St Joseph's – B36 Tórshavn 1:1 (2:4 po pen.) | Riteriai – Cefn Druids 1:0 (kon.) | Gżira – Sant Juliá 2:1 (kon.)
Priština – Europa 5:0 (kon.) | Bala Town – Tre Fiori 1:0 (kon.) | KÍ Klaksvík – Birkirkara 2:1 (kon.)
Folgore – Engordany 1:1 (kon.)
FK Riteriai
1:0 (1:0)
Cefn Druids AFC
Čtvrtek 05.07.2018, 18:30 • SRC Alytus, Alytus • Evropská liga (předkola) • Předkolo

Tohle je ode mne vše, přeji příjemný zbytek dne. (20:44:51)
    Zajímavé hodnocení výkonu hráčů Cefnu

Je dobojováno! Díky penaltě z prvního poločasu do další fáze kvalifikace o Evropskou ligu postupuje litevský celek. Trakai celý druhý poločas hrál to, co potřeboval. Držel míč na svých kopačkách a nikam se nehnal. Na to nedokázal waleský tým odpovědět zvýšenou aktivitou, a tak cesta Cefnu končí.

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:14.

90+4

90+4
    Po centru Arsana hlavičkoval jeden z hostujících hráčů těsně mimo! To byla dokonale zazděná šance!

90+3
    Útočným faulem se prezentoval Peate. Domácí si již nejspíš postup pohlídají.

90+2
    Žlutou kartu dostává Švedkauskas (FK Trakai).

90+2
    Tak to byla obrovská šance na závěr zápasu! Z voleje vyslal jedovatou střelu Taylor a těsně minul levý horní roh domácí brány.

90+1
    Žlutou kartu dostává Morris (Cefn Druids AFC).

90
    Hlavní rozhodčí nastaví nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

88
    Parádně se na brankové čáře uvolnil Mukanya a vystřelil, kulatý nesmysl ale pouze rozvlnil boční síť.

87
    Střídání v týmu Cefn Druids AFC: ze hřiště odchází Simpson, přichází Morris.

87
    Žlutou kartu dostává Simpson (Cefn Druids AFC).

86
    Hostující tým nastartoval zajímavý brejk, který mohl přeměnit ve vyrovnávací branku Davies, avšak skvěle se vrátil Bondombe a o míč ho připravil.

84
    Nechybělo mnoho, aby střela z levé strany skončila v síti, nakonec ji ale dokázal Jones vyrazit aspoň na rohový kop.

83
    Střídání v týmu FK Trakai: ze hřiště odchází Marazas, přichází Gedminas.

82
    Zbývá něco málo přes osm minut do konce zápasu a jsou to domácí, kteří mají více ze hry.