Zlín – Frýdek-Místek 4:1 (kon.) | Sokolov – Auerbach 0:0 (zruš.) | Třinec – Žilina 3:1 (kon.)
Pardubice – Žižkov 3:3 (kon.) | Brno – Skalica 2:2 (kon.) | Karviná – Vítkovice 4:1 (kon.)
Mezőkövesdi – Slavia 2:1 (kon.) | Carl Zeiss Jena – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Mezőkövesdi – Slavia 0:3 (kon.)
Prostějov – Ostrava 2:1 (kon.) | Sepsi – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | MTK Budapešť – Nitra 3:3 (kon.)
Salzburg – Jablonec 5:0 (kon.) | Śląsk – Opava 1:2 (kon.) | Honvéd – Zlaté Moravce 2:1 (kon.)
Sereď – Jihlava 0:0 (zruš.) | BW Linz – Č. Budějovice 8:0 (kon.) | St. Pölten – Slovácko 2:0 (kon.)
MTK Budapešť
3:3 (3:1)
FC Nitra
sk Sobota 07.07.2018, 16:00Přípravný zápas

Úplne rozdielne polčasy. Nitrania v prvej polhodine akoby zaspali, no po skorigovaní Taiwa prišli po zmene strán, lepšie povedané v záverečnej štvrťhodine, zásahy Andreja Fábryho a ešte jeden od Taiwa. V Budapešti sa tak zrodila remíza 3:3. (17:50:53)

Nitra dala gól!
    To je neskutočné! V 25. minúte viedli domáci už 3:0, no dnes si triumf nepripíšu. Hostia dokonali vyrovnanie v druhej nadstavenej minúte, keď si druhý gól stretnutia pripísal TAIWO.

90+1
    Kicsak musel predsa len ešte raz zasahovať, v prvej nadstavenej minúte si pripísal tretí úspešný zákrok.

90
    Celok spod Zobora skúsil šťastie z veľkej vzdialenosti, no bránu minul.

89
    Zdá sa, že sa už nič podstatné nestane, hoci je tu priestor na záverečnú akciu.

87
    Nitra vyhnaná spred šestnástky a musí tak kombinovať na vlastnej polovici.

86
    Posledné okamihy duelu. Je dôležité podotknúť, že z ôsmich striel smerujúcich na bránu ich skončilo v sieti až päť.

85
    Vhadzovanie pre domácich z úrovne pokutového územia na útočnej polovici.

84
    Následne sa však Nitra vystavila do ofsajdu a prichádza o dôležitý čas.

83
    MTK sa vybralo do brejku, no akcia domáceho mužstva bola zastavená čistým odobratím lopty v strede poľa.

82
    Hostia eskalujú svoju snahu a držia sa pred Kicsakom.

79
    Predsa len je tu skorigovanie, Nitra zúžitkovala tlak zásluhou ANDREJA FÁBRYHO. Skóruje ešte v záverečných desiatich minútach?

79
    Domáci získali loptu a postupne sa presúvajú k bráne svojho protivníka.

78
    Nitra naozaj tlačí na maďarského súpera, ten sa však zubami-nechtami bráni a drží dvojgólové vedenie.