Liberec jun. – Varnsdorf 0:6 (kon.) | Neugersdorf – Ústí n. L. 0:4 (kon.) | Příbram – Botoşani 2:0 (kon.)
Dynamo – Jablonec 2:2 (kon.) | Vlašim – ČAFH 3:2 (kon.) | Bielefeld – Ostrava 2:0 (kon.)
Líšeň – Znojmo 1:4 (kon.) | Jihlava – Vel. Meziříčí 10:0 (kon.) | Slavia B – Chrudim 0:4 (kon.)
Žižkov – Vyšehrad 3:2 (kon.) | Teplice – Litoměřicko 6:0 (kon.) | Győr – Petržalka 2:3 (kon.)
Spartak – Slovácko 1:0 (kon.) | Pohronie – Dunajská Lužná 3:0 (kon.)

Teplice právě vstřelily branku!
    Hráč, který přišel na druhý poločas, YHOJAN GARY SEQUEIRA DIAZ, se znovu prosazuje. Po dobré akci spoluhráče se k němu dostal balon. Jeho střelu se pokoušel zblokovat obránce, ale míč si srazil do své branky.
    65. Yhojan Gary Sequeira Diaz - 5:0

65
    V pohodě hrající Teplice navyšují své vedení, po rychlé akci spoluhráčů se k odraženému míči dostal YHOJAN GARY SEQUEIRA DIAZ, který snadno zakončoval.
    31. Tomáš KUČERA - 4:0

31
    Domácí navyšují své vedení, po pěkném přiťuknutí se spoluhráčem se před brankáře Litoměřicka dostal TOMÁŠ KUČERA, který balon poslal k tyčce.
    22. Pavel Moulis - 3:0

22
    Teplický celek navyšuje své vedení. PAVEL MOULIS přidává další branku svého týmu. Ujala se jeho rána ze střední vzdálenosti.
    14. Patrik ŽITNÝ - 2:0

14
    Tomáš Vondrášek centroval před branku, balon si nadvakrát zpracoval PATRIK ŽITNÝ, jehož projektil zapadl přesně do brány.
    5. Patrik ŽITNÝ - 1:0

5
    Teplice se dostávají do vedení. Jako první se v páté minutě prosazuje střelou k tyčce PATRIK ŽITNÝ.

Jan Prošek

Branky: 5. Žitný, 14. Žitný, 22. Moulis, 31. Kučera, 65. Diaz, 76. Diaz

FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Hošek, Jeřábek, Krob – Moulis, Ljevakovič, Kučera, Žitný – Hora – Vaněček
    Druhý poločas: Grigar – Dressler, Čmovš, Král, Shejbal – Trubač, Kodeš, Soungole, Luts – Červenka, Diaz