FC Santa Coloma – KF Drita 0:2 (po pr.) | La Fiorita – Lincoln 0:2 (kon.)
FC Santa Coloma
0:2 (0:0)
KF Drita
Úterý 26.06.2018, 17:00 • Victoria Stadium, Gibraltar • Liga mistrů (předkola) • Předkolo

Ode mne to je pro toto utkání všechno a u dalšího textového přenosu napočtenou. (19:42:35)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 0:9. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:3.

Máme tu konec utkání. Do pátečního finále nultého předkola postupuje po výhře v prodloužení kosovský tým KF Drita, který se utká s vítězem duelu La Fiorita – Lincoln. Skóre načal v 99. minutě Xhevdet Shabani, razítko pak na postup KF Drita přidal z pokutového kopu Fidan Gerbeshi.