HC Hořovice – IHC Kladno 1:2 (kon.) | Devils Zlín – Mad Parrots 2:4 (kon.) | HC Hořovice – Devils Zlín 8:0 (kon.)
IHC Kladno – Mad Parrots 9:2 (kon.)
HC Cvočkaři Hořovice
8:0 (3:0, 5:0)
IHC Devils Zlín
Neděle 24.06.2018, 15:10Finálový turnaj JERSEY 53 MČR přípravky inline hokeje • O 3.–4. místo

Zápas skončil, třetí místo přípravek padá do rukou té z Hořovic. Cvočkaři v utkání o bronz porazily Zlín vysoko 8:0, když po třech brankách v prvním poločase přidali dalších pět v tom druhém. (16:33:55)

29:19
    Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín (Daniel Pavliš – 1 min., hrubost).

29:04
    Tým HC Hořovice právě vstřelil branku! Zlín v závěru utkání zcela odpadl a sype se mu do branky jeden gól za druhým. Dalším, kdo rozvlnil síť Devils je TEREZA PLOSOVÁ. Asistence: Tadeáš Trachta.

28:31
    Tým HC Hořovice právě vstřelil branku! Hořovice navyšuje své vedení už na 7:0, dalším úspěšným střelcem se stal BEN ADAMEC, který se prosadil po hezké individuální akci. Asistence: Adam Dufek.

26:48
    Tým HC Hořovice právě vstřelil branku! Hořovice si naplno užívají konec utkání a přidávají další branky. Tentokrát z levého bodu pro vhazování vystřelil tvrdě LUKÁŠ CHLOUDA a puk zapadl za Zábojníkova záda. Asistence: Tadeáš Trachta.

25:39
    Lochovský našel přihrávkou do jízdy Denise Trachtu, ale tem zprava vystřelil jen do boční sítě.

24:50
    Tým HC Hořovice právě vstřelil branku! Máme tu pátý puk v síti Zlína. Adamec místo střely ještě zvolil přihrávku na TADEÁŠE TRACHTU, který poté dokázal nechytatelně zakončit. Asistence: Ben Adamec.

24:45
    Dufek z levé strany našel před brankou Tadeáše Trachtu, ale ten si puk nezpracoval.

23:56
    Zlínský brankář znovu chytil puk bezpečně do své lapačky a ve druhém poločase drží svůj tým nad vodou.

22:15
    Lochovský z levé strany ještě nestřílel, ale přihrával před branku. Jenže tam z jeho spoluhráčů nikdo nenajížděl.

19:35
    A znovu si připsal Zábojník úspěšný zákrok, tentokrát vyřešil závar, který se před ním utvořil.

17:30
    Z pravého kruhu pálil nebezpečně Denis Trachta, ale brankář Zábojník tentokrát své mužstvo podržel.

16:01
    Tým HC Hořovice právě vstřelil branku! Na začátku druhého poločasu zvyšují Hořovice svůj náskok už na 4:0. Adamec oslovil přesnou přihrávkou TEREZU PLOSOVOU a ta ke své dřívější asistenci přidala i gól. Asistence: Ben Adamec.

15:01

15:00

14:12
    Vyloučení v týmu HC Cvočkaři Hořovice (Vít Lochovský – 1 min.).

12:45
    Z hranice levého kruhu zápěstím vystřelil hořovický Denis Trachta, ale trefil jen zlínského blokujícího hráče.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 2. D. Trachta (Lochovský), 5. T. Trachta (Plosová), 9. Dufek, 17. Plosová (Adamec), 25. T. Trachta (Adamec), 27. Chlouda (T. Trachta), 29. Adamec (Dufek), 30. Plosová (T. Trachta)

HC Cvočkaři Hořovice: Šenková – Adamec, Kovář, Bělík, Plosová, Dufek, T. Trachta, D. Trachta, Lochovský, Čechová, Chlouda
    IHC Devils Zlín: Zabojník – Schmied, Běták, Šiška, Nesrsta, Hrančík, Valášek, Janeba, Uhlík, Kubečka, Pavliš, Bečka, Paták