7. etapa: Fougères - Chartres | Vítěz: D. Groenewegen (TLJ) (kon.) |
konec
7. etapa: Fougères - Chartres
Vítěz: D. Groenewegen (TLJ)
Michal Luxa
NONVILLIERS-GRANDHOUX – bonusová prémie
1. Greg Van Avermaet (BMC Racing Team) 3 vteřiny
2. Stefan Küng (BMC Racing Team) 2 vteřiny
3. Marcus Burghardt (Bora – Hansgrohe) 1 vteřina
BERD'HUIS – sprinterské prémie
1. Laurent Pichon 20 bodů
2. Fernando Gaviria 17 bodů
3. Peter Sagan 15 bodů
4. Alexander Kristoff 13 bodů
5. Max Richeze 11 bodů
6. Daniel Oss 10 bodů
7. Patrick Bevin 9 bodů
8. Maciej Bodnar 8 bodů
9. Andrea Pasqualon 7 bodů
10. Michael Schär 6 bodů
11. Stefan Küng 5 bodů
12. Richie Porte 4 body
13. Edvald Boasson Hagen 3 body
14. Andrey Amador 2 body
15. Rory Sutherland 1 bod
Côte du Buisson de Perseigne - vrchařská prémie (puntikatý dres)
1. Yoann Offredo (Wanty – Groupe Gobert) 1 bod
Průběžná pořadí o cenné dresy po šesté etapě:
Průběžné pořadí (žlutý dres):
1. Greg Van Avermaet (BMC Racing Team) 22h 35' 46''
2. T.J. Van Garderen (BMC Racing Team) + 0'03''
3. Geraint Thomas (TEAM SKY) +0'03''
4. Julian Alaphilippe (Quick – Step Floors) +0'06''
5. Philippe Gilbert (Quick – Step Floors) +0'12''
6. Bob Jungels (Quick – Step Floors) +0'18''
Bodovací soutěž (zelený dres):
1. Peter Sagan (Bora – Hansgrohe) 199 bodů
2. Fernando Gaviria Rendon (Quick – Step Floors) 156 bodů
3. Alexander Kristoff (UEA Team Emirates) 88 bodů
Vrchařská soutěž (puntíkatý dres):
1. Toms Skujins (Trek – Aegafredo) 6 bodů
2. Sylvain Chavanel (Direct Energie) 4 body
3. Dion Smith (Wanty – Groupe Gobert) 4 body
Průběžné pořadí mladých jezdců (bílý dres):
1. Soren Kragh Andersen (Team Sunweb) 22h 36' 49''
2. Egan Arley Bernal Gomez (Team SKY) + 0'27'
3. Pierre Roger Latour (AG2R La Mondiale) + 2'17'
1. Greg Van Avermaet (BMC Racing Team) 3 vteřiny
2. Stefan Küng (BMC Racing Team) 2 vteřiny
3. Marcus Burghardt (Bora – Hansgrohe) 1 vteřina
BERD'HUIS – sprinterské prémie
1. Laurent Pichon 20 bodů
2. Fernando Gaviria 17 bodů
3. Peter Sagan 15 bodů
4. Alexander Kristoff 13 bodů
5. Max Richeze 11 bodů
6. Daniel Oss 10 bodů
7. Patrick Bevin 9 bodů
8. Maciej Bodnar 8 bodů
9. Andrea Pasqualon 7 bodů
10. Michael Schär 6 bodů
11. Stefan Küng 5 bodů
12. Richie Porte 4 body
13. Edvald Boasson Hagen 3 body
14. Andrey Amador 2 body
15. Rory Sutherland 1 bod
Côte du Buisson de Perseigne - vrchařská prémie (puntikatý dres)
1. Yoann Offredo (Wanty – Groupe Gobert) 1 bod
Průběžná pořadí o cenné dresy po šesté etapě:
Průběžné pořadí (žlutý dres):
1. Greg Van Avermaet (BMC Racing Team) 22h 35' 46''
2. T.J. Van Garderen (BMC Racing Team) + 0'03''
3. Geraint Thomas (TEAM SKY) +0'03''
4. Julian Alaphilippe (Quick – Step Floors) +0'06''
5. Philippe Gilbert (Quick – Step Floors) +0'12''
6. Bob Jungels (Quick – Step Floors) +0'18''
Bodovací soutěž (zelený dres):
1. Peter Sagan (Bora – Hansgrohe) 199 bodů
2. Fernando Gaviria Rendon (Quick – Step Floors) 156 bodů
3. Alexander Kristoff (UEA Team Emirates) 88 bodů
Vrchařská soutěž (puntíkatý dres):
1. Toms Skujins (Trek – Aegafredo) 6 bodů
2. Sylvain Chavanel (Direct Energie) 4 body
3. Dion Smith (Wanty – Groupe Gobert) 4 body
Průběžné pořadí mladých jezdců (bílý dres):
1. Soren Kragh Andersen (Team Sunweb) 22h 36' 49''
2. Egan Arley Bernal Gomez (Team SKY) + 0'27'
3. Pierre Roger Latour (AG2R La Mondiale) + 2'17'
Průběžné pořadí (žlutý dres):
1. Greg Van Avermaet (BMC Racing Team) 28h 19' 25''
2. Geraint Thomas (TEAM SKY) + 0'06''
3. T.J. Van Garderen (BMC Racing Team) +0'08''
4. Julian Alaphilippe (Quick – Step Floors) +0'09''
5. Philippe Gilbert (Quick – Step Floors) +0'15''
6. Bob Jungels (Quick – Step Floors) +0'21''
Bodovací soutěž (zelený dres):
1. Peter Sagan (Bora – Hansgrohe) 234 bodů
2. Fernando Gaviria Rendon (Quick – Step Floors) 203 bodů
3. Alexander Kristoff (UEA Team Emirates) 105 bodů
Vrchařská soutěž (puntíkatý dres):
1. Toms Skujins (Trek – Aegafredo) 6 bodů
2. Sylvain Chavanel (Direct Energie) 4 body
3. Dion Smith (Wanty – Groupe Gobert) 4 body
Průběžné pořadí mladých jezdců (bílý dres):
1. Soren Kragh Andersen (Team Sunweb) 28h 20' 31''
2. Egan Arley Bernal Gomez (Team SKY) + 0'27'
3. Pierre Roger Latour (AG2R La Mondiale) + 2'17'
1. Dylan Groenewegen (Team Lotton NL – Jumbo) 5h 43' 42''
2. Fernando Gaviria Rendon (Quick – Step Floors) + 0'00''
3. Peter Sagan (Bora – Hansgrohe) +0'00''
4. Arnaud Demare (Groupama – FDJ) +0'00''
5. Christophe Laporte (Cofidis, Solutions Credits) +0'00''
6. John Degenkolb (Trek – Segafredo) +0'00''