Zlín – Frýdek-Místek 4:1 (kon.) | Sokolov – Auerbach 0:0 (zruš.) | Třinec – Žilina 3:1 (kon.)
Pardubice – Žižkov 3:3 (kon.) | Brno – Skalica 2:2 (kon.) | Karviná – Vítkovice 4:1 (kon.)
Mezőkövesdi – Slavia 2:1 (kon.) | Carl Zeiss Jena – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Mezőkövesdi – Slavia 0:3 (kon.)
Prostějov – Ostrava 2:1 (kon.) | Sepsi – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | MTK Budapešť – Nitra 3:3 (kon.)
Salzburg – Jablonec 5:0 (kon.) | Śląsk – Opava 1:2 (kon.) | Honvéd – Zlaté Moravce 2:1 (kon.)
Sereď – Jihlava 0:0 (zruš.) | BW Linz – Č. Budějovice 8:0 (kon.) | St. Pölten – Slovácko 2:0 (kon.)
FC Honvéd Budapešť
2:1 (0:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 07.07.2018, 17:00Přípravný zápas

Dlho to vyzeralo na remízu, všetko však zmaril gól Kukoca v 87. minúte. Zlaté Moravce majú za sebou ďalšiu cennú skúsenosť v letnej príprave. (18:48:23)

90
    Chovan zabránil tretiemu gólu vo svojej sieti, načali sme už poslednú minútu riadnej hracej doby.

89
    Vion navyše fauluje na vlastnej polovici a musí sa naďalej brániť.

87
    Honvéd Budapešť dal gól! Domáci to dokázali a otáčajú vývoj merania síl tri minúty pred koncom. Na hranici malého vápna sa najlepšie zorientoval Chorvát TONCI KUKOC a prekonáva bezmocného Chovana. Na odpoveď zostáva slovenskému tímu málo času.

86
    Exekútor priameho kopu trafil iba múr, uvidíme roh.

85
    Jeden priamy voľný aj pre domáci Honvéd.

84
    Premyslený atak domácich záložníkov sa končí faulom v strede súperovej polovice.

83
    Tretí gól zápasu tento center nepriniesol, loptu už majú Zlaté Moravce.

82
    Na prelome minút získala Budapešť ôsmy rohový kop v tomto stretnutí.

80
    Center nemal potrebnú presnosť a rýchlosť, vstupujeme do záverečnej desaťminútovky.

79
    Jeden z hráčov hostí sa dopustil nedovoleného zákroku pred hranicou šestnástky. Voľný kop pre domáce mužstvo z dobrej vzdialenosti.

78
    Rýchly protiútok domácim nevyšiel, moment prekvapenia je premrhaný.

76
    Nakopnutá lopta pred svätyňu Honvédu úspech neslávila.

75
    Rozvinutý atak hostí sa končí mimo ihriska. Ako posledný sa ale guľatého nezmyslu dotkol domáci hráč, pokračovať tak budeme štandardkou spoza rohového polkruhu.

74
    Hosťujúci hráč získal loptu v stredovom kruhu a ihneď zakladá akciu cez os ihriska.

72
    Dvadsať minút do konca, stále nie je o čo hrať.

Viktor Kalinács

Branky: 49. Májer, 87. Kukoc – 30. Ďubek (pen.)

Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 16:14.
    FC Honvéd Budapešť: I. polčas: Gróf – Batik, Kamber, Dino – Holender, Gazdag, Vadócz, Pölöskei, Uzoma – Danilo, Lukács.

II. polčas: Horváth – Kovács N., Heffler, Lovric, Temesvári, Kukoc – Szendrei, Nagy G., Fousseni – Cipf, Májer.

FC ViOn Zlaté Moravce: Chovan – Brašeň, Cheredychenko, Banovič, Ewerton – Maduka, Dimitrijevic, Ďubek, Súkeník – Švec, Casado.