IHC Kladno – IHC Přerov 2:6 (kon.) | Devils Zlín – HC Hořovice 4:0 (kont.) | IHC Kladno – HC Hořovice 4:5 (po pr.)
IHC Přerov – Devils Zlín 3:5 (kon.)
IHC Čerti Kladno
4:5 (4:1, 0:3 - 0:1)
HC Cvočkaři Hořovice
Neděle 24.06.2018, 17:40 • MEO Arena, Přerov • Finálový turnaj JERSEY 53 MČR starších žáků inline hokeje • O 3.–4. místo

Konec zápasu. (18:33:18)

34:48
    Tým HC Hořovice právě vstřelil branku!
    Dvanáct vteřin před koncem prodloužení je rozhodnuto, třetí místo berou Hořovice! JAKUB ŽMOLA měl hodně prostoru před bránou, udělal brankáři kličku a zakončil pod jeho betonem. Asistence: Lukáš Plos.

32:45
    Další šance Hořovic málem přišla z hole Plose, tomu však při střele kotouč přeskočil hůl.

31:58
    Andrej Adamec mohl rozhodnout ve prospěch Hořovic, ale Pulec předvedl fantastický zákrok!

31:10
    Kladno se v nastaveném čase drží více na puku. Zatím se ale do šance nedostalo.

30:01

30:00
    Druhý poločas skončil.

29:50
    Běží poslední vteřiny druhé půle. O bronzu v kategorii starších žáků bude muset rozhodnout prodloužení, případně nájezdy.

28:47
    Hořovickým se verdikt rozhodčích nelíbí, ale nic se na tom nezmění. 73 vteřin před koncem se vhazuje před bránou Kladna.

28:47
    Václav Komínek mohl strhnout vedení na stranu Hořovic! V obrovské šanci kotouč prošel pod betonem brankáře, ale podle rozhodčích se za čáru nedostal.

27:32
    Kladenský Šimek dobře pronikl před hořovickou bránu, ale v pádu už nedokázal úspěšně zakončit.

25:32
    Je vyrovnáno, Hořovice smazaly třígólové manko! Andrej Adamec vyslal do brejku JAKUBA ŽMOLU, který procedil puk mezi betony brankáře. Asistence: Andrej Adamec.

23:30
    Z obou stran se hraje velmi bojovně. Kladno bylo blízko páté trefě, ale Karmazín před bránou minul.

20:27
    Už je to jen o gól a čeká nás zřejmě závěrečné drama. LUKÁŠ PLOS zkoušel zakončit z otočky a trefil se přesně nad rameno brankáře Pulce. Asistence: Andrej Adamec.

18:47
    Vyloučení v týmu HC Cvočkaři Hořovice (Žmola – 1,5 min., hákování).

17:55
    Hořovice zabraly a výsledkem byla další obrovská šance. Lochovský byl sám před Pulcem, ale nedokázal kotouč protlačit přes brankářův beton.

16:14
    Hořovice snižují! LUKÁŠ PLOS vyjel od mantinelu k bráně a zakončil mezi betony gólmana Pulce. Bez asistence.

15:01

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 6. Sachr, 9. Karmazín (Votoupal), 11. Votoupal, 12. Adam (Haas, Stránský) – 2. Vitásek (Plos), 17. Plos, 21. Plos (A. Adamec), 26. Žmola (Adamec), 35. Žmola (Plos)

IHC Čerti Kladno: Pulec – Stránský, Sachr, Kuchař, Chrénka, Jaroš, Votoupal, Šapovaliv, Šimek, Haas, Karmazín, Adam
    HC Cvočkaři Hořovice: Chlouda (Simon) – T. Adamec, Vitásek, Helikar, Uhlíř, Komínek, Plos, Kvasnička, Žmola, Lochovský, A. Adamec

Rozhodčí: Blaha, Prokš