Dánsko – Francie 0:0 (kon.) | Austrálie – Peru 0:2 (kon.) | Nigérie – Argentina 1:2 (kon.)
Island – Chorvatsko 1:2 (kon.)
Austrálie
0:2 (0:1)
Peru
Úterý 26.06.2018, 16:00 • Olympijský stadion Fišt (Soči) • Mistrovství světa • Skupina C

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne, třeba strávený ve společnosti mistrovství světa ve fotbale. (18:01:04)

Fauly: 13:12

Je konec zápasu, ale i cesty turnajem pro Austrálii a Peru. Peru ve dnešním zápase konečně potvrdilo své kvality a Austrálii porazilo 2:0. Jenže i tak končí už v základní skupině, což bylo jasné už před zápasem. A ani Austrálii nakonec porážka mrzet nemusí, protože ani vítězství by jí na postup nestačilo kvůli bezbrankové remíze mezi Francií a Dánskem. Jako první se trefil v prvním poločase po přihrávce Guerrera krásným volejem André Carrillo, ve druhé půli pak přidal pojistku sám kapitán Paolo Guerrero. Austrálie se v podstatě do žádné větší šance nedostali, jedinou jejich střelu na branku měl v prvním poločase na svědomí Tomi Juric, ale Galleseho nepřekonal.
    90+4. Peru porazilo Austrálii 2:0, na postup ze skupiny to ale jihoamerickému týmu nestačí

90+4

90+4
    Peru si užívá svou poslední minutu na letošním mistrovství světa. Stejně tak činí jeho fanoušci, kteří oslavují každou přihrávku svých oblíbenců.

90+3
    Další pas do vápna měl najít znovu Tima Cahilla, ale opět mu chyběla přesnost a stal se kořistí Pedra Gallese.

90+2
    Centr do vápna Peru byl v podání Austrálie příliš vysoký. Tim Cahill se navíc dopustil faulu rukama, takže rozehrávat bude Peru.

90+1
    Nastavení bude dlouhé čtyři minuty.

90
    Peru získalo na své polovině míč a hned si to namířilo přímočaře dopředu. Střílel nakonec Paolo Hurtado, ale trefil jen Mooye do míst, kde to muže nejvíce bolí. Rohový kop pro Peru.
    88. Žlutá karta

88
    Christian Cueva se hezky uvolnil, Mark Milligan byl u něj pozdě a fauloval ho. Dostává za to žlutou kartu.

87
    Behichův centr z levé strany byl příliš krátký. Z pravé strany to poté za pár chvil zkusil Josh Risdon, ale jeho míč ze vzduchu sebral brankář Gallese.

86
    Znovu ale standardní situace Austrálii vůbec nevyšla, jako dnes už mnohokrát.

86
    Josh Risdon se vysunul dopředu a dostal se k centru z pravé strany. Ten byl sražený na rohový kop.

85
    Irvine byl tentokrát v roli nahrávače, když vracel míč před branku. Ale jeho nebezpečný pas si Peruánci pohlídali.

84
    Jackson Irvine dostal pěknou přihrávku do běhu do vápna a prvním dotykem se zbavil obránce Peru. Ale poté prováhal možnost zakončit a obránce Ramos mu míč ukopl od kopaček.

83
    Mile Jedinak to podle očekávání zkusil přímou ranou na branku, ale překopl jak zeď, tak i branku Peru.