Olomouc – Ružomberok 2:1 (kon.) | St. Pölten – Znojmo 0:7 (kon.) | Prostějov – Olomouc 7:2 (kon.)
Pardubice – Dukla Praha 0:1 (kon.) | L. Mikuláš – Termalica 1:1 (kon.) | Žižkov – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Celtic – Sparta 1:0 (kon.) | Apollon Limassol – Liberec 0:4 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:1 (1:0)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
sk Úterý 03.07.2018, 17:00 • Štadión Okoličné • Přípravný zápas

Liptovský Mikuláš má za sebou ďalší cenný skalp v príprave na novú sezónu. S bývalým celkom poľskej Ekstraklasy totiž na štadióne v Okoličnom remizoval 1:1. Tatran otvoril skóre na začiatku druhej časti prvého polčasu, vyrovnanie prišlo po hodine hry z nariadenej penalty. (18:48:06)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:10. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:16.

90+1

90
    Nachádzame sa už v poslednej minúte riadnej hracej doby, pri lopte poľský tím.

89
    Centrovaná lopta po voľnom kope dopadla len na hlavu jedného z obrancov, ktorý ju odhlavičkoval za hranicu vlastného vápna.

88
    Termalica sa prezentovala faulom na vlastnom území, na priame ohrozenie brankára to však z domáceho pohľadu nebude.

87
    MFK útočí po pravej strane, dočkáme sa presného zásahu v hodine dvanástej?

86
    Ďalšie previnenie futbalistu hostí, hlavný arbiter túto situáciu videl jasne.

85
    Druhá žltá karta v dueli pre hostí, čas sa rýchlo míňa.

83
    Liptovský Mikuláš za posledných dvadsať minút pridal na intenzite zákrokov, z čoho vyplynulo aj viacero faulov.

82
    Stopéri domáceho tímu sú pozorní a odvrátili rozvíjajúci sa atak hosťujúcich záložníkov.

80
    Premyslený atak domácich záložníkov sa končí faulom v strede súperovej polovice.

78
    Toto bol výborný kúsok od hosťujúceho futbalistu, akcia skončila až vo finálnej fáze pred pokutovým územím.

77
    Po rohovom kope sa do zakončenia dostal jeden z hráčov Niecieczy, ale jeho strela smerovala len mimo bránky.

76
    Skvelá výmena lopty medzi hosťami pri okolí bránkovej čiary znamená vybojovanie rohového kopu.

75
    Tento ofenzívny atak sa buduje až od brány hostí.

74
    Nedovolené bránenie prieniku pozdĺž postrannej čiary znamená nedovolený zákrok a loptu pre hostí.

72
    Liptáci sa nevedia dostať do pohody, väčšina ich kombinácii končí buď mimo ihriska, alebo na kopačkách súpera.

Viktor Kalinács

Branky: 24. Kotora – 62. Jovanović (pen.)

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Gábriš – Šimun, Lišivka, Kuc, Janec, Čery, Gerát, Staš, Kotora, Laura, D. Andrić

Striedali: Mikušiak – Papaj, S. Andrić, Žákovič, Poremba, Bartoš, Otruba, Káčerik

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: I. polčas: Gostomski – Sadzawicki, Berežný, Kupczak, Miković – Szymonowicz – Gergel, Stefanik, Purece, Kiełb – Gutkovskis

II. polčas: Trela – Szeliga, Szarek, Grzelak, Słaby – Jovanovic- Skóraś, Mróz, Misak, Gergel (P.Leżoń) – Śpiączka