHC Písek
15:5
(1:2, 3:1, 4:1, 7:1)
IHC CSC Roller U. Hradiště
Věra Novotná
Branky a nahrávky:
1. Dlouhý (Bednařík, Bláha st.), 15. Duchoň (Rod, Šulek), 16. Šulek (Dlouhý), 22. Záhora (Bláha st.), 29. Dlouhý (Bláha ml., Bláha st.), 30. ml. (Duchoň, Bednařík), 32. Bláha st., 36. Duchoň (Rod), 37. Záhora (Dlouhý, Bednařík), 40. Záhora (Šulek), 41. Vítovec (Duchoň, Šulek), 44. Dlouhý (Bednařík, Bláha ml.), 46. Záhora (Bednařík, Dlouhý), 47. Záhora (Bláha ml., Bednařík), 48. Franta (Duchoň, Vítovec) – 6. Horák (Červenka, Piluša), 8. Valenta (Schuster), 23. Valenta (Schuster), 26. Horák (Piluša), 48. Sedláček
Rozhodčí: Výborný, Jaroš
Diváci:
Neproměněná penalta:
ILHC Písek:
Štrobl (Scholler) – Vítovec, Bláha ml., Franta – Dlouhý, Duchoň, Bednařík, Bláha st., Kolář, Rod, Záhora, Šulek.
Náhradníci:
Trenér:
IHC CSC Roller U. Hradiště: Mlčoch – Horák, Valenta – Červenka, Karafiát, Schuster, Mika, Piluša, Sedláček.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
IHC CSC Roller U. Hradiště: Mlčoch – Horák, Valenta – Červenka, Karafiát, Schuster, Mika, Piluša, Sedláček.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Výborný, Jaroš
Diváci:
Vyloučení v týmu IHC Písek (Bednařík – 1,5 min., držení).
Vyloučení v týmu IHC Reflex Uherské Hradiště (Sedláček – 1,5 min., držení hole).