Sepsi – Liberec 0:1 (kon.) | Uerdingen – Příbram 3:1 (kon.)
0:1 (0:0)
FC Slovan Liberec
Pondělí 09.07.2018, 17:30 • Pichl bei Wels • Přípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:25:34)
    Třetí výhra a třetí nula vzadu. Soustředění v Rakousku se Liberci vydařilo na jedničku.

Je konec. Slovan Liberec nakonec vyhrál těsně 1:0 a na soustředění v Rakousku si připisují nejen třetí výhru, ale taky třetí nulu vzadu. Začátek utkání patřil Liberci, ovšem poté se hra srovnala. První velká šance přišla až po půl hodiny hry, když Potočný skvělým lobem přes obránce uvolnil Peška, ovšem ten velkou příležitost neproměnil. O čtyři minuty později to byl opět Potočný, který tentokrát poslal centr z volného kopu do vápna, kde se snažil zakončit Elvis Mashike, ale obránci společně s brankářem zastavil míč těsně před brankovou čárou. V 54. minutě se Oscar dostal do zakončení, ale z voleje minul domácí bránu. O minutu později se už Liberec radoval, jelikož Pázler poslal skvělý pas na Ševčíka, který následně zakončil přízemní střelou k levé tyči. Konec utkání byl velmi nervózní a nakonec domácí hráč dostal i červenou kartu.

90

90
    Následně ale míč na své kopačky získal Liberec.

89
    Sepsi získalo volný kop ve středu hrací plochy a může se vydat dopředu.

88
    Nakonec přichází červená karta pro domácího hráče. Pokud si někdo myslel, že se tento zápas dohraje jako přátelské utkání tak se hodně mýlil a ke konci zápasu se tak dějí velmi zajímavé věci.

88
    Sepsi získalo autové vhazování, ovšem poté přišel další faul z domácí strany.

87
    A další žlutá karta pro domácího hráče. Konec utkání je velmi nervózní.

87
    Domácí hráč se provinil faulem ve středu hrací plochy a Liberec tak získal volný kop.

86
    Nyní rozhodčí rozdal dvě žluté karty domácímu týmu a jednu Liberci. Potrestání hráči budou doplněni později.

85
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Voltr, přichází Ulbrich.

85
    Poté se dopředu dostal Slovan, ale nedokázal nic zajímavého vymyslet a míč tak získal na své kopačky domácí tým.

84
    Ovšem nakonec se domácí nedostali ani ke střele mezi tři tyče Nguyenovy brány.

83
    Následně Sepsi získalo rohový kop z pravé strany a může tak srovnat stav zápasu.

82
    Domácí opět drží míč na své polovině, ale následně jej ztratili a Liberec tak získal autové vhazování.

81
    Ovšem následně získal míč opět domácí tým, který se snaží ke konci utkání vstřelit srovnávací branku.

80
    Liberec má už třetí autové vhazování v krátké době na své polovině hrací plochy.

78
    Liberec nyní měl menší problémy s rozehrávkou, ale nakonec poslal míč až k brankáři Nguyenovi. Poté se navíc domácí hráč provinil faulem.