Flora – Beer Ševa 1:4 (kon.) | Kutaisi – Šeriff Tiraspol 2:1 (kon.) | Alaškert – Celtic 0:3 (kon.)
Dudelange – Fehérvár 1:1 (kon.) | Víkingur – Helsinki 1:2 (kon.) | Škendija – New Saints 5:0 (kon.)
Cork City – Legia 0:1 (kon.) | KF Drita – Malmö 0:3 (kon.)
KF Drita
0:3 (0:2)
Malmö FF
Úterý 10.07.2018, 20:45 • Stadiumi Olimpik Adem Jashari, Mitrovica • Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:39:20)
    Malmö v prvním zápase vyhrálo jasně 3:0.

Je konec. Malmö získalo první zápas jako favorit skvěle a vyhrálo jasně 3:0. Domácí vstoupili do první půle velmi aktivně, ovšem ve 13. minutě poslal Rieks skvělý centr na Strandberga, který hlavou zakončil za záda domácího brankáře. Následně hosté měli pár šancí, ale ta gólová přišla až pět minut před přestávkou, když Rosenberg poslal přihrávku do vápna na volného Traustasona, který přesně zakončil. V 68. minutě se Jeremejeff dostal do zakončení, ale jeho lob skončil vedle domácí svatyně. V 82. minutě dostal Rosenberg centr na hranici vápna a následně zakončil k pravé tyči. V 87. minutě mohl Lewicki zvýšit vedení, ovšem orazítkoval pouze horní tyč.

90+4

90+4
    Následná střela Traustasona z přímého kopu skončila jen v moci brankáře Rexhepiho.

90+4
    Následně se hostující hráč ještě pokoušel utéct, ovšem Kuka ho poslal k zemi a dostal kartu žluté barvy.

90+3
    Domácí odkopli míč pouze k bráně hostů.

90+2
    Haliti nyní nechtěně dostal míč do zámezí a Malmö získalo rohový kop.

90+1
    Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

90+1
    Následný centr ovšem vyrazil brankář Dahlin do zámezí a Drita bude mít autové vhazování.

90
    Nakonec ale Drita vybojovala rohový kop, když míč odkopl do zámezí Bengtsson.

90
    Domácí se ještě něco snaží vymyslet, ovšem stále jako po celý zápas se nemůžou dostat přes obranu hostů.

89
    Nyní se hostující hráč ocitl v ofsajdové pasti a útok Malmö je u konce.

88
    Domácí hráč Kryeziju se nyní pokusil o nůžky, ovšem ty skončily jen vedle hostující brány.
    87. Střela Lewického skončila jen na horní tyči.

87
    Lewicki se napřáhl ke střele uvnitř vápna, ovšem orazítkoval pouze horní tyč!

86
    Domácí poslali nepřesný nákop na levou stranu a Malmö tak získalo autové vhazování.

84
    Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Rosenberg, přichází Bonke.

83
    Střídání v týmu KF Drita: ze hřiště odchází Leci, přichází Haliti.

Michal Raška

Branky: 13. Strandberg (Rieks), 40. Traustason (Rosenberg), 82. Rosenberg (Jeremejeff)

Karty:   37. B.Shabani (KFD), 90+4. Kuka (KFD) – 26. Safari (MLM)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 9:15.
    KF Drita: Rexhepi – Kuka, Limani (C), Leci (83. Haliti), Šala – Musaj (76. Kryeziju), Šabani B., Krasniqi E., Šabani X. – Haxhimusa (54. Livoreka), Neziraj
    Náhradníci: Bakaj, Ramadani – Haliti, Krasniqi A., Kryeziju, Livoreka, Mustafa

Malmö FF: Dahlin – Larsson, Nielsen, Bengtsson, Safari (65. Brorsson) – Traustason, Lewicki, Bachirou, Rieks – Rosenberg (C) (84. Bonke), Strandberg (61. Jeremejeff)
    Náhradníci: Andersson – Adrian, Binaku, Bonke, Brorsson, Jeremejeff, Vindheim

Rozhodčí: Boris Marhefka – Peter Kováč, Marek Galo (vš. SVK)
    Úterý 17.07.2018
    Malmö - KF Drita 2:0

Branky: 55. Strandberg (Adrian), 60. Larsson (Binaku)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 7:3. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 22:14.