Zagłębie S. – Karviná 2:2 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 5:0 (kon.) | Teplice – Jihlava 1:0 (kon.)
Slovácko – Piast Gliwice 1:1 (kon.) | Poprad – Michalovce 1:1 (kon.) | Třinec – Hlučín 7:1 (kon.)
Tychy – Vítkovice 1:1 (kon.) | Honvéd – Nitra 2:0 (kon.) | Trnava – Ostrava 0:1 (kon.)
Rapid – Slavia 0:2 (kon.)
1.FC Slovácko
1:1 (0:1)
GKS Piast Gliwice
Středa 04.07.2018, 17:00 • Fotbalový stadion TJ Tatran Jakubčovice • Přípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:51:34)

Je konec tohoto přátelského utkání, které nakonec skončilo remízou 1:1. V 19. minutě se do vedení dostali hosté, když se po skvělém centru z pravé strany dostal do zakončení hlavou Michal Papadopulos a překonal domácího gólmana. Ve 32. minutě musel být Daněk na špičkách, jelikož přišla střela z větší dálky, která šla k levé tyči, ovšem domácí brankář si s touto ránou poradil. Dvě minuty před koncem prvního dějství se z hranice vápna dostal ke střele domácí hráč, ale zamířil jen vedle levé tyče.
    Ve druhém poločase bylo Slovácko lepším týmem a nakonec v 64. minutě přišlo vyrovnání, když se k míči na hranici vápna dostal Jakub Petr a zakončil přesně k levé tyči. Ke konci utkání mělo Slovácko velké šance, ale rozhodující branku nepřidalo.
    Přátelské utkání skončilo remízou 1:1.

90+1

90+1
    Následný centr ovšem odhlavičkoval hned první hráč. Poté se dopředu dostalo Slovácko, ale následně ztratilo míč ve středu hrací plochy.

90
    Centr z levé strany z kopačky hostujícího hráče zblokoval domácí obránce a následuje rohový kop pro Piast.

89
    Nyní se dopředu dostali i hosté, ale jejich centr z pravé strany nic velkého nepřinesl.
    88. Ani další velká příležitost Slovácka brankou neskončila.

88
    A další velká příležitost Slovácka, ale ani tentokrát neskončil míč v síti! První střela byla zblokována, poté se dostal další domácí hráč ke střele, ale ta šla těsně vedle pravé tyče!

87
    Po dlouhé době se ke střele dostal Piast a nebylo to špatné zakončení. Následně tak hosté bude rozehrávat rohový kop.

85
    Nyní se domácí dožadovali odpískání penalty, když se hostující obránce vrhl do přihrávky skluzem ve svém vápně.
    84. Velká šance Slovácka neskončila brankou.

84
    Obrovská šance Slovácka nekončí brankou! Po skvělé kombinaci přišla nepřesná střela, která nakonec byla skvělá přihrávka, ovšem domácí hráč nedokázal dostat míč za brankovou čáru!

82
    A opět si musela obrana Gliwic poradit s centrem z pravé strany, ale tentokrát to bylo bez problému.

81
    Velmi dobrý centr nyní přistál před bránu Dybowského, ale domácí útočník na míč těsně nedosáhl.

79
    Skvělým skluzem nyní zamezil postup domácího hráče obrána Piastu a Slovácko tak získalo autové vhazování.

78
    Následně to hosté zkusili po pravé straně, ovšem následný centr skončil za bránou Daňka.

77
    Domácí se opět dostali dopředu, ale tentokrát si obrana Piastu poradila skvěle.

75
    Domácí získali autové vhazování na polovině soupeře a poslední minuty jsou lepším týmem.